TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 01:40:28 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Gejner-preporuke i iskustva  (Pročitano 8512 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #26 poslato: Jun 09, 2014, 05:46:22 posle podne »

Čekamo tvoje utiske kad budeš počeo da ga koristiš, nemoj nas zaboraviti. :)
Sačuvana
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #25 poslato: Jun 09, 2014, 04:09:49 posle podne »

Ok,hvala
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #24 poslato: Jun 09, 2014, 04:07:10 posle podne »

trebalo bi danas da stigne najkasnije ako je naručeno u čevrtak-petak.  Ako bude bilo nedoumica najbolje da pozoveš veleprodaju radnim danima 08-16 h   021 820 245
Sačuvana
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #23 poslato: Jun 09, 2014, 03:53:55 posle podne »

Pa ja mislim da jeste,nije mi nista rekao,a nisam ga ni pitao da budem iskren :/
Kontam da on najbolje zna,jer stalno narucuje preko Pansport-a
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #22 poslato: Jun 09, 2014, 03:45:47 posle podne »

trebalo bi danas, da li je povrĂ°ena porudžbina?

http://www.pansport.rs/vreme-dostave.html
Sačuvana
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #21 poslato: Jun 09, 2014, 01:33:38 posle podne »

Drug mi je narucio gejner u cetvrtak/petak....Koliko mu treba da stigne?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #20 poslato: Jun 03, 2014, 03:17:56 posle podne »

Imam problem,trazi mi da se reg na sajtu,posto samo sam se registrovao ovdje na forumu. I sad trazi i moj JMBG...da li ce se proizvod slati na adresu i podatke date prilikom registracije,ili mogu da promjenim...posto ne saljem sebi kuci?

ćao! najbolje bi bilo da kontaktiraš veleprodaju na broj telefona 021 820 245  radnim danima od 8 do 16 h, ili nam ostavi tvoj kontakt pa ćemo te mi kontaktirati....

a što se tiče gejnera, poslušaj Robertove savete... generalno višak kalorija goji, to je neminovno...  a drugo višak hidrata ide u salo, i to je neminovno :)  znači nemoj zanemariti i unos proteina i kvalitetnih kalorija jer ti nije cilj da se "zamastiš"...
Sačuvana
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #19 poslato: Jun 03, 2014, 01:06:34 posle podne »

Imam problem,trazi mi da se reg na sajtu,posto samo sam se registrovao ovdje na forumu. I sad trazi i moj JMBG...da li ce se proizvod slati na adresu i podatke date prilikom registracije,ili mogu da promjenim...posto ne saljem sebi kuci?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #18 poslato: Jun 02, 2014, 09:07:18 posle podne »

Ako budeš mogao, svakako nastavi sa gejnerom. Ako ništa drugo, dobro će ti doći serviranje nakon treninga.

U svakom slučaju, nastavi da pišeš sa nama i prenosi nam kako teče napredak. :)
Sačuvana
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #17 poslato: Jun 02, 2014, 08:12:37 posle podne »

Pa, i ne treba da jedeš samo proteinsku hranu. Naprotiv, tu mora biti dosta namirnica čiji glavni sastav čine ugljeni hidrati (ovsene, pirinač, krompir...). Bilo bi dobro da imaš i zdave masti u ishrani. Odlične su, a uz to nose i pregršt kalorija koje su tebi preko potrebne.

No, polako samo, sreĂ°uj jednu po jednu stavku i na kraju će biti sve ok. Bitno da imaš na umu glavne smernice. :)

I za kraj,jos me samo zanima,da li bih trebao da nabavim jos jednu kutiju gejnera cim popijem ovu,ili...??
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #16 poslato: Jun 02, 2014, 08:08:44 posle podne »

Pa, i ne treba da jedeš samo proteinsku hranu. Naprotiv, tu mora biti dosta namirnica čiji glavni sastav čine ugljeni hidrati (ovsene, pirinač, krompir...). Bilo bi dobro da imaš i zdave masti u ishrani. Odlične su, a uz to nose i pregršt kalorija koje su tebi preko potrebne.

No, polako samo, sreĂ°uj jednu po jednu stavku i na kraju će biti sve ok. Bitno da imaš na umu glavne smernice. :)
Sačuvana
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #15 poslato: Jun 02, 2014, 07:55:32 posle podne »

Može ti pomoći u smislu da vaga pokaže više, možda i 3-4 kg, ali nemoj misliti da će to sve biti mišićna masa. :) Što si više u kalorijskom suficitu, veći će i skok kilaže biti. Pošto si dosta mršav, verovatno će ti taj skok u početku prijati, ali, ipak, kasnije gledaj da ne krene veći deo da ide u stomak. :)

Bitno je da uspeš da zadržiš postojeću ishranu, i da na to samo dodaš ove kalorije iz gejnera, a ne da ti gejner zameni neki obrok (onda bi ostao na istom).

Razumem. Sad,posto necu bas moci zbog nedostatka novca da gledam sto zdraviju ishranu da imam,vec cu morati da jedem sve sto mi padne pod ruke.Znam prije dok sam trenirao da sam jeo 5 puta na dan,plus 2 puta neke vocke.
Ako tako bude i sada,plus gejner,a pritom necu bas jesti sve proteinske namirnice. Da li je to ok,tj. hocu li i dalje na kilazi dobijati,bez obzira sto neke nisu toliko zdrave?
Veceras cu naruciti proizvod :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #14 poslato: Jun 02, 2014, 06:55:03 posle podne »

Može ti pomoći u smislu da vaga pokaže više, možda i 3-4 kg, ali nemoj misliti da će to sve biti mišićna masa. :) Što si više u kalorijskom suficitu, veći će i skok kilaže biti. Pošto si dosta mršav, verovatno će ti taj skok u početku prijati, ali, ipak, kasnije gledaj da ne krene veći deo da ide u stomak. :)

Bitno je da uspeš da zadržiš postojeću ishranu, i da na to samo dodaš ove kalorije iz gejnera, a ne da ti gejner zameni neki obrok (onda bi ostao na istom).
Sačuvana
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #13 poslato: Jun 02, 2014, 12:43:25 posle podne »

nemoj očekivati napredak od jedne kutije, napredak je rezultat pravilno ukombinovane ishrane, treninga i suplementacije. Tek kada se sklope sve kockice i kad se pošteno "pomučiš" za napredak, i kad istraješ u tome - možeš očekivati neki napredak.  Samo se fokusiraj da što pametnije klopaš i treniraš!

što se tiče načina plaćanja, isključivo gotovina, plaćaš kuriru pri dostavi :)

A moze li jedna kutija pomoci,za tih,recimo mjesec i po koriscenja maksimum..uz pravilnu ishranu i trening naravno.?

Sad ce i raspust,pa cu mijenjati rezim ishrane..bice mi lakse
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12 poslato: Jun 02, 2014, 10:52:47 pre podne »

nemoj očekivati napredak od jedne kutije, napredak je rezultat pravilno ukombinovane ishrane, treninga i suplementacije. Tek kada se sklope sve kockice i kad se pošteno "pomučiš" za napredak, i kad istraješ u tome - možeš očekivati neki napredak.  Samo se fokusiraj da što pametnije klopaš i treniraš!

što se tiče načina plaćanja, isključivo gotovina, plaćaš kuriru pri dostavi :)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.109 sekundi sa 17 upita.