TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394941 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 16, 2024, 01:40:23 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 4 5 [6] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Suvise proteina u ishrani  (Pročitano 13778 puta)
ivaliki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 43


« Odgovor #1 poslato: Maj 27, 2014, 09:59:16 posle podne »

Pozdrav svima. Citam forum vec duze pa evo sad da se pridruzim jednim pitanjem. Mislim da se hranim prilicno ispravno, medjutim moguce je da unosim vise proteina nego sto bi trebalo u odnosu na cilj koji imam, a to je fit izgled, vise gracilan nego razbacan, a sad mi se cini da je suprotno. Dobro bi mi dosao neki konstruktivan savet. Ovako, visoka sam 168, imam trenutno 60 kg. Nisam merila procenat masti, nisam debela, nemam visak nigde, treniram redovno. Imam utisak da sam dosta razbacana (misicava) pogotovu u gornjem delu i ja bih, za razliku od vecine, nekako da smanjim tu misicnu masu, da izgledam tanje, ali sve vise se vodim mislju da za to moram da predjem na vegetarijansku ishranu i manje da vezbam. Evo da napisem kako mi od prilike izgleda dnevni meni.
Dorucak: saka ovsenih, 3 belanca, jogurt ili kefir.
Uzina: protein whey proffesional scitec nutrition 30g
Rucak: Belo meso 150-200g + sveza salata
Uzina: cedjeni sok od voca i povrca, bademi, proteinska cokoladica od 35g (ne jedem sve zajedno, nesto od ovoga, mada kako sam cesto gladna, nekad mozda i sve pojedem
Vecera: tunjevina ili sardina ili 3 belanca + sveza sargarepa i krastavac, nekad i posle ovoga budem gladna pa popijem solju jogurta u koji ubacim malo sirovog lesnika.

Malo pocinje da me opterecuje taj bulky izgled. I u struku sam nekako vise cetvrtasta nego V. A gore razbacana, da mi muskarci pozavide. Proslog leta sam imala 56 kg, mada su mi svi govorili da sam mrsava i da mi je sad bolje. Pomagajte!
Sačuvana
Stranice: 1 ... 4 5 [6] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.068 sekundi sa 17 upita.