TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397350 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 05:23:20 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: pomoc oko treninga i suplementacije za definiciju i skidanje sala stomaka  (Pročitano 4979 puta)
Miki91
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 656


« Odgovor #6 poslato: Oktobar 21, 2014, 10:18:08 pre podne »

Mozes i da ubacis kardio 2, 3 puta nedeljno, posle treninga.
Sačuvana
"Put the victim to bad, and wake the hero instead."
Miki91
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 656


« Odgovor #5 poslato: Oktobar 21, 2014, 10:17:39 pre podne »

pa ovako doruckujem kad ustanem nekad je to 9, nekad 10 obicno ili neki ajvar hleb i sunku ili pileca prsa, strudla domaca nekad, mleko i one kao pahuljice, dalje rucak nekad u menzi studentski ali sada retko sta znam nekad jedem domaca kuvanja jela tipa sarma sa junetinom ili punjena paprika, biftek juneci, dalje pilece belo na grilu, batake i krompirici..i tako..dalje vecera od prilike isto neko meso ili neke pahulljice ili tunjevina ili sta znam...sokove ne pijem ne jedem po pekarama izuzev nekad sarajevsku pitu sa mesom ali to jednom u mesec dana i nemam pojma pitajte jos sta vas zanima...dalje ja sad ima oko 73 kg visok sam 178 i imam problem sa viskom masnih naslaga oko stomaka..sta predlazete dalje..pozz :D
Izbaci taj hleb, ajvar i suhomesnate proizvode, kao i pahuljice uvece. Inace, pod pahuljice podrazumevas? Ti i nemas neku kilazu za tu visinu, pa mislim da ces jakim treninzima hipertrofije, 4 puta nedeljno da resis vecinu problema.
Sačuvana
"Put the victim to bad, and wake the hero instead."
misko13
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #4 poslato: Oktobar 21, 2014, 10:05:20 pre podne »

pa ovako doruckujem kad ustanem nekad je to 9, nekad 10 obicno ili neki ajvar hleb i sunku ili pileca prsa, strudla domaca nekad, mleko i one kao pahuljice, dalje rucak nekad u menzi studentski ali sada retko sta znam nekad jedem domaca kuvanja jela tipa sarma sa junetinom ili punjena paprika, biftek juneci, dalje pilece belo na grilu, batake i krompirici..i tako..dalje vecera od prilike isto neko meso ili neke pahulljice ili tunjevina ili sta znam...sokove ne pijem ne jedem po pekarama izuzev nekad sarajevsku pitu sa mesom ali to jednom u mesec dana i nemam pojma pitajte jos sta vas zanima...dalje ja sad ima oko 73 kg visok sam 178 i imam problem sa viskom masnih naslaga oko stomaka..sta predlazete dalje..pozz :D
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #3 poslato: Oktobar 21, 2014, 06:34:17 pre podne »

Pozdrav i dobrodošao na forum,
Hajde prvo da krenemo od najosnovnijh stvari,pa ćemo kasnije pričati i o treningu i suplementaciji.Za početak nam napiši kako se hraniš,ispiši po obrocima šta obično jedeš u toku dana :)
Najbolje da se krene tako. Obično ljudi misle da imaju sreĂ°enu ishranu a daleko su od toga.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 17110


« Odgovor #2 poslato: Oktobar 20, 2014, 11:59:27 posle podne »

Pozdrav i dobrodošao na forum,
Hajde prvo da krenemo od najosnovnijh stvari,pa ćemo kasnije pričati i o treningu i suplementaciji.Za početak nam napiši kako se hraniš,ispiši po obrocima šta obično jedeš u toku dana :)
Sačuvana
misko13
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 20, 2014, 11:52:20 posle podne »

LJudi trca sam i skinu nekih 13 kg proslog leta pa sam malo odrzaveao to..e sad zelim da skinem salo sa stomaka i da uradim definiciju pa me zanim preporuka oko nacina vezbanja i tipa vezbi kao i naravno koji protein je najbolji da se uzme ako moze link i jos koje aminokiseline uz to i da li sagorevaci neki da malo pomognu topljenje sala ja planiram da radim i sa tegovima i kradio..molim vas za savet ipak ovde ima pun profesionalaca vama veujem..pozdrav i hvala... ;D
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.151 sekundi sa 18 upita.