TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:36:59 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanje  (Pročitano 16350 puta)
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #26 poslato: Februar 23, 2015, 12:50:06 pre podne »

Nisam znao da li ce te firme da otvaraju radnje. To kad ode preko neta ili kako vec je isto kao i u prodavnici samo sto ti proizvodi prodju test kao sto bi i svaki drugi posto je unutra to-to. i samo gledas sastav suplementa da li ti to odgovara ili ne. A price unutra vam je brasno ili ne znam to su price za da ne kazem koga :D Tako da me ne cudi uopste da ta firma vec posluje ovde :D
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #25 poslato: Februar 22, 2015, 11:07:34 posle podne »

I ja sam video skoro 2kg 100% whey-a od cega je 80% cist protein za 3390 din. Malo sam se raspitao o njemu i dosao do informacija da ovaj protein pravi holandska firma DMV International koja proizvode radi i za scitec, amix, maximize... Plus je u pitanju hladna filtracija. Xplode nutrition shop je radnja kao i PS, ogistra itd. koja ima sve potrebne sertifikate i licence koji su odobredni od farmaceutskog fakulteta i Instituta za javno zdravlje Srbije. Analize uradio i potvrdio ''dr Milan Jovanovic Batut''.
A i realno gledano, svuda u svetu 2kg whey-a kosta 30e, samo kod nas 60e.

Hejteru sta kazes na ovo ? I mene je malo iznenadilo, priznajem. Da rokaju brasno ne bi dobili sve potrebne licence i sertifikate za LEGALAN rad u Srbiji...
« Poslednja izmena: Februar 22, 2015, 11:12:57 posle podne od strane Pecha » Sačuvana
Panta rei, panta res.
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #24 poslato: Februar 22, 2015, 10:53:06 posle podne »

Pojavljuju se dosta novih kompanija sa suplementima. Sad ce da prodaju myprotein koliko sam cuo i u srbiji. Stigla je firma Big Iron Muscle isto iz neke severne zemlje kao sponzor takmicarima, pa evo sad i ova koliko vidim.Nije tu nista cudno da neko krene sa proizvodnjom. kad god neko prodaje nesto sto nije u prodavnici ljudi misle tu sedi jedan covek nabavio kantice i sipa brasno unutra pa to sve zatvara i salje ljudima... :D i plus ima 10 proizvoda znaci 10 vrsta 'brasna" :D Kao serija Breaking Bad hahaha . To su citave fabrike...
Nema na cemu.
Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #23 poslato: Februar 22, 2015, 10:34:55 posle podne »

Pa sad... ako ne lazu za tablicu ovi sa fb... ja cu mu preneti da je po tablici ok pa neka sam odluci. Inace se proizvodi kod nas. Hvala
Sačuvana
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #22 poslato: Februar 22, 2015, 10:27:55 posle podne »

Onda nista od palacinki :D Ja nisam video tu tablicu :D
Za 2kg sa ovom tablicom protein iz surutke. Ako ti kazes da je jeftino ja bih uzeo bez razmisljanja :D
ja sam malopre video sliku kad sam kopirao sta si napisao, sasvim praznu tablicu a ovde je lepo izlistano.
Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #21 poslato: Februar 22, 2015, 10:10:52 posle podne »

Ima i pakovanje od 2kg i bas je jeftino. Okacio sam u prilogu Supplement facts.
Sačuvana
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #20 poslato: Februar 22, 2015, 09:54:57 posle podne »

Kazi drugaru da spremi palacinke za te pare posto koliko vidim ne valja nista. :D

Pakovanje je od 500 gr sto ne moze da se isplati nikako.
Amino kiselina pise 1.5 grama ukupno za sve te izlistane a pogledaj bilo koji drugi imaju oko 10 gramica.
Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #19 poslato: Februar 22, 2015, 09:41:49 posle podne »

Xplode nutrition 100% whey protein
Sačuvana
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #18 poslato: Februar 22, 2015, 09:32:14 posle podne »

Napisi kako se zove protein ne moras da stavljas sait odakle se kupuje ili odakle god da se kupuje. Ime proteina...
Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #17 poslato: Februar 22, 2015, 09:29:18 posle podne »

Jel mogu da pitam ovde u vezi nekog whey-a ali koji nije iz Pansporta? Ortak je nasao neki na Fb i hteo da kupi ali je meni nesto sumnjivo. Ja svakako necu uzimati, ja sam zadovoljan Scitecom ali rekoh da se on ne zezne... Nisam hteo odmah da napisem ime da ne bih reklamirao.
Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #16 poslato: Januar 31, 2015, 11:33:30 posle podne »

Hvala Slavisa na ovom tekstu, sada kada sam ga procitao ne pada mi na pamet da kupujem bez obzira na cenu. Dosta sam te puta poslusao i do sada se nisam pokajao ni jednom tako da ce tako biti i ovaj put.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #15 poslato: Januar 31, 2015, 11:21:21 posle podne »

Slavisa, nisam ga ja jos kupio, hteo sam prvo da pitam vas ovde za misljenje. Procitao sam da je iz soje, to me je i dovelo u nedoumicu ali sam mislio cisto da iskoristim povoljnu priliku i da dodam malo proteina u ishranu. Inace ne jedem soju uopste.

Biću subjektivan, ali smatram da ga ne treba kupovati, dobra odluka "o soji"...ako već želiš kvalitetan blend, Power Protein je odlično  rešenje...http://www.pansport.rs/Proteini/Proteinske-mesavine/PS252-Power-protein.html

Ili... http://www.pansport.rs/Proteini/Proteinske-mesavine/GA1071-MyoFusion-Probiotic.html
Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #14 poslato: Januar 31, 2015, 11:14:46 posle podne »

Slavisa, nisam ga ja jos kupio, hteo sam prvo da pitam vas ovde za misljenje. Procitao sam da je iz soje, to me je i dovelo u nedoumicu ali sam mislio cisto da iskoristim povoljnu priliku i da dodam malo proteina u ishranu. Inace ne jedem soju uopste.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #13 poslato: Januar 31, 2015, 10:36:55 posle podne »

Kazu da soja ne valja za muskarce ali i ja kontam da je to samo jedna kutija. Nisam bio siguran da li ce biti svrsishodno ako se mesa sa hranom tj da zameni blend. A razmisljao sam i u fazonu, nije whey pa ne ide posle treninga, mora da sluzi bar za nesto :-)

Topla preporuka za čitanje... http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/soji-je-odzvonilo.html

1-2 merice dnevno( dok se ne potroši "kutija") neće biti neki veći problem( ako nemaš soju na meniju u drugim obrocima)...ali , uvek se detaljno informiši o sastavu proteinskog blenda koji koristiš...sojin izolat i nije najsrećnije rešenje, sam ili u kombinaciji...i ne ponavljaj istu "grešku"...   ;)

Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #12 poslato: Januar 31, 2015, 08:30:42 posle podne »

Kazu da soja ne valja za muskarce ali i ja kontam da je to samo jedna kutija. Nisam bio siguran da li ce biti svrsishodno ako se mesa sa hranom tj da zameni blend. A razmisljao sam i u fazonu, nije whey pa ne ide posle treninga, mora da sluzi bar za nesto :-)
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.075 sekundi sa 19 upita.