TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 07:20:04 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 102 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vaš današnji cheat meal  (Pročitano 139763 puta)
leevu
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 603


« Odgovor #372 poslato: Januar 17, 2016, 03:05:52 pre podne »

...suvo groždje...
Razlog više zbog čega ne volim čokolade...
;D
jao brate ja bas zbog toga volim :D, koliko razliciti standardi jos ako ima lesnike sto ova ima savrseni kombo
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #371 poslato: Januar 17, 2016, 12:37:39 pre podne »

...suvo groždje...
Razlog više zbog čega ne volim čokolade...
;D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #370 poslato: Januar 17, 2016, 12:32:00 pre podne »

Mene danas baš krenulo, ujutru u 8h me probudili iz brze pošte, moji mi slali neka dokumenta i u kovertu ubacili čokoladu od 100g i ja onako gladan i željan slatkog započnem dan sa 100g čokolade. Kad malopre na poslu mene časti jedna članica milkom od 300g i ja došo sa posla pojeo ono što je spremljeno za  večeru a pošto imam previše da učim noćas a ništa spremljeno nije otalo od hrane verovatno ću dan završiti ovom čokoladom.
Eh kad bih svaki dan ovako počinjao i završavao se :D
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #369 poslato: Januar 16, 2016, 05:46:04 posle podne »

Kada vi čitujete? U danima treninga, u danima odmora... u obroku posle treninga?
-Kada hoću da se napijem;
-Kada dodju gosti pa pojedem 1-2-3 žužike ili mini pice;
-Kada odem u goste pa se prejedem mesa;
-Kada mi se jedu iznutrice, pa pojedem 300-400g.
...mislim da je to to...
;D
Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #368 poslato: Januar 16, 2016, 05:16:22 posle podne »

Kada mi je cheat nešto slatko, najmanju grižu savesti imam ako to bude u obroku posle treninga. Ili eventualno u sledećem obroku. Kada je cheat neko jelo tipa pica, neka kaloričnija pasta ili nešto tipa krofni, gibanice i tako tih sličnih stvari to može da se progura nekad i nevezano za trening. Doduše, sada se trudim da ne unosim proste hidrate zbog kreatina. Neki pričaju da je najbolje čitovati posle treninga i da tada šta god pojedemo ne ode gde ne treba a opet neki da je najbolje čitovati u danu pauze.
Sačuvana
leevu
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 603


« Odgovor #367 poslato: Januar 16, 2016, 04:16:21 posle podne »

Kad se zadesi, obicno za praznike velike ili petkom alkoholom, ili se desi nekad da vodim neku devojku pa mora se i sl. mada sad sam se malo vide opustio, ali gotovi su zvanicno svi praznici tako da idem na 0 cheat, nije tesko nego malo sam popustio, msm nisu to bili neki veliki citovi ali opet ne prija mi
Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #366 poslato: Januar 16, 2016, 04:11:04 posle podne »

Kada vi čitujete? U danima treninga, u danima odmora... u obroku posle treninga?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #365 poslato: Januar 15, 2016, 03:10:55 posle podne »

Kocka čokolade
Kako si sebi mogao da dozvolis da uneses toliko cokolade,ipak sto je previse previse je.... :P
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #364 poslato: Januar 15, 2016, 01:19:53 posle podne »

Gulaš od iznutrica.
Najbolji deo svinjokolja.
:)
Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #363 poslato: Januar 15, 2016, 01:00:46 posle podne »

Verovatno si u pravu. Rodjen sam i odrastao u gradu tako da nisam bas imao prilike da prisustvujem svinjokolju. Sada imam prilike ali me ne privlaci, prosle godine sam bas prisustvovao svemu tome i pomagao. Od svega sam jedino jeo snicle koje su se odmah po klanju pekle na rostilju. E to je vec druga prica :)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #362 poslato: Januar 15, 2016, 12:53:26 posle podne »

Jesam li ja jedini koji to ne voli? Nikad nisam bio ljubitelj slanine i tih iznutrica i sl. Oni cvarci sto je skoro spominjao Slavisa, to je vec druga prica ali samo te cvarke, ove druge i ne bas. Ali to bas bas slabo nalazim. Cak i svinjsko pecenje mogu da preskocim.
To najviše zavisi od okruženja u kom si odrastao. U mojoj porodici se godišnje 3-4 puta klale samo svinje, od toga onaj jedan ''zimski svinjokolj'', pa kada si okružen time zavoliš to. Kao što mali Eskimi jedu živu krvavu džigericu od foke koja je pola sata pre toga plivala, našim ljudima je to odvratno. Mada uvek postoje izuzeci. Ja sam se našao u ovom Miladinovom post-u, apsolutno sve od svinjokolja sam obožavao da jedem.
Sačuvana
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #361 poslato: Januar 15, 2016, 12:31:08 posle podne »

Jbt i kad razmislim sta su nasi ocevi djedovi jeli sve jos u nemastini na parce hleba mast i luk od gore paprike tucane , makarona, onda tih stvari od klanja slanine itd i bili su ko stena ja mom matorom ni dan danas ne mogu da pariram ni u snazi ni u radu ni nikako a eno sprcao je 60godina u guzicu,,,a mi odje jedemo sve po pravilu masti, uh, proteina i ko zna kakve picke materine a ne mozemo ni uz rame da im stanemo :D
Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #360 poslato: Januar 15, 2016, 12:31:01 posle podne »

Jesam li ja jedini koji to ne voli? Nikad nisam bio ljubitelj slanine i tih iznutrica i sl. Oni cvarci sto je skoro spominjao Slavisa, to je vec druga prica ali samo te cvarke, ove druge i ne bas. Ali to bas bas slabo nalazim. Cak i svinjsko pecenje mogu da preskocim.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #359 poslato: Januar 15, 2016, 12:27:33 posle podne »

Joj čvarci slanine Hurke svargle kavurma voda mi kreće na usta....a pogotovo kad smo klali pa barutina (kad se skuvaju glave kožure iznutrice) pa to raširimo na sto malo soli i deri 😅

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
Fuck Yeah!!!  :) :) :)
Sačuvana
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #358 poslato: Januar 15, 2016, 12:26:01 posle podne »

Joj čvarci slanine Hurke svargle kavurma voda mi kreće na usta....a pogotovo kad smo klali pa barutina (kad se skuvaju glave kožure iznutrice) pa to raširimo na sto malo soli i deri 😅

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
Sačuvana
Stranice: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 102 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 18 upita.