TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 12:09:54 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: "Budzet" ciklus za definiciju, moze li ovo?  (Pročitano 14453 puta)
H2SO4
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106

sve je to na psihickoj bazi

« Odgovor #17 poslato: Novembar 17, 2006, 12:07:13 posle podne »

e da da njegovo preosveshtenstvo Naposim. :)

ok!
ja bih da sam na tvom mjestu i polozaju isao ovako:
3metana dnevno
whey + glutamin
liv52 ili similarin (reda radi)
multivitamini + multiminerali
low carbs diet

ali djavola bi ti osto na tri metana. daj daj, jos jos , 5,6,7,8 ...   ;D

(taj winstrol sto si pominjo ti je 100% fejk,
 ma i naposim jel ali kazu ljudi da im zavrsava poslo)

Srecno!
Rudarski pozdrav!
Sačuvana
Dr Mihailo Gavrilovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #16 poslato: Novembar 17, 2006, 10:54:07 pre podne »

  Izmedju 150 i 200 eura, ali bi u svemu tome deo koji ide za steroide bio ne veci od 30-40 eura. Za te pare mogu da nabavim i vise Naposima nego sto mi treba.
Sačuvana
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #15 poslato: Novembar 17, 2006, 10:12:02 pre podne »

Samo jedno da ti dodam,toliko para bih isto potrosio da sam jeo neke pomije,tj klasican domaci jelovnik koji te kosta oko 200e mesecno,ja tu dodam jos 100 i jedem kako treba i dolikuje.
Pa da bi spremio jedan obican pasulj treba ti 200 din.Gde ti je 1 hleba dnevno ,par jaja ,voce,mleko,jogurt,burek za dorucak,itg,generalno nije ispod 300-400 din dnevno..
Ja sam video da si ti resen da to uradis i imaces ti napretka ,ali ces proci gore nego "sezonci " bilderi koji prikupe novac za neko takmicenje nego da su konstantno lepo jeli i trenirali.
Dok god budem imao novca makar i 100 din dnevno za te pare cu jesti sto kvalitetnije,pa to bilo 200 gr mesa i 10 jaja..
To sam hteo da ti kazem,da ne bacas pare na nolvadex,iso 100 jer ti nisi takmicar i sve to ti je nepotrebno.A da si uzeo winstrol bez ovoga sto sam ja jeo i koristio,naravno da i ti ne bi napredovao,jer kao sto kazes naposim "podstice" anabolizam,mada ga ja koristim na drugi nacin da mi poveca snagu i tako indirektno povecam masu.Ali da bi bilo anabolizma mora da ima belancevina,a to nije 2,2 kg proteina za meseca dana,vec minimum 3 gr po telesnoj tezini.
Skupa je cena lepog tela,ja sam covek koji se ne zadovoljava polovicnim uspehom ili radim kako treba ili ne radim..

U svakom slucaju nema na cemu da se zahvaljues.Ovo pisem da svi shvate da AAS nisu caroban stapic i da bez osnove(hrane) nema nista...

Pozdrav
Sačuvana
H2SO4
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106

sve je to na psihickoj bazi

« Odgovor #14 poslato: Novembar 17, 2006, 10:02:57 pre podne »

dobro stari, sve si fino obrazlozio a koja para je u pitanju? reci cifru pa da vidimo sta se sve moze kupit.

Sačuvana
Dr Mihailo Gavrilovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #13 poslato: Novembar 17, 2006, 09:52:53 pre podne »

 E, da to je tacno, upravo je u pitanju cena i onaj odnos ulozeno/vraceno i sta bih ja sa tim. Vidim da mi dobro ide sa jeftinom hemijom, a opet znam i ljude oko sebe koji se ubise injekcionim Winstrolom, ma kakvi, gotovo da im se i ne primeti da su na ciklusu.
   Verovatno jeste moja predrasuda, ali injekcije po meni jesu za profesionalce, da ne spominjem druge svari: bolnu aplikaciju, moguce misicne apscese i tome slicno. Druga stvar, opet moje skromno misljenje: cemu da ja sebe punim necim kvalitetnim kao sto je Winstrol, kada ne mogu da tom Winstrolu obezbedim sve uslove da deluje kako treba, konkretno sve to sto ste nabrojali: glutamin, Whey, ajde vise-manje i sve ostalo i to konstantno u toku godine i kad sidjem sa ciklusa. Kreatin sam probao ranije i mislim da sam ne znaci nista bez ostalog. Koliko se ja fiziologije secam, kreatin kao depo ATP-a samo "prevari" misic da u trenutku podigne vise nego sto bi inace mogao i time mu daje jaci stimulus za hipertrofiju i tek posle toga dolazi ono glavno: gradivni elementi koje treba ugraditi u misic - a to su proteini i stvar koja ubrzava i pojacava taj proces- steroidi. Mislim, cuo sam toliko "ribolovackih" prica da se neko nagojio iskljucivo od kreatina (nije nego) a potpuno je logicno da to ne moze da bude gradivni suplement vec cisto energetski. Tako da mi kreatin ni u jednoj kombinaciji (posebno ako se vezba izuzetno skoncentrisano i do limita) nije "must have".
  Znas i sam da je u pitanju velika lova i da su troskovi mesecno ogromni, a nisam maneken i ne zivim od svog tela (mada ko zna jednog dana  ;D ) a takodje i nisam imucni hobista. Cak imam utisak da malo napredniji bilderi imaju bas taj problem: spucaju puno para u trenutku, izgledaju fenomenalno jedno vreme, a onda nestane kesa i stedi se do sledece prilike i tako redom. Kod mene je kako sam hteo da pojasnim sve to islo vrlo sporo sa vrlo malo hemije i bas zato je ovo sto imam uglavnom kvalitetno. Ali, ako krenem u naporan aerobni trening sa zeljom da se isecem bez adekvatnih suplemenata potrosicu se vrlo lako, to znam.
    Odatle gledano, imam utisak da mi je bolje da uzmem Naposim + "sto vise love da ostane za ostalo" nego Winstrol + "mnogo manje love za ostalo" pri cemu je "ostalo" daleko vaznije u celoj toj prici nego Winstrol i Naposim sami po sebi.
    Verujem ti da moras uzasno puno da jedes i apsolutno te razumem, a  jednostavno i znam cinjenicu da ja to u toj meri - ne mogu i toga sam svestan kao i svojih mogucnosti u napredovanju koje su na taj nacin ogranicene.
    Znaci, Whey je kako kazes digestivno podnosljiv i bio bi dovoljan a da me ne optereti suvisnim kalorijama? Mogao bi to da uzmem u obzir, a verovatno bi mi i vise  odgovarao zbog cene.
 
  Mozda malo izgleda nezahvalno ovo sto pisem i imam utisak da ce mnogi kad ovo budu citali da kazu: "Sta bre ovaj oce, i da se j... i da mu ne udje",  ali eto, lova je u pitanju i naravno pitanje sta bih ja sa svim tim sto postignem. Poredjenja radi, to bi mu bilo kao i dilema da li sipati istu kolicinu goriva u 20 godina starog stojadina, ili u BMW 520i jer oba trose isto, ali voznja i upotrebna vrednost im nije nimalo slicna (al, mi je poredjenje  :P ).
   
   No dobro, da ne davim dalje, imam utisak da cu ipak probati Naposim u ovoj nameni ali mozda u kracem trajanju i manjoj dozi a truditi se da sto vise ulozim u ostalo. Kazem, poznajem sebe i svoje telo i kada mi se desi da par dana ne pijem shake ili dodjem kasno iz grada pa slabo veceram ili preskocim cetvrti obrok, znam da sam sutradan ili dan posle laksi za kilo i po ili vise i otuda moja paranoja o gubitku misica. A Naposim me je vracao uvek i to jako dobro. Mozda i ne bi bilo lose da to sprovedem kao eksperiment cisto da i ostalima moze da koristi to iskustvo. To bas nece biti tako skoro, ali kad zavrsim cu sigurno dati apdejt na ovom mestu. Nadao sam se da ima neko koje probao ovo sto je meni palo na pamet pa cisto da cujem iskustva iz prve ruke. Mada i ovo je znacilo itekako.
 Hvala!
Sačuvana
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #12 poslato: Novembar 17, 2006, 07:39:50 pre podne »

Naravno da je tako,malo je skupo i zato svi pribegavaju steroidima,samo sto uz steroide mu opet trebaju suplementi.Njemu ne treba toliko zato sto njmu nije bio cilj kao meni ,skidanje sala,veliko povecanje obima i povecanje kvaliteta tih obima bez AAS.
Znate kako, svi bi mi nesto strava(polovicno)da izgledamo super ali da ne potrosimo mnogo para.
Kada bih ti rekao koliko hrane jedem ti bi se us...o.
Ipak mi je i to sve jeftinije nego da sam napravio ciklus sa jakom steroidima i npr hormonom rasta i za taj ciklus bih opet morao da jedem toliko i da pijem toliko suplemenata.
Kada zavrsim ovu  fazu koju sada radim ,pocecu dodatno da pojacavam hranu i da zamenim odredjeni deo u suplementima npr whey u prehrani misica.Tako cu obezbediti sebi da mi ti obimi jos duze traju i budu realniji,jer nema nista bolje od hrane,npr da mi ostane pwm i jos 1 medju obrok u wheyu.

Pozdrav..






Kako god obrnes okrenes,moras da realno sagledas neke stvari i prema tome da pravis planove.
Kvalitetna ishrana,kardio,hard core teretana,suplementi pa tek onda AAS.

Sačuvana
P A J S E R
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1233

« Odgovor #11 poslato: Novembar 17, 2006, 01:38:53 pre podne »

Meni se cini da je Mikele-u glavni problem koliko ce novca potrositi,jer "12 kg Elite whey,2 kg glutamine,600 bcaa,1 kg kreatin,omega 3 masne kiseline." nije ni malo jeftino, a covek rece da ne koristi suplemente uopste.Inace misljenja sam da ti naposim ne treba uopste,lepa dijetica,animal cuts,i dodas whey pojacan sa glutaminom i bcaa,ima da budes zadovoljan rezultatima 100%,a neces izgubiti na obimu misica,samo sala,mada na tebi je da odlucis sa tvojim finansijama.a jos i jetra na mestu.gde ces bolje.
"sa 93 kg bf preko 15% za 3 meseca dosao na 113 kg bf% manji od 10 %"-svaka cast care,20kg cistih misica za 3 meseca!Tako se to radi,a ne kao mi 20kg za 3godine i to pola sala.:)
Sačuvana
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #10 poslato: Novembar 17, 2006, 01:15:13 pre podne »

Ja ti pisem iz svog iskustva gde sam na neku slicnu foru sa 93 kg bf preko 15% za 3 meseca dosao na 113 kg bf% manji od 10 %.Teretana 4 x nedeljno kardio 3x.ajde da ti postavim u dimenzimama struka,na pocetku 95 sada 85 cm.
12 kg Elite whey,2 kg glutamine,600 bcaa,1 kg kreatin,omega 3 masne kiseline.
Znaci jeste iso dobar ali tebi nista nece da znaci veruj,elit ti je sasvim dobar izbor za sada.

Trosenje misica ,hm pusti to sada,radi ovako i videces da nista nece da se potrosi osim sala.
Najbitnija stavka je pwm,ujutru ,pre treniga i pred spavanje glutamin,to ce da ti oporavlja misice,
ne naposim,

Inace ja tabletu uzimam konstantno istu dozu,i zastita za jetru nije izvikana stvar uradi ciklus bez nje daj krv i uzmi liv pa daj krv,videces razliku,ali je bolje da je ne primetis.

Pozdrav
« Poslednja izmena: Novembar 17, 2006, 01:18:03 pre podne od strane Lazic » Sačuvana
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #9 poslato: Novembar 17, 2006, 01:11:22 pre podne »

cekaj, samo nisam skapirao zasto si se odrekao injekcionih, a vidim da dobro znas razliku. kazes da su vise profi - eto i da je tako, znaci da su bolji.
injekcioni wini (stanozolol) je daleko bolji od oralnog, i mislim da bi bas bio pravi za tu namenu koju zelis, od steroida koji se kod nas mogu nabaviti a da nisu fake. mozda gresim, u tom slucaju ispravice me iskusniji.

pozz  ;)
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
Dr Mihailo Gavrilovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #8 poslato: Novembar 17, 2006, 12:59:01 pre podne »

Jao, sto ste vredni i fini, ne znam kome pre da odgovorim. Ajde da krenemo redom.

  Prvo, tek sad vidim da sam imao solidan lapsus u prvom svom postu, pa cisto da neko ko ovo prvi put cita a hoce nesto da nauci da ne nauci pogresno.
Nolvadex (Tamoxifen) ne sprecava aromatizaciju, jer aromatizaciju radi enzim aromataza sa kojim Nolvadex nema nista. Nolvadex se vezuje kao kompetitivni (nisam bas 100% siguran) antagonista za estrogenski receptor i time blokira dejstvo estrogena dobijenog aromatizovanjem iz cirkulisucih "testosteron-like" anabolickih steroida koji su naravno u visku u organizmu kada se uzimaju spolja (a to se u toku kure desava) a aromatizacija im je alternativni metabolicki put. Da se dalje ne pravim vise pametan jer ovde ima mnogo pametnijih od mene po tom pitanju.

@Mare_01:

Odmah na pocetku da naglasim da nisam zavisnik od steroida i probao sam ih samo jer su mi bili poslednja mogucnost za napredak zbog problema koje sam gore naveo. Napredovao sam jako sporo i bas mogu da primetim da moji drugari koji imaju intenzivnije i cesce kure dosta osciliraju a i imaju probleme s tim u vezi, dramaticne gubitke u masi posle prestanka, strije i tome slicno. Meni se Naposim izgleda dasta dobro prima. Prvi put sam greskom (neiskustvom) posle kure oborio ishranu i vezbanje i izgubio gotovo upola koliko sam dobio na masi. Drugi put sam posle kure nastavio jos 3-4 meseca sa hranom i vezbom kao i za vreme kure i gubitak je bio samo kilo, mozda dva. Otprilike mi se "hemija" bas dobro prima. S obzirom da steroidima dakle pribegavam samo u nuzdi (gubitak mase posle vojske, na primer) vec sam unapred postavio neke limite sto se njihove upotrebe tice. Znaci, Naposim mi je trebao samo da me "gurne" malo da se vratim i to je to. Anavar, Winstrol i injekcioni preparati su mi vec bili klasa za ljude koje se time profi bave, barem po meni, jer ja sam recimo samo malo ozbiljniji rekreativac. Dakle, injekcione preparate, iako manje toksicne, sam odbacio. Anavar je opet ne toliko skup koliko mislim da bi za mene bio overkill, a drugo ni njegova bezbednost mi nije prioritetna jer sam vec solidno "svario" opasniji Naposim. Winstrol, pricam o oralnom jer sam injekcije odbacio, ima solidnu cenu, manju biolosku raspolozivost nego injekcioni (dakle time i slabije dejstvo) a u vezi i sa oralnom upotrebom nekada stomacne tegobe. Neko je negde spomenuo i bolove u zglobovima ali o tome vec slabo znam.
 Ideja je da vrlo malo potpomognem ocuvanje misicne mase tokom definisanja i gubitka telesnih masti, a ne bi bilo lose i da nabacim kilo ili dva cistih misica. Otprilike racunam da kad saberem i oduzmem jedno i drugo verovatno cu opet biti tu gde sam i sada, na istoj kilazi. Posto iz iskustva znam da mi Naposim izuzetno dobro radi i da ga odlicno podnosim, rekoh, zasto da ga ne probam u tu svrhu.


@Vuksa:

  Palo mi je na pamet, ali efedrina tesko ima da se nadje (zbog zloupotreba u industriji narkotika ali to verovatno znas) a Clenbuterol mi je imao isuvise sporednih dejstava gledano prema onom glavnom koje meni treba, odnosno lipolizi. Opet, on kao adrenergicki stimulator nema anti-katabolicko dejstvo koje meni treba za razliku od kvalitetnijih sagorevaca kao sto su "Animal cuts" i slicni.
  To za vodu u vezi Naposima se potpuno slazem  s tobom i to je jedan od glavnih razloga zasto uopste postavljam pitanje. Ne znam moze li to da postoji u kontekstu ovoga sto ja hocu (mislim Naposim i definicija) ali opet racunam da kada izadjem iz kure, vodu cu izbaciti postepeno, misici ce ostati sacuvani, a masti potrosene. Ili mozda gresim? 
  Znam da mnogi uzimaju steroide u stack-u ali veruj mi kada sam video da su mi i tablete jednog preparata dovoljne za ono sto hocu nije mi ni palo na pamet da pokusam tako nesto. Svakako, te stack varijante jesu mocne i dobici su fantasticni ali su gubici zastrasujuci. Jednostavno vidjam ljude po teretani koji su na svemu i svacemu i znam da bukvalno moraju sve to da uzimaju  povremeno da bi sacuvali "reputaciju" i to ti je zacaran ciklus, prakticno psihicka zavisnost od steroida tipa "ne smem da padnem, kako sam bio mocan, moram opet da uzmem" i tome slicno. Tako da, znam da mi je i sam Naposim sasvim dovoljan.
  Inace hvala na savetima, sve sto si naveo pri kraju je DOGMA u bodi-bildingu i tu se potpuno slazem.

 

@Lazic:

  Verovatno si u pravu, samo ne znam da li mislis na piramidu u okviru (cutting) ciklusa ili piramidu uopste sto se upotrebe Naposima tice.
   Mozda ga i jesam pogresno koristio ali mi je i ovako kako sam naveo odlicno odradio posao.
   Slazem se takodje i da je zastita od aromatizacije u dozama steroida koje prate jedan pocetnicki oralni ciklus steroida mozda nepotrebna, ali s obzirom da sam imao veliki strah od steroida trudio sam se da odradim ciklus "po propisu", znaci da se zastitim i da me ne boli glava kasnije. Umesto Leproteka sam koristio u poslednjoj kuri Liv52, mada ako mene pitas i to mu dodje kao "bogojavljenska vodica", cisto je to vise varijanta "moli Boga da si nasledio izdrzljivu dzigericu" i stopuj vreme dok te ne zaboli s desne strane ispod rebara. Mislim da adekvatna medikamentozna zastita jetre nema toliki znacaj kakav joj se pridaje.
    Sto se ISO 100 proteina tice, odabrao sam ga kao najkvalitetniji i najsvarljiviji. Veruj mi, nekada sam davno u svojim pokusajima "tovljenja" jeo kao svinja MLO-ov HARD BODY GAINER i cesto puta umirao u toaletu posle toga. Jednostavno, osetljiv sam na laktozu i to mu je. Svi ti kombinovani preparati koji su sem proteina sadrzavali secere i masti su mi skoro po pravilu izazivali osmotsku dijareju. A opet, moras da jedes da bi bio veliki a da jedem umesto proteina kilo ili 2 jagnjetine ili piletine u cugu par puta dnevno, nije mi islo.
   Druga stvar, pretpostavljam da mi za definisanje treba cist proteinski preparat jer onaj koji sadrzi secere samo ce mi, kada se ti seceri konvertuju u masti, napraviti dodatne zalihe sala koje moram da potrosim uz ove postojece.
   Jesi li siguran da je takav nacin kardio vezbe ono sto mi treba? Mislim da sam citao u "Flexu" da je trosenje misica pri kardio vezbi mnogo manje ako kardio (konkretno voznju bicikla) podelis na kratke intervale od par minuta intenzivnog napora (puls oko 150-160 ili vise) pa vratis na tih konstatnih 130 ili manje, pqa opet snazno ubrzas, i tako par puta u toku voznje. Sad sam malo zbunjen...

   Ne brini, sto se mene tice, nista ne pises uzalud, sve je primljeno k znanju i sve uvazavam.

@H2SO4:

 Pa, kako se uzme. Sa 90kg izgledam dobro ali sa 85kg verovatno ne bih bio zadovoljan. Medjutim, 87-88 kg ciste izdefinisane muskulature bi mi sasvim odgovaralo. Znaci, potpuno sacuvati misice (sto je skoro nemoguce kada radis definiciju) ili makar ih sto manje potrositi, a sala da bude sto manje. To mi je namera, a Naposim mi treba samo kao blago anabolicko sredstvo da taj katabolizam misica svede na najmanju mogucu meru. Da i u vezi stim, probao sam i Perfect Tribulus Terestris jednom u tu namenu ali su njegovi anabolicki efekti po meni diskutabilni, a rekao bih i za "cutting fazu" nedovoljni. Ne znam gde da nadjem ECA stack, znam da je dobar, a verovatno bih ga probao. Ovako, odlucio sam se za "Animal cuts".


 Opet sam se raspisao, izvin'te, ali moram svakom da odgovorim, posebno zato sto ste svi ovako predusretljivi.  :)
Sačuvana
H2SO4
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106

sve je to na psihickoj bazi

« Odgovor #7 poslato: Novembar 16, 2006, 11:01:56 posle podne »

ti bi da smrsas kolko sam uspio da svatim iz izlaganja?
nap i nolva imaju totalno drugaciju namjenu, medjutim cuo sam da neki rade definiciju sa 3 metana dnevno al' nema nista od takvih polovicnih tzv. ciklusa.

oces da prepilash salo? ok, ja ti preporucujem: E/C/A + cardio + diet + suplementi. ja sam preezadovoljan ovom kombinacijom! a sa tim naposimom sam zavrsio za vjek vjekova....



Sačuvana
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #6 poslato: Novembar 16, 2006, 09:53:55 posle podne »

Mnogo siroka forma pitanja ali ukratko..

Naposimom se ne radi piramida tako kako ti mislis,hoces nesto da skines a uzimas nesto sto nije to.
Nolvadex ti tek ne treba pa i da uzimas 60 mg dnevno naposima,znas se kod kojih AAS ide to..
Trece lepotek se vise ne proizvodi i misljenja sam da uvek treba zastititi jetru jer nju samo jednu imas.
Zasto ce tebi iso 100 to je brz protein za tebe,ishranu MORAS da regulises tako ako si zamislio.
Po meni bi trebao da uzmes glutamin.
Sledece bolje je da napravis i E/C/A pa da probas da skines to ,nego da rizikujes da naposimom navuces jos vise sala i vode..
Jer nije to tako teoretski i kao sto bi bilo i prakticno.
Kardio-bajs ,steper,otkucaji srca da ne prelaze 130 otk/min.Najvise 30 minuta za pocetak 3x nedeljno.Radi ga na prazan stomak ujutru,samo bcaa ili glutamin ili oba pre kardia

Teretana-smanji odmor izmedju serija do 1 min,pwm obavezno glutamin,whey.

Pisao bih ti detaljnije ali dok se ne stabilizuje forum ne bi voleo da sam dzabe pisao ovoliko ..

Pozdrav
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #5 poslato: Novembar 16, 2006, 08:21:40 posle podne »

mozda bi mogao da za definiciju probas efedrin ili clenbuterol?
i taj lipotek te nece sacuvati jetru.mislim nista posebno
kazes skup ti je winstrol?brate koliko para toliko i muzike 8) od naposima ces navuci dosta vode...tako da definicija...
i jos nesto sto samo uzimas naposim?trebao bi da dodas tu jos neki testosteron 8)
znas kako ja bi ti preporucio winstrol...dosta mojih ortaka ga je koristio i uz odredjenu ishranu su se mnogo dobro odradili(isekli)
a evo jos nekih saveta koje bi ti ja dao...
koliko god proteina mislis da uzmes uzmi JOS.
vezbaj jos vise nego sto si vezbao.
sredi ishranu.
i odmaraj.

pozz
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #4 poslato: Novembar 16, 2006, 08:01:17 posle podne »

dobrodosao i od mene  ;)
ne tako brzo ali je trebalo vremena da procitam post.  :)
pa ja vidim da ti imas znanje primereno tolikom stazu u teretani.
sta da kazem, sve si vec odlicno otipkao, i ne znam koliko je metan dobar za neko maximalno isecanje, kojem ocigledno tezis ukoliko hoces bf ispod 10%. od ovih najcescih, ja ipak mislim da bi ti wini bio bolje resenje, a zastitu otprilike kao sto si i rekao, a mozda i clomid.
uglavnom cekamo druga Zverka da se javi, on ce to provereno najbolje reci, a sa prakticnim iskustvom ovde bas nema previse ljudi.
i u dodatak zastiti moram da izrazim zaljenje za obrisanom temom pct..
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
Dr Mihailo Gavrilovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 89


« Odgovor #3 poslato: Novembar 16, 2006, 07:51:57 posle podne »

Auh, brza i topla dobrodoslica... Kako prijatno iznenadjenje!

Hvala puno... ;D
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 18 upita.