TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396245 Teme od strane 25012 Članovi Poslednji član: Gruyanidas

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 18, 2024, 02:12:36 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 11 12 [13] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: animal cut?pomoc!  (Pročitano 37770 puta)
sirovi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 44

« Odgovor #6 poslato: Novembar 20, 2006, 06:21:13 posle podne »

Pre svega hvala svima na ovim savetima.
Pogledao sam vec dosta postova ovde ali nisam nasao nista pre svega vezano za to vracenje kilaze nakon uzimanja cuts-a. A bio sam dosta uplasen sto se toga tice,zbog price neke devojke da se ugojila i 6 kila nakon prestanka uzimanja fet burnera(doduse nisam saznao koji je uzimala pa je verovatno i to razlog) a atleticarka je i pazila je na ishranu. Pre svega sam zbog ovoga postavio temu.

Da ne okolisam ovo me konkretno interesuje: Posto koliko sam skapirao izmedju ostalog ovaj preparat i ubrzava metabolizam i postavlja ,ajde laicki da kazem, telo u drugi rezim rada.Dali ce moje telo posle uzimanja ovog preparata da bude sklonije gojenju nego sto je sada??????????????

Jos nesto.Ova kilaza koju ja imam ne varira i nisam ni gojazan ni nesto sklon gojenju,nego jednostavno zbog puno sedenja na poslu i faksu nije lepo rasporedjeno pa eto to bih da dovedem malo u red.

Jos jednom hvala svima,razresiste mi neke dileme!

Pozdrav svima.
« Poslednja izmena: Novembar 20, 2006, 06:36:43 posle podne od strane sirovi » Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #5 poslato: Novembar 20, 2006, 05:58:23 posle podne »

a jo-jo efekta nece biti ako nastavi sa zdravom ishranom i kardiom i posle ac-a
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #4 poslato: Novembar 20, 2006, 05:12:07 posle podne »

Oba momka su skroz u pravu i što je najvažnije pričaju iz spostvenog iskustva...

Kardio i ishrana su krucijalni za uspeh tvog plana.. AC će ti pomoći da se držiš plana jer će ti smanjiti apetit i pojačati želju i snagu pri vežbanju... AC treba da uzimaš kao što je Viktor rekao i nećeš imati nikakvih problema.. nemoj ga smao uzimati posle 16-17h jer ćeš onda teže zaspati.

Ishrana treba da ti bude zasnovana na povrću i proteinima (meso, riba, jaja, sir, mleko) i svakako izbegavaj SVE PRŽENO.

na sajtu a i na forumu ćeš naći dosta dobrih tekstova i komentara na temu mrĂ°avljenja te ti toplo preporučujem da pogledaš i Novo i zanimljivo i postove na forumu na temu Ishrana..

želim ti volju i snagu da izguraš svoj plan.. nije nemoguće.. samo napred :)
Sačuvana
Viktor Becar
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 210

« Odgovor #3 poslato: Novembar 20, 2006, 03:14:53 posle podne »

Prvo i pre svega ishrana je na prvon mestu. Dzaba ti i 10 kesica na dan ako ne pazis sta jedes. Drugo Animal cuts i jeste prirodan, pansport je prodavnica prirodnih suplemenata. Trece, nece ti biti nista od ac osim mozda blage nesanice u pocetku. Uzmi ga ujutru na prazan stomak sa jogurtom pa na trcanje pa dorucak. Ja sam letos uzeo i smrsao sam 5 kila. Ac je po meni brutalan sagorevac. Za 8 kila ces se malo namuciti ali nema veze. A sto bas oces na zimu da smrsas svi su sada na nekoj definiciji, ma masa se radi od sad pa do proleca a onda cuting. to da ces bzo ugojiti zaboravi, inace to se zove jo jo efekat ali ako oces da ostanes u tom stanju moraces da pazis i posle sta sa jedes. Pozdrav
Sačuvana
Proday
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 381

Bicu i ja veliki!!!

« Odgovor #2 poslato: Novembar 20, 2006, 03:18:30 pre podne »

Pre svega na forumu ima dosta ljudi koji su iznosili svoje utiske posle koriscenja istog i mogao bi da pogledas malo te teme. Takodje cu ti reci da za 8kg moras zaista mnogo da se potrudis (kao sto vec rekoh nije animal cuts pantljicara pa da te pojede iznutra) sto vezbama, sto pravilnom ishranom. Znaci ukoliko uzmes taj sagorevac (a bolji kod nas neces naci) samo vezba i odricanje od slatkog i testa ce uciniti da postignes to sto si pozeleo.

Sto se tegoba tice, pio sam AC (doduse jednu kesicu dnevno oko sat ipo pre treninga) i nikada nisam primetio nikakve negativne posledice. Znaci preporuka i samo napred!
Sačuvana
sirovi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 44

« Odgovor #1 poslato: Novembar 20, 2006, 01:39:44 pre podne »

Imam jedno pitanje?
Komkretno! Nervira me pomalo to sto nema sanse da smanjim obim na butinama i pozadini.
Pored posla i faksa trudim se da sto je moguce vise posecujem teretanu ali nekad vreme ne dozvoljava totalnu posvecenost (stizem oko tri puta nedeljno da odradim po sat pristojnog treninga-ne tako retko pravim pauze i po 15ak dana) Jednostavno takva je situacija. E sad pored svega i genetske predspozicije su mi takve da za svaku promenu na telu nabolje moram zestoko da se pomucim.

Imam oko 190cm/92kg- lose rasporedjenih. Zapravo naumio sam da uzmem animal cuts isforsiram se 2 meseca, stesem po meni visak sala oko 7-8kg,a kasnije uz neku normalnu prehranu i moje ne-redovne odlaske u teretanu i dzoging to kako tako odrzavam.

Mene pre svega zanima,posto pre nisam koristio nikakve preparate(citao sam razne postove)koliko sam u pravu ovim izborom. Iskreno malo sam i uplasen da krenem sa ovim.Usadjeno mi je u glavu ono:"Nista osim prirodno!".

Druga jako bitna stvar-Neko mi je pricao da posle koriscenja fet burn-era,telo ima tendenciju da se jako brzo goji
(bez da se ubijamo od hrane naravna :))Da li je ovo istina?? Sta mi savetujete?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 11 12 [13] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.159 sekundi sa 17 upita.