TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397223 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 30, 2024, 09:17:28 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Taurin  (Pročitano 7221 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #14 poslato: Avgust 02, 2014, 07:58:38 pre podne »

Pedjoni izvini ako te previse smaram.Za koliko se mogu videti dobri rezultati od BCAA amino kiselina i Hot Blood?Ukljucujuci pravilnu ishranu i dobar trening.Koristim BCAA 3D

Osim amino kiselina/proteina za oporavak, mislim da nema potrebe još uvek da posežeš za nekim drugim suplementima.

"Za koliko će se videti rezultati" - znam da je ovo jedno od najčešćih i najintrigantnijih pitanja, ali imajući u vidu da na uspeh utiče ceo sklop ishrane, treninga i suplementacije nemoguće je dati odgovor na to pitanje.  Hot Blood i ima brzi, gotovo "momentalni " efekat koji ćeš ubrzo osetiti, ali BCAA i amino ne....
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9500


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #13 poslato: Avgust 01, 2014, 11:10:57 posle podne »

Eh, kao i uvek, o suplementima se govori i pita, a zaboravlja se osnova svega - kvalitetna i raznovrsna ishrana!

Taurin...hm, da on spada u kategoriju celijskih voluminizatora, da, potpomaze "ulazak vode" u miscne celije, da, daje i blazu pumpu, ali nista spektakularno...uglavnom ima efekta na mentalni fokus u toku treninga...sam za sebe...nije los kao dodatak ishrani jer potpomaze bolji rad bubrega, jetre, srca, potpomaze varenje i sprecava stvaranje kamenaca u zuci, stabilizuje raspolozenje, poboljsava koncentraciju...idealan kombo je taurin, kreatin, glutamin...u toj varijanti se nalazi u mnogim NO-reaktorima...inace, neke aminokiseline poput arginina sprecavaju resporpciju taurina tako da treba biti obazriv...

Doza od 2 gr taurina pre treninga i 2 gr posle treninga ima solidan "efekat"...
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #12 poslato: Avgust 01, 2014, 07:00:41 posle podne »

Ja Bcaa sam dva puta u zivotu samo kupio, pa sam ziv i napredujem (nadam se da kapiras poentu mojeg izlaganja ) :D a Hot Blood mozda sam poneku kesicu probao, celo pakovanje reaktora nisam nikad ni uzeo ;) Greota bi me bilo dati za Bcaa tolko love, kada me toliko pilica i kokoski ceka tamo negde :D
Sačuvana
StreetMaster
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #11 poslato: Avgust 01, 2014, 05:41:51 posle podne »

Pedjoni izvini ako te previse smaram.Za koliko se mogu videti dobri rezultati od BCAA amino kiselina i Hot Blood?Ukljucujuci pravilnu ishranu i dobar trening.Koristim BCAA 3D
Sačuvana
StreetMaster
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #10 poslato: Avgust 01, 2014, 05:37:27 posle podne »

Pedjoni hvala ti puno.Nastavicu da uzimam BCAA I Hot Blood.Ne treba mi taurin
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #9 poslato: Avgust 01, 2014, 05:24:58 posle podne »

Ne ocekuj nebesko carstvo od suplementa koji kosta 900 din :) Taurin se uzima u toku celog dana radi poboljsanja opsteg stanja organizma, od njega ne ocekuj BOOST i priliv snage, jer je to nemoguce..Na lestvici neophodnih suplementa je na 10tom mestu ,imas mnogo prece stvari da uzmes..a pogotovu ga ne poredi sa kreatinom, jer ne rade iste reakcije u telu. I da, nijedan suplement nije stetan(jedino moze biti u slucaju da sa necim preteras, bas kao i u zivotu) ako se drzis upotrebe kako dolikuje, no sikiriki..samo gazi
Sačuvana
StreetMaster
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #8 poslato: Avgust 01, 2014, 05:07:26 posle podne »

Video sam na sajtu Taurin od Scitech Nutrition.Kosta 880 dinara i pise da je slican kreatinu jer vezuje vodu u misic.Pa da li je to tacno,i da li je Taurin bezopasan?
Sačuvana
StreetMaster
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #7 poslato: Avgust 01, 2014, 04:29:56 posle podne »

Kao zasladjivace koristim dekstrozu i fruktozu.Secer obican nisam takao vec 4 godine.Mama mi pravi picu sa kecapom,biljnim sirom,razanim brasnom,piletinom i raznim povrcem,maslinama,kiselim krastavcicima.Posto imam astmu sve mora da mi bude zdravo u ishrani.Koristim i neke prirodne lekove koje mi je dala neka Ruskinja ovde u Beogradu.Ona me i leci od astme.Tako da 4 godine nisam nista takao nezdravo
Sačuvana
StreetMaster
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #6 poslato: Avgust 01, 2014, 04:20:13 posle podne »

Imam 16 godina.Kombinujem Street Workout i Bodibilding,ali vise preferiram zgibove,sklekove i to.Za dorucak riza ili neki musli sa sojinim mlekom.Za rucak mamina kuhinja (Supa,neka corba,meso(svaki dan je drugacije)).Izmedju dorucka i rucka ubacujem neko voce ili zitarice.Za veceru svaki dan razlicito(Palenta,Griz ili nesto drugo).Jedem razani hleb ili neki drugi.Pre treninga popijem BCAA I Hot Blood.Na sredini treninga popijem jos jednu kapsulu BCAA i posle treninga BCAA.Ne pijem gazirane sokove,vec pivski kvasac ili sok od visnje koji moji roditelji kuvaju rucno.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Avgust 01, 2014, 04:00:35 posle podne »

Koliko imaš godina? Kako se hraniš, kako treniraš?

Belance i surutku u prahu si koristio?  Nije ti to najsjajnije rešenje... ni za stomak, a ni po sastavu... 
Sačuvana
StreetMaster
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #4 poslato: Avgust 01, 2014, 03:40:37 posle podne »

Pa cilj mi je misicna masa.Do sada dok sam trenirao pravio sam svoje mikseve (Belance u prahu,surutka,dekstroza).Pre par dana poceo sam da koritim i BCAA zajedno sa Hot Blood-om.BCAA je moj brat koristio par puta prosle godine i ostavio ga.Medjutim ja ga nasao i vidim nije mu istekao rok pa ga ja sada koristim :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #3 poslato: Avgust 01, 2014, 02:40:01 posle podne »

Ćao!

za početak, baci pogled na tekst koji sam pisala o taurinu :)

http://www.pansport.rs/tekstoteka/dodaci-ishrani-suplementacija/taurin.html

koji su ti ciljevi, koristiš li još nešto od suplementacije?
Sačuvana
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #2 poslato: Avgust 01, 2014, 02:39:51 posle podne »

Evo ovde imas :) - http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=168341.0
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
StreetMaster
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #1 poslato: Avgust 01, 2014, 02:24:40 posle podne »

Pozdrav :D Da li je istina da Taurin deluje kao kreatin?
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.115 sekundi sa 18 upita.