TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 07:33:11 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Evo i ovde  (Pročitano 11516 puta)
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #3 poslato: Septembar 04, 2014, 07:37:09 pre podne »

Priznao si i sebi i nama u cemu je problem. Takodje svestan si i koliko je rada potrebno. Stavi na papir svoj krajnji cilj. Razlozi ga kako bi napravio vise kratkorocnih ciljeva koji su lakse ostvarljivi.

Oprema koju imas nazalost nije dovoljna. Suplementacija ti moze nadograditi motivaciju. U vezi plana ishrane, meni se cini da bi tebi bio uspeh ako bi izdrzao 4 nedelje da imas 3 redovna obroka.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #2 poslato: Septembar 04, 2014, 06:48:58 pre podne »

Malo da počnemo sa pojašnjenjima...  :)
0% masnoća nema niko, a da je živ. Kontam da si hteo da napišeš da si jako mršav, što se i vidi po odnosu kilaže i visine, ali dobro...
Tvoj cilj je ostvariv uz velike izmene u ISHRANI, TRENINGU i na kraju i suplementaciji. Generalno u pogledu tvojih shvatanja svega ovog.
Ako planiraš da i dalje jedeš 1-3 puta, nekog napretka neće biti. Ako planiraš da vežbaš sa istom kilažom tegova, isto tako.
Dalje, dečku od 23 godine tribulus nije najdokazanija suplementacija. Po meni, za te godine, nepotrebna. Whey, kreatin, dex, eventualno multivitamin ili gejner da pojačaš kalorije , to već da.
Napiši šta si do sada jeo, to nam je obično neka osnova da ti pomognemo. Kroz ishranu i kal.suficit, plus trening sa tegovima i uz sredstva koja si spreman da uložiš u suplemente, možeš lepo da napreduješ.
Sačuvana
mangas
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #1 poslato: Septembar 04, 2014, 03:56:47 pre podne »

Plašim se da  tamo neće videi neko ko bi ovde video pa..

Pozdrav svima nisam nov ovde ali sam tu posle dugo vremena.
Imam  23 godine. 190 cm nek bude i 74 kg. 0% salo. Znači ništa masti ali ništa ni mišići.
Istu kilažu 3 kg gore dole imam već 6,7 godina, pa mislim da je kranje vreme da se ugojim. Vodim veoma neredovan život, nekad imam i jedan obrok dnevno uz to i živim sam. Prosto mi je nemoguće ugojiti se..
Cilj mi je znači nabaciÂť masu koja će ostati, ima dosta prostora za to zar ne.
Molim vas vrlo sam lenj i bezvoljan čovek,  sa  ciljem koji traži baš mnogo volje i rada.
u sobi imam malu benč klupu tegovi 25 kg, to sa šipkom  mogu da dignem da kažemo 25 puta uvek..probijao sam i do 50. 20-tak sklekova..
Jednom davno imao sam sjajan program   ali je prošlo 10 god pa se izgubio. tada sam išao u detalje pa sam  umesto grickalica jeo bademe, lešnike itd.
 I takve sitnice želim opet da aktiviram da bi lakše i brže došao do rezultata. Novac za suplementaciju i ishranu nije problem, dakle  najdokazanija suplementacija.. piću tiriulus i kreatin i proetin i energy čokolaadice jesti ma sve ako treba, a spreman sam svaki dan ići u restoran na biftek krvav ako treba.

radio bih prvih mesec dva indukcioni program s promenama u ishrani i  vežbama na klupi  s  šutom i bučicama. Nakon toga trebalo bi da se preselim i tada bih počeo s jačim treningom i korišćenjem usluga teretane i suplementacijom.

Od vas želim maximalna što profesionalnija upustva, zaista  želim da mi neko tako pomogne da se kajem što ne mogu da uzvratim, a de znam. Treba mi program ishrane, treba mi indukcioni program, treba  mi program za posle, trebaju mi saveti oko suplementacije. Imao sam to više nemam krivo mi je  jer sam siguran da mi niko neće pisati  preporučene doručke ili  odreĂ°ivati užine, niti crtati vežbe (možda imate neki grafički prikaz?) niÂť brinuti da li će meni   rezultat te suplementacije ostati. niti reći šta se pije\jede  pre a šta u toku i šta posle treninga. .

I tako ljudi,  ne mogu da se ne pitam šo bi meni neko pomogao, ali de znam, znam da u tako nekim hobijima i forumima vlada veliko solidarstvo pa eto možda...

Pozdrav...
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 17 upita.