TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397350 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 05:17:02 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanje za pravilnu upotrebu suplemenata  (Pročitano 8894 puta)
Varga
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24


« Odgovor #10 poslato: Novembar 02, 2014, 05:15:23 posle podne »

Planiram da uzmem animal stak i animal pak uz myprotein i kreatin...
Kako ovo iskombinovati?
Pozdrav !
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #9 poslato: Septembar 03, 2014, 06:50:20 pre podne »

Nema na čemu, slobodno pitaj šta god te zanima. Bilo bi nam drago i da nastaviš sa nama da deliš svoje rezultate treninga, pa da uskačemo da pripomognemo kad zatreba. :) Na taj  način se i forumaši meĂ°usobno motivišu. Evo, poseti ovaj deo foruma i razmisli o tome da otvoriš svoju temu.

http://www.pansport.rs/forum/index.php?board=17.0
Sačuvana
Varga
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24


« Odgovor #8 poslato: Septembar 02, 2014, 10:27:00 posle podne »

U redu, hvala vam puno !
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #7 poslato: Septembar 02, 2014, 09:30:44 posle podne »

Da, Pump samo u dane treninga. U dane odmora, kreatin možeš uzeti bilo kada na prazan stomak (sat i po - dva posle obroka ili pola sata pre). Protein u dane odmora piješ po potrebi, ne mora to biti za doručak ako već imaš druge opcije u vidu čvrstog obroka. :)
Sačuvana
Varga
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24


« Odgovor #6 poslato: Septembar 02, 2014, 09:26:51 posle podne »

Zdravo!

Koje ciljeve želiš da postigneš?  Jesi li do sada koristio nešto od suplementacije ili je ovo prvi put?

Vitamine možeš uzeti uz obrok, bilo uz doručak ili sa obrokom posle treninga.  Protein sa vodom 1 merica odmah nakon treninga, a u toku dana zavisno od potrebe. Koliko proteina unosiš dnevno putem hrane?
Super pump 1 merica samo pre treninga, 30 minuta,  a sa kreatinom ne bih preterivala - s obzirom da ga super pump već sadrži.  Dakle dodala bih 1 kafenu kašičicu zajedno sa šejkom posle treninga, ali bih ubacila i dekstrozu (prosti šećer).



Da nabacim misicnu masu... Nije prvi put,  koristio sam i pre proteine, kreatin i reaktor ali ne sve odjednom...  Znaci pijem vitamine posle dorucka ili rucka, koliko kolicinski 1 ili 2 tablete na dan? Pre treninga ide super pump 1 merica bez kreatina a posle treninga protein, 5g kreatina i dekstroza ?
Proteine dosta unosim dnevno putem hrane, jedem samo jaja, piletinu, ribu, krompir, pirinac... Imam samo jedno pitanje sto se dorucka tice, posto sam ucenik 4. razreda srednje skole i uvek sam prva smena, sta jesti za dorucak dok sam u skoli ? Nesto sto moze da se kupi u prodavnici ili manjem marketu?


Posle dorucka 1 tbl multivitamin.super pamp nemoj koristiti svaki dan,nakon treninga 30g proteina,5 g kreatina i do 30 g dekstroze danima kada imas intezivnije treninge pijes dekstrozu.Moras nositi spremljen obrok sa sobom ukoliko zelis da imas zadovoljavajuce rezultate,sendvic sa integralnih hlebom,piletina,malo mladog sira salata...
Hvala vam puno drugari, poslusacu vas u vezi sendvica...
U vezi pumpa pijem ga samo danima kad treniram jel tako?
Danima kad odmaram pijem ujutru protein i kreatin jel tako?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #5 poslato: Septembar 02, 2014, 09:01:36 posle podne »

Zdravo!

Koje ciljeve želiš da postigneš?  Jesi li do sada koristio nešto od suplementacije ili je ovo prvi put?

Vitamine možeš uzeti uz obrok, bilo uz doručak ili sa obrokom posle treninga.  Protein sa vodom 1 merica odmah nakon treninga, a u toku dana zavisno od potrebe. Koliko proteina unosiš dnevno putem hrane?
Super pump 1 merica samo pre treninga, 30 minuta,  a sa kreatinom ne bih preterivala - s obzirom da ga super pump već sadrži.  Dakle dodala bih 1 kafenu kašičicu zajedno sa šejkom posle treninga, ali bih ubacila i dekstrozu (prosti šećer).



Da nabacim misicnu masu... Nije prvi put,  koristio sam i pre proteine, kreatin i reaktor ali ne sve odjednom...  Znaci pijem vitamine posle dorucka ili rucka, koliko kolicinski 1 ili 2 tablete na dan? Pre treninga ide super pump 1 merica bez kreatina a posle treninga protein, 5g kreatina i dekstroza ?
Proteine dosta unosim dnevno putem hrane, jedem samo jaja, piletinu, ribu, krompir, pirinac... Imam samo jedno pitanje sto se dorucka tice, posto sam ucenik 4. razreda srednje skole i uvek sam prva smena, sta jesti za dorucak dok sam u skoli ? Nesto sto moze da se kupi u prodavnici ili manjem marketu?


Posle dorucka 1 tbl multivitamin.super pamp nemoj koristiti svaki dan,nakon treninga 30g proteina,5 g kreatina i do 30 g dekstroze danima kada imas intezivnije treninge pijes dekstrozu.Moras nositi spremljen obrok sa sobom ukoliko zelis da imas zadovoljavajuce rezultate,sendvic sa integralnih hlebom,piletina,malo mladog sira salata...
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #4 poslato: Septembar 02, 2014, 07:43:47 posle podne »

Pre nego sto legnes napravi sendvic ili dva za skolu. Ja ponekad kada zurim uzmem jogurt i bonzitu ali cesto u dzepu imam i orahe.
Sačuvana
Varga
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24


« Odgovor #3 poslato: Septembar 02, 2014, 05:39:16 posle podne »

Zdravo!

Koje ciljeve želiš da postigneš?  Jesi li do sada koristio nešto od suplementacije ili je ovo prvi put?

Vitamine možeš uzeti uz obrok, bilo uz doručak ili sa obrokom posle treninga.  Protein sa vodom 1 merica odmah nakon treninga, a u toku dana zavisno od potrebe. Koliko proteina unosiš dnevno putem hrane?
Super pump 1 merica samo pre treninga, 30 minuta,  a sa kreatinom ne bih preterivala - s obzirom da ga super pump već sadrži.  Dakle dodala bih 1 kafenu kašičicu zajedno sa šejkom posle treninga, ali bih ubacila i dekstrozu (prosti šećer).



Da nabacim misicnu masu... Nije prvi put,  koristio sam i pre proteine, kreatin i reaktor ali ne sve odjednom...  Znaci pijem vitamine posle dorucka ili rucka, koliko kolicinski 1 ili 2 tablete na dan? Pre treninga ide super pump 1 merica bez kreatina a posle treninga protein, 5g kreatina i dekstroza ?
Proteine dosta unosim dnevno putem hrane, jedem samo jaja, piletinu, ribu, krompir, pirinac... Imam samo jedno pitanje sto se dorucka tice, posto sam ucenik 4. razreda srednje skole i uvek sam prva smena, sta jesti za dorucak dok sam u skoli ? Nesto sto moze da se kupi u prodavnici ili manjem marketu?

Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Septembar 02, 2014, 04:28:31 posle podne »

Zdravo!

Koje ciljeve želiš da postigneš?  Jesi li do sada koristio nešto od suplementacije ili je ovo prvi put?

Vitamine možeš uzeti uz obrok, bilo uz doručak ili sa obrokom posle treninga.  Protein sa vodom 1 merica odmah nakon treninga, a u toku dana zavisno od potrebe. Koliko proteina unosiš dnevno putem hrane?
Super pump 1 merica samo pre treninga, 30 minuta,  a sa kreatinom ne bih preterivala - s obzirom da ga super pump već sadrži.  Dakle dodala bih 1 kafenu kašičicu zajedno sa šejkom posle treninga, ali bih ubacila i dekstrozu (prosti šećer).

Sačuvana
Varga
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24


« Odgovor #1 poslato: Septembar 02, 2014, 03:44:02 posle podne »

Dobar dan drugari, dugo vreme pratim vas forum ali evo tek sad sam se registrovao da bi mogao da postavim topic...
Kupio sam sledece : Elite Whey Protein, Dymatize Creatine, Super pump max reaktor i Dymatize Super Multi vitamine...
Hteo bih da mi napisete kako je najbolje da konzumiram ove suplemente u kombinaciji?
Hvala unapred, pozdrav !
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.359 sekundi sa 18 upita.