TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 05:51:54 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Prvi koraci ka masi  (Pročitano 3045 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #4 poslato: Avgust 13, 2014, 08:49:59 pre podne »

Nema na cemu.  ;)
Sačuvana
CharonJr
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 79


« Odgovor #3 poslato: Avgust 13, 2014, 08:45:54 pre podne »

bas to podrazumevam pod ishranom: suficit, 3 glavna obroka i 2 uzine, dorucak- kralj svih obroka i sve ostalo sto si rekao, uz omega-3, koju redovno uzimam. Hvala na savetu, dekstroza ne bi bila nikakav problem.  :D
Sačuvana
Visina: 175 cm
Masa: 68 kg
Cilj: +2-3 kg ciste misicne mase
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #2 poslato: Avgust 13, 2014, 08:10:03 pre podne »

Izbalansirana ishrana je dosta diskutabilna, tj. sta ko pod tim podrazumeva, ali ako zelis misicnu masu treba da budes u kalorijskom suficitu. Sto se tice suplementacije koje imas, to ti je dobra polazna osnova. Moj savet je da kupis jos dekstrozu. Kreatin uzimaj 5 grama pre treninga sa vodom, posle treninga merica whey-a, merica dex-a i 5 grama kreatina sve zajedno. BCAA ne znam koje imas,one se uzimaju obicno oko fizicke aktivnosti, (pre ili/i u toku),pa ti je to i moj savet, da ih uzimas pre i posle ili u toku treninga. Ali posveti najvise paznje ishrani. Suplementi ne mogu da zamene kvalitetnu ishranu. Kompleksni hidrati, gomila proteina i dovoljno zdravih masti.
Sačuvana
CharonJr
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 79


« Odgovor #1 poslato: Avgust 13, 2014, 07:48:55 pre podne »

Nisam dugo u ovome i treba mi savet sto se tice suplementacije. Sto si treninga i ishrane, izbalansirani su. Takodje uvek pratim literaturu i vas na forumu. Ali, skoro sam dobio protein (907g), kreatin (300g) i bcaa (120 kapsula). Poklonu se u zube ne gleda i planiram da ga iskoristim. Trazim savet o tome sta da kombinujem, koliko da uzimam, da li da kupim jos nesto uz to. Hvala unapred  :D
Sačuvana
Visina: 175 cm
Masa: 68 kg
Cilj: +2-3 kg ciste misicne mase
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.07 sekundi sa 17 upita.