TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 01:04:44 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vecernja pica  (Pročitano 3926 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #8 poslato: Jul 20, 2014, 01:56:52 posle podne »

Zanima me koje bih pice mogao da narucim uvece kad izadjem u kafic a da ne skodi mojim trbusnjacima?? :) naravno preko dana uzimam cedjeni grejp,pomorandzu ili drugi mix cedjenog voca al mi je to glupo da narucim uvece :D

A zašto ne naručiš salatu sa mesom? :D
Sačuvana
A. Kolocka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 337


« Odgovor #7 poslato: Jul 20, 2014, 12:28:55 posle podne »

Bio sam ironičan sa šejkovima, jer sam nedavno prošo pored kafića ispred kog je na tablici pisalo da imaju i to.
Slažem se u potpunosti sa tobom. Nego ja razumeh da mu je "glupo" da pije ceĂ°eni sok ili nešto tako uveče. Sve u svemu, pij šta ti se pije, ako nisi hronični alkos ili reprezentativac u ispijanju Koka-kole, ne brini za stomak. :)
Sačuvana
Medalja se osvaja na treningu, na takmičenje samo odeš po nju.
pedjoni986
Gost
« Odgovor #6 poslato: Jul 20, 2014, 11:35:32 pre podne »

Sve to stoji, ali ako je decko mlad, zasto da tu i tamo nekad kad izadje ne popije par alkoholnih pica kao covek ? Jer mladost je jedna, niti decko ima takmicarske ambicije, niti ce par piva uticati na njegovu formu, to proseravanje proteinski sejk u kaficima ne podrzavam, jer unos proteina se racuna na dnevnom nivou, i ti koji toliko cepidlace ne izdrze tako ni dva meseca zivota,a kamoli da im to predje u lifestyle jer ovaj sport je lifestyle i mora se u njemu naci balans.
Sačuvana
A. Kolocka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 337


« Odgovor #5 poslato: Jul 20, 2014, 11:15:02 pre podne »

Imaš sad neke kafiće i proteinske šejkove imaju, pa eto. :D
Kao što reče Slaviša, ništa nije glupo, sve je u glavi.
Sačuvana
Medalja se osvaja na treningu, na takmičenje samo odeš po nju.
pedjoni986
Gost
« Odgovor #4 poslato: Jul 20, 2014, 10:50:39 pre podne »

Pozdrav za mog omiljenog doktora :*
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #3 poslato: Jul 20, 2014, 01:33:38 pre podne »

Prosto se slatko nasmejem kada cujem neko ovakvo pitanje...problem u celoj prici nije jedno ili dva piva, casa vina...jedan izlazak ove vrste nece ugroziti tvoju formu tako brzo i fatalno( naravno, ako je unos alkohola simbolican)...problem nastaje kada se takav "vid ponasanja" upraznjava (pre)cesto...naravno, ako si mislio na alkoholna pica.

Ako si mislio na razne "gazirane uzitke" prepune vestackih zasladjivaca ili mozda "prirodne sokove"(bar tako stoji na nalepnici) prepune secera...hm...opet, relativan pojam...nista od toga ne "ubija" sjaj tvojih trbusanjaka tako brzo...ali , druga je prica kod "redovne konzumacije"...

Cedjeno voce, sto da ne...ili mozda samo obicna voda...a da u celoj prici nije problem ono kako ce drustvo gledati na tebe?
Npr. "vidi njega pije kao devojcica - sokice"...moj savet, NE OBAZIRI SE NA OKOLINU, FURAJ SVOJ FAZON...ZNAS STA ZELIS, ZNAS STA TREBA DA RADIS...UVEK I NA SVAKOM MESTU!
TI NISI TAJ KOJI TREBA DA SE STIDI...nemas cega...zato samo napred, cuvaj formu, hrani se zdravo i kvalitetno...USPEH ZAGARANTOVAN...prolazni uzitak SIGURNO da nije vredniji od six-pack ?!  ;)
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #2 poslato: Jul 02, 2014, 05:16:51 posle podne »

Mozes ti da se lepo da se provedes i uz caj. Alkohol  nije obavezan niti zasluzan za dobar provod.
Sačuvana
yostra
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36


Rome wasn't built in a day!!!

« Odgovor #1 poslato: Jul 02, 2014, 04:17:49 posle podne »

Zanima me koje bih pice mogao da narucim uvece kad izadjem u kafic a da ne skodi mojim trbusnjacima?? :) naravno preko dana uzimam cedjeni grejp,pomorandzu ili drugi mix cedjenog voca al mi je to glupo da narucim uvece :D
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 18 upita.