TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397346 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 01:31:21 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Gejner-preporuke i iskustva  (Pročitano 8511 puta)
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #11 poslato: Jun 01, 2014, 10:18:53 posle podne »

Zivim u BiH,ali na samoj granici sa Srbijom,tako da 99% stvari kupujem u Srbiji,a namjeravam tako i ovaj gejner. Dacu adresu od prijatelja i da dostave kod njega.
Posto do sada nisam narucivao nista preko pansporta,zanimaju me nacini placanja. Da li je moguce pouzecem?


Kao i zanima me,da li ce se vec posle ove jedne "kutije",moci vidjeti napredak,i kakav?
Imam 75kg,199cm.
« Poslednja izmena: Jun 01, 2014, 11:36:14 posle podne od strane Mikura » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #10 poslato: Jun 01, 2014, 10:02:39 posle podne »

Živiš u Srbiji ili u Bosni? Gledaj online shop države u kojoj živiš, pošto se može razlikovati ponuda proizvoda jer se radi o različitim tržištima. :)

Razlika kod tih linkova je samo u veličini serviranja gejnera, a sastav je isti.

Možeš ga koristiti odmah. Gledaj na njega kao na kalorijski dodatak ishrani, a tebi je to preko potrebno. :)
Sačuvana
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #9 poslato: Jun 01, 2014, 09:09:04 posle podne »

U redu. Hvala ti na linku.

Imam jos samo par pitanja:
http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/DY419-High-protein-mega-gainer%E2%84%A2.html

http://www.pansport.eu/bosnian/index.php/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/DY419-High-protein-mega-gainer%E2%84%A2.html

Postoji li razlika izmedju ova dva..posto vidim da ima nekih promjena u sastavu.

Drugo pitanje,posto nisam odavno trenirao,da li da jedno 7 dana radim bez gejnera,pa onda krenem da ga koristim,ili da pocnem odmah?

I trece,znaci,da dozu od 169gr,podijelim u dvije doze od po 85gr recimo,i uzimam na dan,ako si na to mislio?


Hvala unapred :)
« Poslednja izmena: Jun 01, 2014, 09:14:58 posle podne od strane Mikura » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #8 poslato: Jun 01, 2014, 08:59:40 posle podne »

Na ovom linku ćeš videti još šejkera, pa biraj. :)
http://www.pansport.rs/Sportska-oprema/Ostalo.html

Ne moraš uzimati toliku dozu gejnera odjednom, možeš slobodno podeliti na dva serviranja.

Nemoj pisati post za postom, već koristi opciju "Modify" kada želiš nešto da dodaš/izmeniš.

Sačuvana
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #7 poslato: Jun 01, 2014, 06:54:07 posle podne »

http://www.pansport.eu/bosnian/index.php/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/DY419-High-protein-mega-gainer%E2%84%A2.html
Nasao sam ovo na bosanskoj verziji..jel ima razlike od onog koji se nalazi u ponudi u Srbiji?
Sačuvana
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #6 poslato: Jun 01, 2014, 06:49:31 posle podne »

Uzecu Super Mass Gainer. 169g je doza,bice dovoljno nadam se :) A u ponudi ima samo zeleni sejker ako sam dobro vidio...zar nije jos bilo? Pozdrav
Sačuvana
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #5 poslato: Jun 01, 2014, 04:50:14 posle podne »

Sto se tice ishrane,povecacu je na barem 5 obroka dnevno,to mi nece biti problem,i gledacu da bude sto zdravija ishrana,iako volim meso(svinjetina) da jedem.
Sačuvana
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #4 poslato: Jun 01, 2014, 04:48:32 posle podne »

Pa ako sam dobro postavio parametre,evo rezultata,u vezi kalorija.

http://www.calculator.net/calorie-calculator.html?ctype=standard&cage=17&csex=m&cheightfeet=6&cheightinch=5&cpound=163&cheightmeter=180&ckg=60&cactivity=1.55&printit=0&x=42&y=12
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #3 poslato: Jun 01, 2014, 04:20:02 posle podne »

Super Mass Gainer ili Mass Fusion, oba su kvalitetni i isplativi. Napredovaćeš isto sa bilo kojim, jer ti oni služe da nadograde ishranu i odvedu te u kalorijski suficit, što je uslov za dobijanje na masi.

Doziranje ti zavisi od ishrane, tj. koliko kalorija želiš ukupno da uneseš. Svakako ćeš uzeti onu jednu, osnovnu dozu nakon treninga (100-ak grama praha). Treba da izračunaš tvoje kalorijske potrebe, zatim da vidiš koliko kalorija unosiš putem ishrane, pa ćeš onda doći do toga koliko ti još kalorija treba iz gejnera.

Naravno, možeš ti ići i "na slepo", pa da u startu unosiš nekih 200-ak grama gejnera dnevno i vidiš da li i koliko napreduješ, ali bolje ti je da kreneš od ishrane. :)
Sačuvana
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #2 poslato: Jun 01, 2014, 04:09:56 posle podne »

Gledajuci malo ove gejnere,meni bi idealno bilo uzeti Super Mass Gainer(32doze) ili Cell Tech(55doza),gledajuci po duzini trajanja,i opisu proizvoda. To je neko moje misljenje. Zelim da cujem i vase. Pozdrav
Sačuvana
Mikura
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 185

« Odgovor #1 poslato: Jun 01, 2014, 03:57:22 posle podne »

Zdravo svima.
Imao sam dugo vremena muku sa povredom zgloba sake,medjutim uz vase savjete sa sajta,bol je kompletno prosao.Znaci nevjerujem. :O

E sad,zelim se vratiti treninzima,odlucio sam ipak da krenem(opet) u teretanu,a da batalim vjezbanje kod kuce.Sad me zanima,koji bi ste mi gejner preporucili od ovih dole prikazanih na slici.Visok sam 199cm,tezak 78kg. Samo mi treba ispomoc oko gejnera i nista vise. Zanimaju me i vasa iskustva sa njima. Meni su najvise preporucivali "Super Mass Gainer",ali zelim da cujem predloge i za ostale gejnere.
Koji mi se gejner najvise isplati? Sa kojim cu najvise napredovati?
Jos nesto sto mi je jako bitno..da mi je da gejner traje barem mjesec i po/dva. I da mi objasnite kako pravilno,koliko i kada da ga konzumiram.


Evo i slike:
Ako se ne vidi kako treba,uglavno to su 4 najskuplja gejnera kod vas u ponudi :)
« Poslednja izmena: Jun 01, 2014, 04:00:18 posle podne od strane Mikura » Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.079 sekundi sa 17 upita.