TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 24, 2024, 05:28:20 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Misljenje profesionalca potrebno...  (Pročitano 3918 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #16 poslato: Septembar 02, 2014, 05:37:22 posle podne »

Uopste nema veze sa snagom, kao ni pricom iz teretane, jednostavno mogu duze da treniram uz NO a i osjecam se kao da me podigne malo, kao da sam motivisaniji , sto se snage tice na bendzu dizem 155kg, cucanj 170kg , deadlift 180kg i za moj sport i visinu verujte mi to je i vise nego dovoljno.... mada sam poslusao Markov savet i uzimam kofein i Beta-k umesto NO, predlozio mi je trener i arginin da ukljucim uz to ali nisam siguran da li je i on potreban, nesto mi je to mnogo za piti prije treninga.... Trebam li da ga ukljucim ili da ga izbjegnem?
Mnogo bolji efekat za trening snage ces dobiti od kry alkaline I mnogo veci akcenat na kvalitetnu ishranu koja ce biti prilagodjena tvojim ciljevima.Oporavak ce ubrzati I 15 minuta statitckog istezanja kao I kardio trening od 45 min u prvoj zoni inteziteta.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #15 poslato: Septembar 01, 2014, 09:28:20 pre podne »

Meni ekstra kombinacija, pojačaj sve to Argininom, oko 4ooo mg po dozi.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #14 poslato: Avgust 31, 2014, 12:14:19 posle podne »

Praktično si sam napravio svoj NO reaktor :)  dodajući arginin, što ima smisla,  imaš kombinaciju kre alkalyn, beta alanin (Beta K ga sadrži koliko znam) kofein i arginin,  što su sve sastojci NO reaktora...
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #13 poslato: Avgust 31, 2014, 09:49:59 pre podne »

Slažem se sa tom kombinacijom. Kada već ne želiš pumpu već ti odgovaramotivisanost koju dobijaš iz NO reaktora ,kofein je pravi izbor.
Ja bih ti preporučio i beta-alanin. On ti pomaže u odmoru i regeneraciji na duže staze. I nekome ko se bavi timskim sportom je to svakako potreban
suplement.
Sačuvana
Fikarone
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10


« Odgovor #12 poslato: Avgust 30, 2014, 07:07:32 pre podne »

Uopste nema veze sa snagom, kao ni pricom iz teretane, jednostavno mogu duze da treniram uz NO a i osjecam se kao da me podigne malo, kao da sam motivisaniji , sto se snage tice na bendzu dizem 155kg, cucanj 170kg , deadlift 180kg i za moj sport i visinu verujte mi to je i vise nego dovoljno.... mada sam poslusao Markov savet i uzimam kofein i Beta-k umesto NO, predlozio mi je trener i arginin da ukljucim uz to ali nisam siguran da li je i on potreban, nesto mi je to mnogo za piti prije treninga.... Trebam li da ga ukljucim ili da ga izbjegnem?
« Poslednja izmena: Avgust 30, 2014, 07:30:23 pre podne od strane Fikarone » Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #11 poslato: Avgust 29, 2014, 09:44:53 pre podne »

Uveren sam da je to rešio iz razloga što po teretanama uglavnom kruže priče kako je NO dobar za sve a snagu pogotovu.Iako slabo njih zna njegovu pravu namenu sm pumpe i malo snage što se dobije.
Mada raznoraznih kombinacija ima samo treba znati za sebe najbolju.
Na primer raznorazne kombinacije sa kofinom su meni davale odlične rezultate u snazi i izdržljivosti..recimo kofein,beta alanin,kreatin itd...
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #10 poslato: Avgust 28, 2014, 04:50:00 posle podne »

A zašto si se rešio za NO reaktor,a ne za kre-alkalyn na primer?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #9 poslato: Avgust 27, 2014, 08:04:18 posle podne »

Treninge snage radi uvek pre treninga izdrzljivosti ili promeni raspored ili vreme treninga.Sto se tice NO reaktora oni daju odlicnu pumpu i snagu,ali to je prividna i vestacka snaga .Druga bitna stvar,cesto koriscenje usporava malo process oporavka nakon iscrpljujucih treninga.Za sada idi kofei i taurin,povremeno mozes da ubacujes i NO pre treninga snage.
Sačuvana
Fikarone
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10


« Odgovor #8 poslato: Avgust 27, 2014, 04:29:50 posle podne »

Pa probacu onda sa kofeinom i taurinom, ostavicu ovaj shock therapy... A prvi put kad sam ga popio ucinio mi se ok, dobra pumpa , malo me razbudio za trening....
 Dusane ,treniram pretezno dva puta dnevno , ovako izgleda moj program:
Pondeljak: Grudi i Ledja (samo gornji dio ledja: vratilo, "seganje", heavy pants) popodne, ujutru kosarka
Utorak: Plyometric-a popodne, ujutru lagani dzoging i stomak
Sreda: Ramena i ruke popodne, ujutru kosarka
Cetvrtak: Power Yoga uvece, ujutru kardio i stomak
Petak: Donja ledja (ne prejak intezitet), nakon toga , nabacaj, trzaj , bugarski cucanj, cucanj
Subota: Ujutro Kik-Boks(sa lokalnim klubom oni subotom rade kardio jak), uvece kosarka i stomak
Nedelja slobodna
2. Nedelja:
Pondeljak: Grudi i Ledja popodne, ujutru kosarka
Utorak: Kor i Pylometrika (oko tri sata , jedan trening)
Sreda: Ramena i ruke , ujutru kosarka
Cetvrtak: Power Yoga, ujutru kardio,stomak i kosarka
Petak: Donja ledja, Mrtvo dizanje, Iskorak, Trzaj
Subota: Stomak , uvece kosarka
Nedelja: Bazen lagano
3.Nedelja:
Ponedeljak: Ramena, Triceps, Grudi, ujutru kosarka
Utorak: Pylometrika , ujutru stomak i kosarka
Sreda: Ledja i Biceps, ujutru kosarka
Cetvratak: ujutru kardio, uvece power yoga
Petak: Noge uvece, ujutro kosarka
Subota: Kor i Bazen
Nedelja: Slobodna...
Onda nakon trece nedelje krecem opet od programa iz prve.... Sta mislis jel ovo dovoljno da se dobro pripremim za sezonu
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #7 poslato: Avgust 27, 2014, 01:01:22 posle podne »

Ćao.

Koliko imaš treninga dnevno? I kako treniraš?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #6 poslato: Avgust 27, 2014, 12:58:20 posle podne »

Ti si već uzeo Shock therapy, jel tako?  Da li si ga probao i da li ti on ne smeta za razliku od Assault-a?
Pij ga samo pre treninga, ne treba u danima kada nemaš trening, a i L-arginin ti u tom slučaju nije potreban dodatno.
I ja sam pre za kofein, kofein i taurin kombinaciju pre treninga, pre nego NO reaktor.
Antioksidanti - mislis na C 100 koji si kupio?  to je C vitamin od 100 mg ili.... ?  Multivitamine,magnezijum imaš i to ti treba.. ostalo je Marko sve lepo objasnio.
Sačuvana
Fikarone
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10


« Odgovor #5 poslato: Avgust 27, 2014, 12:38:49 pre podne »

Pokusacu u ovih par dana da dobiem iz bivseg kluba nalaze pa bi ih prosledio... Hvala puno poslusacu sve , a sto se NO tice da li je dobro da ga pijem 3 puta nedeljno, jer po programu koji radim tri puta nedeljno sam u teretani pa sam mislio samo pre tih treninga da uzimam NO i da li mi je ovaj Shock Therapy dobro resenje, ranije sam pio Assault i pio sam ga svaki dan, medjutim, vremenom je poceo da mi smeta...  I kako da pijem ove antioksidante i uzeo sam i neki L-arginin ne znam da li mi i to uz NO treba? Uzgred izvinjavam se na ovom broju pitanja koja vama verovatno deluju banalno ali stvarno ne znam o suplementaciji...
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #4 poslato: Avgust 26, 2014, 08:51:46 posle podne »

Ako postoji mogucnost da prosledis neki od tih nalaza funkcionalne dijagnostike i na taj nacin mogu mnogo preciznije da ti kazem i kako i koliko da jedes i zone treninga potrebne za podizanje kondicije?
Sto se suplementacije tice whey protein (bolja opcija hidroizolat da uzmes) nakon treninga 50g ,glutamin ujutru nakon treninga i uvece po 10g,BCAA pre i nakon treninga 5g,u toku samog treninga isotonicni napitak 6%.NO reaktore mozes ali ne svaki dan,pre sam za opciju 200 mg kofeina pre treninga ,multivitamine obavezno ,kao I magnezijum ali ne preterivati sa dozama i omega 3 obavezno.
Sačuvana
Fikarone
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10


« Odgovor #3 poslato: Avgust 26, 2014, 08:39:12 posle podne »

Jesam radio sam prethodne dve godine u timovima uz sportski pregled i funkcionalnu dijagnostiku... Bavim se kosarkom , cela mi se igra svodi na koriscenje fizickih sposobnosti i jako mi je bitno da sam uvek u formi, ove sezone cu 99% nastupati u Aziji (Iran ili Katar) i moram biti spreman dobro za to, sa suplementima nisam bas neki znalac, ovo sto sam kupio su mi u radnji preporucili ali ne znam koliko oni stvarno poznaju to, zbog toga me zanimalo sta neko ko ima iskustva dosta misli.... U januaru sam imao rupturu parcijalnu kvadricepsa, na ultrazvuku su mi vidjeli samo istegnuce, nakon 8 dana me natjerali da treniram i onda je doslo do kompletne rupture i onda su nastali ozbiljniji problemi i malo duze lijecenje....
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #2 poslato: Avgust 26, 2014, 07:33:37 posle podne »

Kojim sportom se bavis?Koja povreda je bila u pitanju?da li si radio neka testiranja funkcionalne dijagnostike?
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.095 sekundi sa 17 upita.