TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:21:11 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kreatin Kre- Alkalyn  (Pročitano 6777 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #12 poslato: Novembar 01, 2014, 01:31:40 pre podne »

Ja trenutno koristim http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/DY306-Creatine-monohydrate-micronised.html
Ali sam najzadovoljniji bio http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/LB532-CreaLean.html cena mu jeste dosta veća od ostalih ali vredi svaki dinar koji košta.
Ja lično koristim oko 5-7g pre treninga i 5-7g posle treninga, posle treninga ga pijem zajedno sa proteinom i dekstrozom :)
Sačuvana
StormRider92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 146

« Odgovor #11 poslato: Novembar 01, 2014, 01:27:25 pre podne »

A,koji monohidrat koristis i kako ga doziras?Cisto da znam koji je kvalitetan :)
Evo,ovo ti je moj program:http://www.bodybuilding.com/fun/5-best-bodybuilding-programs.htm(Radim taj pod brojem 3.The FST-7 Training Program.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #10 poslato: Novembar 01, 2014, 01:06:11 pre podne »

Ja koristim ovaj i veoma sam zadovoljan :)
http://www.pansport.rs/Vitaminsko-mineralni-kompleksi/Za-rekreativce-i-aktivne-ljude/NI325-My-Favorite-Multiple%C2%AE-Energizer.html
Za doziranje nisam baš siguran. Na sajtu piše "Uzeti dve kapsule dnevno, jednu kapsulu pre i jednu posle treninga" ali iskreno mislim da je to previše mala doza i da treba uzimati više. Baš zbog tog mišljenja o doziranju i njegove cene ja se uvek pre opredelim za monohidrat. Sačekajmo da se uključi još neko sa foruma ko ga je koristio da podeli iskustvo sa nama :)

Kako ti izgledaju treninzi ?
Sačuvana
StormRider92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 146

« Odgovor #9 poslato: Novembar 01, 2014, 12:54:06 pre podne »

Koji mi kompleks preporucujes? :)
A,moras mi samo reci koliko treba da ga pijem ako uzmem ovaj u kapsulama?
2 pre treninga je dovoljno ili? :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #8 poslato: Novembar 01, 2014, 12:51:46 pre podne »

Odličan izbor proteina, moja preporuka bi bila da ga kombinuješ  sa monohidratom jer je jeftiniji, a za tu razliku u parama da kupiš vitaminsko-mineralni kompleks.
Ne znam šta konkretno očekuješ pod tim krupnije ili naduvenije, na svakog različito deluje kreatin neko ima veću pumpu i prirast snage a postoje i oni koji gotovo i da ne osete njegov efekat.
Sačuvana
StormRider92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 146

« Odgovor #7 poslato: Novembar 01, 2014, 12:41:54 pre podne »

Samo protein-''Dymatize elite'' :)
I,samo neko pitanje vezano za kreatin.Kod Kre mi dolazi samo snaga ili ce mi pomoci da izgledam malo krupnije nego bez koriscenja kreatina? :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #6 poslato: Novembar 01, 2014, 12:38:53 pre podne »

Pa to za vodu u mišićima i nije baš tako kao što pričaju, eh da se tako lako naduju mišići i da je toliko velika pumpa ja bi pio po 50g dnevno.I jedan i drugi oblik kreatina su dobri i možeš očekivati prirast snage, Kre - alkalyn ti je novija generacija a monohidratu prednost daje niža cena :)
Jel koristiš još nešto od suplementacije ?
Sačuvana
StormRider92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 146

« Odgovor #5 poslato: Novembar 01, 2014, 12:32:36 pre podne »

Pa zbog manje nadutosti,manje pumpe vode u misice.Ja sam ti laik pa sam se informisao samo putem komentara prozivoda :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #4 poslato: Novembar 01, 2014, 12:15:04 pre podne »

Ovo je prava stvar za to, nećeš pogrešiti sa njim. Zanima me zašto si se odlučio baš za Kre - alkalyn a ne za monohidrat ?
Sačuvana
StormRider92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 146

« Odgovor #3 poslato: Novembar 01, 2014, 12:11:00 pre podne »

Pa prvenstveno snaga,jer dugo nisam radio,pa zelim da se malo brze vratim u formu.Povecanjem snage cu lakse uspeti da dobijem na masi :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #2 poslato: Oktobar 31, 2014, 11:52:41 posle podne »

To je dobar izbor, ja ga lično nisam koristio ali znam mnoge ljude iz svoje okoline koji su prezadovoljni njegovim korišćenjem.Ja se još uvek držim starog proverenog monohidrata ali mogao bih da probam i njega. Koji su tvoji ciljevi sa ovim suplementom ?
Sačuvana
StormRider92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 146

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 31, 2014, 11:13:58 posle podne »

Konkretno me zanima ovaj kreatin:http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-alkalin/AA493-Kre-alkalyn.html
Da li ga vredi uzimati i voleo bih kada bi mi napisali svoje utiske sto se tice ovog kreatina i vase ciljeve koje ste hteli postici sa njim?
Hvala :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.07 sekundi sa 18 upita.