TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 10:39:42 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 34 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: OKUPLJANE CLANOVA SA PANSPORT FORUMA!  (Pročitano 66892 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12908


Never give up!

« Odgovor #107 poslato: Decembar 11, 2006, 02:33:19 posle podne »

Datum neka ostane SUBOTA 16.12.2006  a za vreme hajde da vidimo.Recimo negde oko 15-16h???
Sačuvana
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #106 poslato: Decembar 10, 2006, 08:08:39 posle podne »

Pa kakvi ste likovi, ja kazem da se dogovorite za termin a vi tu spominjete sta cemo i kako cemo i takmicenja i sve to pada u vodu ako se ne dogovorimo KADA? Ajde fanatic predlozi neki termin samo da je subota 16. Ok je to za tamicenje ko moze vise da izbaci ali tu mi se nekako promovise samo tezina i tezina ajde mozemo npr ko najvise puta digne 50 kila! Ali to tek kada se vidimo...
Ma da prvo da se upoznamo pa cemo lako za takmicenja itd... Ae sada lepo onda siguran datum da damo i da se nadjemo pa cemo lako... pozz
Sačuvana

ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #105 poslato: Decembar 10, 2006, 08:04:52 posle podne »

Hehehe napravimo takmicenje ko moze vishe da izbaci iz bencha :D Ma da bre kakav basket lepo da se ishetamo po gradu na pice pizzu ili tako neshto i druzenje u svakom slucaju.... pozzz

Cek cek...rambo nisi losu ideju dao uopste!  Zasto recimo mi clanovi sa ovoga foruma ne bi jednm mesecno napravili takmicenje jednom mesecno u nekim disciplinama: Naravno cilj svega je druzenje i promocija sporta a moze slobodno kod mene u teretani da se organizuje.Nije velika,nije neka elitna ali ima uslova za takav vid druzenja i takmicenja.
Inace sam imao i sam neku slicnu ideju ranije,ali aj sada definitivno da nesto i realizujemo.Pa aj prvo da cujem ko bi od muskog dela zeleo da na primer krajem januara ili pocetkom februara napravimo prvo malo takmicenje nasih clanova u bench presu kod mene u teretani??? aj javljajte se pa da vidimo sta i kako.
RAMBO {JA} ZA PREDSEDNIKA ;D Ma da fora je u tome da se druzimo zezamo itd... A ne ko ce izbaciti najvishe idemo cisto da bi se druzili,upoznali i razmenjivali iskustva.... pozz
Sačuvana

Viktor Becar
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 210

« Odgovor #104 poslato: Decembar 10, 2006, 08:02:22 posle podne »

Pa kakvi ste likovi, ja kazem da se dogovorite za termin a vi tu spominjete sta cemo i kako cemo i takmicenja i sve to pada u vodu ako se ne dogovorimo KADA? Ajde fanatic predlozi neki termin samo da je subota 16. Ok je to za tamicenje ko moze vise da izbaci ali tu mi se nekako promovise samo tezina i tezina ajde mozemo npr ko najvise puta digne 50 kila! Ali to tek kada se vidimo...
Sačuvana
bajic_z
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #103 poslato: Decembar 10, 2006, 07:32:20 posle podne »

Ja bih sto da ne,al ako ide neko iz bga
Ne brini se bice neko, npr ja...samo KAD!!!
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #102 poslato: Decembar 10, 2006, 07:28:15 posle podne »

Al da bude i ko moze vise u cucnju :)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #101 poslato: Decembar 10, 2006, 07:27:43 posle podne »

Ja bih sto da ne,al ako ide neko iz bga
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12908


Never give up!

« Odgovor #100 poslato: Decembar 10, 2006, 06:58:09 posle podne »

Prijatelji moji...
Ovo sto sam predlozio za takmicenje izmedju nas ne treba da shvatite kao neki prestiz medju nama i sta ti ja znam vec.Ovo treba da shvatite kao jedan vid druzenja gde cemo se prvenstveno skupiti zajedno i odmeravati snage u sportu koji jako volimo.Ali  totalno je nebitno ko ce podici najvise.Pravicemo i u drugim disciplinama pa ce biti uvek nesto sto nekome odgovara vise.
Naravno...devojke su i vise nego dobrodosle   ;)
Sačuvana
bajic_z
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #99 poslato: Decembar 10, 2006, 06:53:04 posle podne »

Cek cek...rambo nisi losu ideju dao uopste!  Zasto recimo mi clanovi sa ovoga foruma ne bi jednm mesecno napravili takmicenje jednom mesecno u nekim disciplinama: Naravno cilj svega je druzenje i promocija sporta a moze slobodno kod mene u teretani da se organizuje.Nije velika,nije neka elitna ali ima uslova za takav vid druzenja i takmicenja.
Inace sam imao i sam neku slicnu ideju ranije,ali aj sada definitivno da nesto i realizujemo.Pa aj prvo da cujem ko bi od muskog dela zeleo da na primer krajem januara ili pocetkom februara napravimo prvo malo takmicenje nasih clanova u bench presu kod mene u teretani??? aj javljajte se pa da vidimo sta i kako.
He he jes ideja dobra....
Ali mene ne racunajte, osim za publiku! ;D
Sačuvana
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #98 poslato: Decembar 10, 2006, 06:48:59 posle podne »

ma daj bre nije poenta da li ti je slaba tacka
nego da dodjemo malo da se druzimo i zajebavamo
ne mogu ni ja da dignem puno na benchu pa sta :)
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
Duh sa sekirom
Iron Man
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2796

Lord of Darkwood

« Odgovor #97 poslato: Decembar 10, 2006, 06:42:18 posle podne »

nema šanse , benc mi je slaba tačka
Sačuvana
"Woe to you, Oh Earth and Sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
because he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon
the number of the beast for it is a human number,
it's number is Six hundred and sixty six"
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12908


Never give up!

« Odgovor #96 poslato: Decembar 10, 2006, 06:25:57 posle podne »

Hehehe napravimo takmicenje ko moze vishe da izbaci iz bencha :D Ma da bre kakav basket lepo da se ishetamo po gradu na pice pizzu ili tako neshto i druzenje u svakom slucaju.... pozzz

Cek cek...rambo nisi losu ideju dao uopste!  Zasto recimo mi clanovi sa ovoga foruma ne bi jednm mesecno napravili takmicenje jednom mesecno u nekim disciplinama: Naravno cilj svega je druzenje i promocija sporta a moze slobodno kod mene u teretani da se organizuje.Nije velika,nije neka elitna ali ima uslova za takav vid druzenja i takmicenja.
Inace sam imao i sam neku slicnu ideju ranije,ali aj sada definitivno da nesto i realizujemo.Pa aj prvo da cujem ko bi od muskog dela zeleo da na primer krajem januara ili pocetkom februara napravimo prvo malo takmicenje nasih clanova u bench presu kod mene u teretani??? aj javljajte se pa da vidimo sta i kako.
Sačuvana
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #95 poslato: Decembar 10, 2006, 06:20:04 posle podne »

Hehehe napravimo takmicenje ko moze vishe da izbaci iz bencha :D Ma da bre kakav basket lepo da se ishetamo po gradu na pice pizzu ili tako neshto i druzenje u svakom slucaju.... pozzz
Sačuvana

P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #94 poslato: Decembar 10, 2006, 06:11:26 posle podne »

khm idemo kod Zolija svi zajedno na jedan besplatan trening ;D
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12908


Never give up!

« Odgovor #93 poslato: Decembar 10, 2006, 06:10:36 posle podne »

Ma kakav basket i sta ti ja znam vec.Hoce li i devojke ako dodju igrati basket? mislim da nece.Tako da mislim da treba da se planira neka setnja,odlazak u kafic na pice ili..pa aj predlazite...
Sačuvana
Stranice: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 34 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.105 sekundi sa 18 upita.