TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397356 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 07:18:41 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: help :)  (Pročitano 13900 puta)
Petr0vic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #17 poslato: Oktobar 06, 2014, 06:28:01 posle podne »

Evo jedna slika ali nemoj te da mi se smejete :D
p.s nije moja soba nisam neki pesko da cuvam ova srca po prozoru :D
http://www.dodaj.rs/f/3F/Hr/gnaAAI9/img20141006191428.jpg
Ruke Brus li,sise polu pilece,trbusnjake i nemam nesto iako sam mrsav e ja bih hteo sve to da promenim ebes definiciju masa je mama :D
Sačuvana
Petr0vic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #16 poslato: Oktobar 06, 2014, 06:08:50 posle podne »

Meni nesto govori da ce za par meseci ili nedelja, Petrovic, da se igra hormonima sa tek 16 godina. Naravno, kada bude video da samo sa ishranom i suplementacijom stvari idu malo sporije. To je iz nekih iskustava mojih, jer znam dosta njih koju oce da uzmu doping, onda kao samo zdrava ishrana i suplementacije, da bi se na kraju vratili na pocetak. Petrovicu, tebi ni telo jos nije formirano kako treba, a kamoli hormoni sa kojima zelis da se igras i da ih remetis. Nadam se da ces poslusati sve, i da ja necu biti u pravu.

Mislim da se natural moze jako dobro izgledati. Naravno za plazu, devojke i sebe samog, ne za takmicenje. Srednja si, sada samo dizi tegove i juri devojke. :D

Ti kao da si vec prosao kroz ovo sto ja prolazim :D .Ma vucu me ti steroidi da se na brzinu napucam ahha ali ne,ne sad idemo polako malo gejneri,proteini,ishrana,konsultacija s'vama pa da vidimo kako ce da ide :)
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2229


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #15 poslato: Oktobar 06, 2014, 05:53:50 posle podne »

Meni nesto govori da ce za par meseci ili nedelja, Petrovic, da se igra hormonima sa tek 16 godina. Naravno, kada bude video da samo sa ishranom i suplementacijom stvari idu malo sporije. To je iz nekih iskustava mojih, jer znam dosta njih koju oce da uzmu doping, onda kao samo zdrava ishrana i suplementacije, da bi se na kraju vratili na pocetak. Petrovicu, tebi ni telo jos nije formirano kako treba, a kamoli hormoni sa kojima zelis da se igras i da ih remetis. Nadam se da ces poslusati sve, i da ja necu biti u pravu.

Mislim da se natural moze jako dobro izgledati. Naravno za plazu, devojke i sebe samog, ne za takmicenje. Srednja si, sada samo dizi tegove i juri devojke. :D
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 06, 2014, 05:48:56 posle podne »

Hvala na savetima,ma ne mogu ja da se nerviram godinu dana i da se trudim kao nenormalan  da bi se ugoijo 5kg,dzabe to meni bolje sve da batalim nego da tako radim.Jos jednom hvala :)

Nije tesko nabaciti masu. Nemoj ni da odustajes niti da se nerviras. Ako negde i pogresis nije strasno jer je to vredno iskustvo. Moj predlog je dnevnik ishrane. Sveska od 20 dinara i olovka. Probaj u narednih 7 dana da zapises sta si jeo, koliko kao i vreme. Ne mora mnogo precizno tj u gram. Ne moras bas ni svaki zalogaj. Nakon 7 dana prelistaj i vidi gde bi moglo da se malo poveca ili da se doda jos jedan obrok. Ili ako vidis da si neki obrok preskocio probaj da sledecu nedelju uradis 'celu'. Malo po malo..
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #13 poslato: Oktobar 06, 2014, 05:25:58 posle podne »

Super ideja,naravno da možeš .Okači slike pa da vidimo šta i kako dalje :)
Sačuvana
Petr0vic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #12 poslato: Oktobar 06, 2014, 05:23:21 posle podne »

Ma ipak moram da gguram dalje nego jel ne bi bio neki problem,da dodam ovde par slika cisto da vidite kakav sam pa da mi date neki predlog oko ishrane,suplementacije nacina vezbanja? :)
Sačuvana
Miki91
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 656


« Odgovor #11 poslato: Oktobar 06, 2014, 03:35:59 posle podne »

Ako posle godinu dana odustanes, tu uspeha nece ni biti.
I verovatno nece biti dovoljno jos godinu dana da se ugojis u meri kojoj zelis ( makar ne kvalitetnim misicima).
Ali ako budes uporan, istrajan, poslusas savet ljudi koji su ovde, i koji ti zele sve najbolje, napredovaces, iz dana u dan, iz meseca u mesec pa ce vremenom sve doci na svoje. Bices zadovoljniji sobom, i svojim zivotom. Samo je tvoj izbor da li ces da odustanes, ili istrajes. Mi smo tu sta god bude trebalo.
Sačuvana
"Put the victim to bad, and wake the hero instead."
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #10 poslato: Oktobar 06, 2014, 02:07:03 posle podne »

Nema na čemu, to je samo tvoja odluka.
Ti ako se predomisliš piši i pitaj šta te bude zanimalo, mi smo tu da pomognemo :)
Sačuvana
Petr0vic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #9 poslato: Oktobar 06, 2014, 01:53:25 posle podne »

Hvala na savetima,ma ne mogu ja da se nerviram godinu dana i da se trudim kao nenormalan  da bi se ugoijo 5kg,dzabe to meni bolje sve da batalim nego da tako radim.Jos jednom hvala :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #8 poslato: Oktobar 06, 2014, 01:47:48 posle podne »

Pored toga, napomenula bih da na Pansport forumu nije dozvoljena diskusija o nedozvoljenim sredstvima.

Ali s obzirom na to da se momci trude da te edukuju, nisam brisala temu.  Možeš da iskoristiš besplatnu pomoć koju imaš ovde na forumu i dobiješ prave savete, iz oblasti ishrane, treninge, suplementacije, a da pri tom ne izbubiš ono najvažnije - svoje zdravlje. 

Nemoj se sa 16 godina igrati hormonima, posledice mogu biti katastrofalne, iako to još uvek ne vidiš.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #7 poslato: Oktobar 06, 2014, 01:28:47 posle podne »

O takvim stvarima ne treba da se savetuješ na forumima ili preko drugara jer je to veoma opasna stvar pogotovo u tvojim godinama,a u pitanju je i stručnost tih ljudi.Na ovom forumu nećeš dobiti nikakve savete u vezi toga jer to niko ne podržava i jer to može ugroziti tvoje zdravlje do nekih ekstremih granica.

To d ane možeš da se ugojiš je samo zabluda,ti si u godinama kad su ti hormoni na najvišem nivou i sa pravilnom ishranom i treningom možeš postići neverovatne rezultate.Mi smo tu da ti pomognemo oko toga.Nije stvar u količini hrane već u onome što jedeš. Ako želiš napiši nam šta jedeš i kako treniraš pa da vidimo gde grešiš :)
Sačuvana
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 741


« Odgovor #6 poslato: Oktobar 06, 2014, 01:28:21 posle podne »

1. Ne jedeš dovoljno, koliko god ti mislio da jedeš
2. Ne treniraš dovoljno jako, a verujem da ne znaš ni kako se većina vežbi izvodi
3. Batali drugare i priče o hemiji. Kreni od ishrane, onda suplementacija, i mišić će doći.
Ne uništavaj sebe i svoje zdravlje ne dozvoljenim stvarima.
Sačuvana
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #5 poslato: Oktobar 06, 2014, 01:26:50 posle podne »

,pijo je 2 meseca red heart i sad je ljudina ne sme mu niko nista
E ako je "pijo" onda je dobro..ljudina kazes hmm ?? I ti bi da budes isti kao on ? :D
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
Petr0vic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #4 poslato: Oktobar 06, 2014, 01:22:42 posle podne »

MA nemam sanse da naguram masu jua kao da nisam stvoren za to koliko god da jedem uvek sam isti u kilazi samo rastem u visinu.Jedan drugar je bio kao ja malo mozda puniji od mene,pijo je 2 meseca red heart i sad je ljudina ne sme mu niko nista nzm sta da radim,citao sam po forumima svasta o crvenom srcu ali voleo bi neko strucno misljenje,od nekog ko zna sta prica :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #3 poslato: Oktobar 06, 2014, 01:12:27 posle podne »

Pozdrav,
Kao prvo dosta si mlad i trebao bi da se posvetiš treningu i ISHRANIi, kad to središ da ubaciš nešto od suplementacije(vitamine,protein i kreatin). Oko toga ti možemo pomoći na forumu.

Kao drugo,stvarno ne znam odakle ti ideja da uzimaš to što si pomenuo ispod. Ustvari znam od preprodavaca koji nemaju ni malo savesti i gledaju samo da uvaljaju svoju robu, a ne mare za posledice koje ćeš ti imatii. Kreni od toga da si još mlad i da se tvoje telo tek formira a ti bi da se igraš sa homonima, bez obzira na doze može se desiti da imaš katastrofalne posledice.
« Poslednja izmena: Oktobar 06, 2014, 01:15:24 posle podne od strane Miletić Dušan » Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.141 sekundi sa 18 upita.