TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 24, 2024, 05:30:22 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Potreban savet oko kreatina  (Pročitano 4838 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #19 poslato: Jul 12, 2014, 10:58:07 pre podne »

Imaš teme koje su posvećene upravo obrocima u toku dana. Ono što tebi fali jesu užine.
TakoĂ°e,za doručak ti fale ugljeni hidrati. Koliko badema pojedeš?
oko 100 g dnevno, jel malo? jel mozes da mi das link od tih tema, da i ja naucim kako se pravilno hraniti

Ne,nego je jako mnogo.Time unosiš mnogo masti u organizam. Od 5 do 10 badema za ceo dan ti je sasvim dovoljno ( u zavisnosti od tvoje trenutne kilaže i kalorijskih potreba).
Sačuvana
sara1712
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 60

« Odgovor #18 poslato: Jul 10, 2014, 09:22:15 pre podne »

http://www.pansport.rs/forum/index.php?board=601.0

http://www.pansport.rs/forum/index.php?board=611.0
Sačuvana
zgela
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #17 poslato: Jul 10, 2014, 08:57:46 pre podne »

Imaš teme koje su posvećene upravo obrocima u toku dana. Ono što tebi fali jesu užine.
TakoĂ°e,za doručak ti fale ugljeni hidrati. Koliko badema pojedeš?
oko 100 g dnevno, jel malo? jel mozes da mi das link od tih tema, da i ja naucim kako se pravilno hraniti
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #16 poslato: Jul 09, 2014, 09:35:17 pre podne »

Imaš teme koje su posvećene upravo obrocima u toku dana. Ono što tebi fali jesu užine.
TakoĂ°e,za doručak ti fale ugljeni hidrati. Koliko badema pojedeš?
Sačuvana
zgela
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #15 poslato: Jul 08, 2014, 01:42:34 posle podne »

Ali opet nam nisi da odgovor na pitanje šta tačno i kada jedeš :)
Vrlo je bitno da vidim u kom rasporedu i kada šta jedeš u toku dana.
Dorucak 11h (150g belo meso ili 2 jaja i pecurke)
Rucak 16h (Paradaj salata,e sad zavisi sta mama spremi,cesto bude krompir,snicle,krompir paprikas,...)
Vecera..cesto je preskocim(nisam gladan) ali kad veceram to bude paradajz ili tunjevina
Izbacio alkohol,gazirano,slatkise i hleb sveo na min
Voleo bih da cujem od vas neki plan sta recimo treba jesti za dorucak od namirnica i za rucaki koje su to namirnice zdrave tj sta bih ja trebao da koristim. Recimo cesto jedem peceni badem,da li smem to?
Citao sam forum ali nisam nasao gde pise recimo: Za dorucak je dobro jesti (pa sad navedene namirnice) isto tako za rucak i veceru...
« Poslednja izmena: Jul 08, 2014, 01:50:11 posle podne od strane zgela » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #14 poslato: Jul 07, 2014, 04:47:36 posle podne »

Ali opet nam nisi da odgovor na pitanje šta tačno i kada jedeš :)
Vrlo je bitno da vidim u kom rasporedu i kada šta jedeš u toku dana.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #13 poslato: Jul 07, 2014, 12:39:15 posle podne »

Iskreno, i ja radim prvu stalno, i ne mislim da je to izgovor za los izbor namirnica. Jeste obaveza da spremas 2 obroka dan ranije, ali samo tako mozes doci do rezultata. Plan ishrane vecine nas imas na forumu. ''Izbaciti hleb'' (beli hleb, pretpostavljam) je jedna od gomile stavki koje treba da uskladis da bi uspesno skidao kilograme i ocuvao misicnu masu. Malo prelistaj sta smo vec pisali ovde...
Sačuvana
zgela
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #12 poslato: Jul 07, 2014, 12:31:41 posle podne »

Napisi visinu i tezinu, i po obrocima sta jedes. Ovo sto si da o je poprilicno sturo, a od ishrane ti zavisi mnogo vise nego od suplementacije.
175visina,90 tezina, ali sam inace krupne gadje ,trenirao sam fudbal.
Znam da je od ishrane i voleo bih da mi neko da neki primer kako i sta bi trebalo da se jede, ja recimo stalno radim prvu smenu i ne mogu da mnogo biram sta jesti, obicno to bude belo meso(brza hrana), za rucak i veceru bih mogao da poslusam savet. Znam da hleb treba da izbacim.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #11 poslato: Jul 07, 2014, 11:42:28 pre podne »

Napisi visinu i tezinu, i po obrocima sta jedes. Ovo sto si da o je poprilicno sturo, a od ishrane ti zavisi mnogo vise nego od suplementacije.
Sačuvana
zgela
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #10 poslato: Jul 07, 2014, 09:33:34 pre podne »

Pozdrav drugari,da ne otvaram novi topik . Imam problem da skinem stomak, imam sagorevac hydroxycut njega cu da ispijem pa bih koristio protein ISO 100 ,dekstrozu i Dymatize monohidrat kreatin,da li je to ok da koristim posto imam 5-8 kg viska ?(Ne znam koliko cu skinuti sa sagorevacem)
Dorucak belo meso,rucak (jaja,snicla,krompir,corba,salata....) vecera salata,tunjevina...
Moze i neki savet za ishranu.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #9 poslato: Maj 09, 2014, 07:15:09 posle podne »

Pošto vidimo da ti je masa verovatno cilj,reci nam kakva ti je ishrana? :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #8 poslato: Maj 09, 2014, 12:18:21 posle podne »

Super je to kombinacija. Što se tiče suplemenata, zaokružio si tu osnovnu priču. Ne znam kako stojiš sa pričom o hrani, jer ona je bitnija. :)
Sačuvana
newbie96
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #7 poslato: Maj 09, 2014, 11:13:10 pre podne »

Kupio sam Scitec Nutrition crvena kutija i imam taj Prolab-ov kreatin i da uzmem dekstrozu posto je jeftina , hoce biti to dobra kombinacija :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #6 poslato: Maj 09, 2014, 07:51:23 pre podne »

Dobar je Prolabov monohidrat, koristio sam ga ove godine. :) Izuzetno sitan prah. Koji protein si kupio, newbie96?
Sačuvana
stefke.the.doctor
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111


« Odgovor #5 poslato: Maj 09, 2014, 01:33:25 pre podne »

a znaci mogu da stavim i kreatin i protein odjednom u sejker sa mlekom i da promesam i da pijem? ne moram posebno? i jel stetno koristiti dekstrozu i kreatin i protein odjednom ? da ne steti nekim organima ili nesto slicno , cuo sam da kreatin steti buberzima ako ne pijes dovoljno vode, i jel dobar ovaj Prolab-ov kreatin sto sam uzeo :D
Ne moras posebno,sve odjednom. Nije stetno,pij vode vise nego obicno i nema sta da se brines. Posle treninga ti je bolje da pomesas sve to sa vodom zbog brze apsorpcije,mleko se sporo vari. A za Prolabov ne znam,nisam ga koristio,ili nadji temu na forumu gde su predstavljeni proizvodi ili sacekaj nekog ko ga je vec probao da ti odgovori... :)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.139 sekundi sa 18 upita.