TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397350 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 05:17:34 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Jos jedan pocetnik! :-)  (Pročitano 23320 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #89 poslato: Novembar 25, 2014, 10:06:56 posle podne »

Koliko proteina ima po jednoj merici ili na 100g ?
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2229


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #88 poslato: Novembar 25, 2014, 09:33:53 posle podne »

Moj savet ti je da umesto 1 merice, svaki put koristis 2 sa tim proteinom.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #87 poslato: Novembar 25, 2014, 09:32:44 posle podne »

Svaka škola se plaća, tako si i ti ovu platio. Ako si nešto iz nje naučio i više ne ponavljaš ovakve greške onda nisi skupo prošao :)
Sačuvana
Electrixxx
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25


« Odgovor #86 poslato: Novembar 25, 2014, 09:23:56 posle podne »

Ne mislim da je proizvod los sto je dosao iz Madjarske, stoji lepo deklaracija na kutiji i sve. Nego sto u sebi sadrzi soju, koja navodno lose utice na zdravlje muskarca i postoji ta odredjena dilema oko upotrebljivosti proteina dobijenih iz soje.

Nazalost nisam mislio da ce mi tako nesto prodati pa se nisam raspitao malo vise o proizvodu. Naravno da cu ubuduce sve uzimati u prodavnici da ne bi razmisljao o ovim stvarima, ali me je zanimalo vase misljenje o proizvodu i iskustvu ako imate neko. Toliko...

Hvala jos jednom svima.

@Pecha upravo tako, na slepo sam uzeo i pokajao sam se, ali covek na greskama uci (glupa greska poprilicno svestan sam toga).
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #85 poslato: Novembar 25, 2014, 08:15:13 posle podne »

I uradio sam glupost najvecu mogucu (pocetnicku valjda), momak u teretani je cuo da narucujem protein iz pansport-a preko vlasnika pa mi je ponudio jednu od tih varijanti iz madjarske.

Ponudio mi je protein za oko 4500 din 4kg, sto mi je bilo i vise nego primamljivo, a rekao je da ga i sam pije. Sa obzirom da je jedan od momaka tamo koji vidim da ima iskustva u tome sto radi poslusao sam ga.

U pitanju je  Biotech Protein Power ali tek kad sam ga uzeo video sam da mu je primarni sastojak soja. Naravno ovako nesto mi vise nece pasti na pamet, nego cu u radnji uzeti, ali interesuje me koliko sam para bacio i ima li svrhe piti ovaj protein uopste? Koliko znam i soja bas nije najbolja za muskarce.


s obzirom na to da si ga već kupio, nemoj ga bacati.  Whey je daleko bolji izvor proteina za sportiste, to stoji.  Popij protein do kraja, kada ga već imaš, a kasnije obrati pažnju na sastav, i pazi da bude proverenog kvaliteta proizvod. Za Pansport proizvode i lično mogu da garantujem jer znam kroz šta sve prolaze proizvodi da bi stigli bezbedno na policu, dok na crnom tržištu ima svega i svačega.

Iskustvo više, sledeći put slobodno nam se obrati ako treba pomoć,savet :)
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2229


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #84 poslato: Novembar 25, 2014, 06:16:01 posle podne »

Tvoj problem nije sto je ta roba iz Madjarske, vec to sto ne znas sta kupujes.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #83 poslato: Novembar 25, 2014, 04:15:15 posle podne »

Inforimiši se sledeći put pre kupovine, nisi jedini koji pravi takve greške jer mnogo ljudi radi tako. U svakoj teretani imaš par ogromnih likova koji valjaju od nedozvoljenih stvari do suplemenata  i oni te lako ubede u svoju priču ako si početnik i nisi dovoljno informisan.
Sačuvana
Electrixxx
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25


« Odgovor #82 poslato: Novembar 25, 2014, 03:31:59 posle podne »

Hvala na savetu!
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #81 poslato: Novembar 25, 2014, 02:41:49 posle podne »

Biotech ima 2 slična blenda, Power Protein i mislim da je drugi Power Pro, sličan naziv i pakovanje, ali je drugačiji sastav. Da je uzeo taj drugi, i on ima soje ali u mnogo manjoj količini. Ovaj je baš slabog sastava, ima taj šmek na soju...neka sledeći put pazi šta uzima. Meni je Biotech skroz ok firma, nije meĂ°u najboljima ali su poradili na kvalitetu.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #80 poslato: Novembar 25, 2014, 02:30:40 posle podne »

Ja lično taj nikad ne bih uzeo, ali sad je glupo da ga ne iskoristiš. Ili uzmi jedan pravi whey pa ga krsti sa ovim.
Sačuvana
Electrixxx
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25


« Odgovor #79 poslato: Novembar 25, 2014, 12:28:12 posle podne »

Nisam ni hteo da kazem da je los zato sto je Magyaro, nego zato sto je glavni izvor proteina iz soje.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #78 poslato: Novembar 25, 2014, 11:14:17 pre podne »

Neće ti škoditi, iskoristi ga sad kada si ga već platio.
(To što je protein iz HU ne znači automatski da je loš, već da se nisi raspitao šta kupuješ)
Sačuvana
Electrixxx
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25


« Odgovor #77 poslato: Novembar 25, 2014, 11:09:40 pre podne »

I uradio sam glupost najvecu mogucu (pocetnicku valjda), momak u teretani je cuo da narucujem protein iz pansport-a preko vlasnika pa mi je ponudio jednu od tih varijanti iz madjarske.

Ponudio mi je protein za oko 4500 din 4kg, sto mi je bilo i vise nego primamljivo, a rekao je da ga i sam pije. Sa obzirom da je jedan od momaka tamo koji vidim da ima iskustva u tome sto radi poslusao sam ga.

U pitanju je  Biotech Protein Power ali tek kad sam ga uzeo video sam da mu je primarni sastojak soja. Naravno ovako nesto mi vise nece pasti na pamet, nego cu u radnji uzeti, ali interesuje me koliko sam para bacio i ima li svrhe piti ovaj protein uopste? Koliko znam i soja bas nije najbolja za muskarce.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #76 poslato: Novembar 24, 2014, 11:48:20 posle podne »

Pozdrav svima jos jednom...

Narucio sam danas Daily formula kompleks vitamina od Universal Nutrition-a, i Omega 3 od Natrol INC-a. Ako moze vase misljenje o istim, kao i kada i koliko ih unositi.
Omega 3 uzimas po 2 gel kapsule uz obrok,a Daily formulu 1 tbl dnevno uz obrok.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #75 poslato: Novembar 24, 2014, 11:05:03 posle podne »

Odličan izbor suplemenata, možeš ih unositi uz obrok :)
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.088 sekundi sa 18 upita.