TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 04:17:34 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanje  (Pročitano 16343 puta)
bokisa.84
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 45

« Odgovor #41 poslato: Novembar 27, 2015, 10:56:38 pre podne »

Hvala na odgovoru, nisam ni ja za kupovinu od neovlascenih prodavaca mada sam se malo dvoumio zbog cena. Kupovao sam vec vase suplemente i zadovoljan sam.
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #40 poslato: Novembar 27, 2015, 08:30:52 pre podne »

Bokiša,

Za sada nećemo saraĂ°ivati sa kompanijom My protein. Svakako Pansport ima veoma bogat asortiman različitih suplemenata. Objasni nam koji je tvoj cilj, a kolege će ti vrlo lako i brzo predložiti nešto što već možeš da kupiš kod nas. Da se ne ponavljam, sve stranice koje rade po ovom principu "jeftini suplementi" i sl. rade na crno što znači da švercuju suplemente iz nekih drugih zemalja. To znači, da ne plaćaju porez državi, ali i da ne proveravaju kvalitet i zdravstvenu ispravnost ovih proizvoda. Kako ne kupuješ trenerku, nego nešto što unosiš u svoj organizam i što bi trebalo da ti donese isključivo korist, ipak ti predlažem da kupiš proizvod koji ima sertifikate, dozvole i za koji je potvrĂ°eno da je bezbedan za korišćenje. Dakle, kupuj od registrovanih prodavaca suplementacije, ne od ovakvih i sl. preprodavaca.
Nadam se da sam pomogla, a moje kolege će ti siguro biti od veće koristi kada je u pitanju odabir suplementacije, kao i plana treninga i ishrane u odnosu na tvoj cilji.
Sačuvana
bokisa.84
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 45

« Odgovor #39 poslato: Novembar 25, 2015, 02:44:21 posle podne »

Da li je neko upoznat s time da li ima proizvoda od My Protein-a na nasem trzistu? Interesuje me najvise zbog toga sto se nudi ovde https://www.facebook.com/Suplementi.EXTRA/?fref=ts , a cena mu je prihvatljiva. A moze neko i da napise ukoliko zna da li ce u PS-u biti suplemenata od ovog proizvodjaca?
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #38 poslato: Septembar 01, 2015, 06:22:49 pre podne »

Ovi krenuli kao Herbalife  ???
Sačuvana
xDjix
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #37 poslato: Avgust 28, 2015, 03:18:26 pre podne »

Creattack je nesto najbolje sto sam probala ikad od sportske suplementacije. odlican efekat i brzi rezultati, povecanje snage  vec na prvom treningu
Sačuvana
igorrubezic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #36 poslato: Avgust 01, 2015, 01:24:14 pre podne »

Radek, smradu jedan. Evo da ti odgovorim ja kad nece oni. Creattack nije kreatin cist vec kreatin sa hidratima. Sto se tice Vaseg Dimatize creatina, kupljen je u vasoj prodavnici na novom beogradu. Ja sam ziveo u americi i pio sam dymatize creatin i on kada otvorite poklopac ima zastitu na kojoj pise PROTECTED. I nije zalepljena super lepkom kao vasa. Moze svako da kupi i da proveri
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #35 poslato: Jul 22, 2015, 08:56:20 pre podne »

Svako zna da ste ovde samo vi prevaranti, da u dymatizeov creatin stavljate maltodextrin i sl. Vas treba prijaviti jer ove teme otvarate vi i pisete komentare sami jer ovaj vas forum retko ko posecuje i prati. Pretpostavljam da cete ovaj komentar da mi obrisete jer je istinit i niste ga sami sebi napisali kao sto po obicaju pisete sve komentare na forumu i hvalite vase proizvode, ako se mogu nazavati proizvodima  :o :o :o :-\ :-\ :-\

Igore,

Prvo da se zahvalim što pratiš Pansport forum. O broju ljudi koji su takoĂ°e članovi ovog foruma ili su regostrovani na sajt mogu jasno da pokažu brojke iz google analytics sistema. Na forumu rade lekari i stručnjaci za fitness i suplementaciju, kao i vrhunski sportisti, koji svojom formom i rezultatima predstavljaju Pansport. Što se tiče navedenog proizvoda, svaki proizvod koji Pansprot direktno uvozi ide na mišljenje i kategorizaciju na Farmaceutski fakulteti. Zatim svaki proizvod je analiziran na Institutu za javno zdravlje što predstavlja regularan deo procesa registracije proizvoda u Srbiji.Ono što mene interesuje je kako si došao do zaključka da u kreatinu ima maltodekstrina, da li si nosio na laboratorijske analize i da li si dati proizvod kupio u nekoj od naših ili ovlašćenih prodavnica? Kako bi bio apsolutno siguran da kupuješ ispravan porizvod obrati pažnju na sledeće činjenice: svaki proizvod iz Pansport direktnog uvoza (gde spadaju Dymatize Nutrition suplementi) ima originalnu deklaraciju na srpskom jeziku, kao i specijalni hologram. ukoliko si nekim slučajem kupio proizvod koji ima Pansport deklaraciju, ali nema hologram, molim te da nas obavestiš. Hvala još jednom na komentaru, svako vaše mišljenje je nama smernica za bolje poslovanje.
Sačuvana
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #34 poslato: Jul 20, 2015, 02:05:58 posle podne »

Sad postovi ciji su to ne znam ali da se sipa dextroza u kreatin nije moguce :) cak i da se sipa nekim cudom to su ti totalno drugacije strukture.
Creatin je kao brasno i zgrudva se kad zahvatis mericom, a dextroza je kao secer svako zrno za sebe..
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #33 poslato: Jul 20, 2015, 06:16:02 pre podne »

Ko to u DYM kreatin stavlja malto??
Sačuvana
igorrubezic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #32 poslato: Jul 20, 2015, 03:37:35 pre podne »

Svako zna da ste ovde samo vi prevaranti, da u dymatizeov creatin stavljate maltodextrin i sl. Vas treba prijaviti jer ove teme otvarate vi i pisete komentare sami jer ovaj vas forum retko ko posecuje i prati. Pretpostavljam da cete ovaj komentar da mi obrisete jer je istinit i niste ga sami sebi napisali kao sto po obicaju pisete sve komentare na forumu i hvalite vase proizvode, ako se mogu nazavati proizvodima  :o :o :o :-\ :-\ :-\
Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #31 poslato: Jun 08, 2015, 05:18:06 posle podne »

A kako si zaključio da je whey šećer?

Послато са GT-N7100 уз помоћ Тапатока

Sačuvana
Radek
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #30 poslato: Jun 08, 2015, 03:02:01 posle podne »

Xplode nutrition je obicno govno. Ja sam kupio njihov whey i neki mix creatina pre par dana i sjebao se. Whey im je obicni secer a taj mix je cedevita koja sumi kad se razmucije. Koji jos kreatin sumi kad ga razmcujes msm jbt??? Ljudi kupujte provjereno i u legalnim shopovima, jeste skuplje ali bar znas sta si uzeo. https://www.facebook.com/pages/Suplementi-Srbija/282606238572301?fref=ts Ovu stranicu treba ukinuti sa fba da ne bi nastavljali dalje da varaju. Prijavite je!  >:( >:( >:(
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #29 poslato: Februar 23, 2015, 04:26:11 posle podne »

Inace, rekao sam da Myprotein uskoro krece sa radom kod nas. U prodaji ce imati u pocetku samo whey, glutamin i kreatin.
A proces legalizacije i dobijanja svih potrebnih sertifikata i licenci je otpocela i firma Big Iron Muscle, a kazu da ce cene ostati iste iako ce placati sve poreze. Msm da je krajnje vreme da PS malo koriguje svoje cene, ako ne zbog nas, kupaca, onda zbog konkurencije koja je iz dana u dan sve veca.

Koliko god je moguće, radimo na tome. Ipak, sve to jako puno košta i teško je spustiti cene a opet držati ime i kvalitet i sigurnost. 
Pansport linija proizvoda je zbog toga i osmišljena, da pruži kvalitetne proizvode, a opet po veoma povoljnim cenama. :)

Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #28 poslato: Februar 23, 2015, 07:32:03 pre podne »

Inace, rekao sam da Myprotein uskoro krece sa radom kod nas. U prodaji ce imati u pocetku samo whey, glutamin i kreatin.
A proces legalizacije i dobijanja svih potrebnih sertifikata i licenci je otpocela i firma Big Iron Muscle, a kazu da ce cene ostati iste iako ce placati sve poreze. Msm da je krajnje vreme da PS malo koriguje svoje cene, ako ne zbog nas, kupaca, onda zbog konkurencije koja je iz dana u dan sve veca.
Što veća konkurencija, bolje je za nas kupce.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #27 poslato: Februar 23, 2015, 01:08:39 pre podne »

Inace, rekao sam da Myprotein uskoro krece sa radom kod nas. U prodaji ce imati u pocetku samo whey, glutamin i kreatin.
A proces legalizacije i dobijanja svih potrebnih sertifikata i licenci je otpocela i firma Big Iron Muscle, a kazu da ce cene ostati iste iako ce placati sve poreze. Msm da je krajnje vreme da PS malo koriguje svoje cene, ako ne zbog nas, kupaca, onda zbog konkurencije koja je iz dana u dan sve veca.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.101 sekundi sa 18 upita.