TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397350 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 05:23:19 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: POMOC!  (Pročitano 3319 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #13 poslato: Decembar 11, 2014, 09:00:39 pre podne »

Za svaki slučaj i ja uvek sportistima savetujem da testiraju proizvod, bilo koji, pre takmičenja tj na nekom treningu, NIKAKO na dan takmičenja. Nikad se ne zna, može da izazove običnu mučninu ili dijareju i da upropasti sve. Slažem se da NO nije magični prah i velika je verovatnoća da će biti sve ok, ali opet neko ko nije naviknut na njih može imati mučninu, problema sa pritiskom, drugačiji je osećaj.
Sačuvana
marko9911
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #12 poslato: Decembar 10, 2014, 11:06:20 pre podne »

Pa i planirao sam taj u kesici da uzmem jer mi treba manja doza...a upravo zato sam se i ranije javio da bi mi dali predlog i probao to nekoliko dana pre testiranja da vidim kako deluje na mene, da se ne desi nesto nepredvidjeno pa da i to sto mogu da uradim ne uradim. Da li je ovo sto si mi postavio ovde najbolje da uzmem ili postoji jos neki preparat? A sto se tice povrede ne pijem nikakve lekove, mazem samo neke gelove i terapiju nekim magnetima i strujama, tako da nema mogucnosti da lose reaguje na nesto.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9500


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #11 poslato: Decembar 10, 2014, 12:34:05 pre podne »

Ovako, trebam imati neko testiranje na kom radim zgibove, trbusnjake, sklekove i trcanje. Mogu uraditi sve norme sem za sklekove, imao sam povredu ruke koja je i dalje prisutna. Potrebno mi je da uradim 31 sklek, a ja trenutno mogu da uradim 25. Testiranje imam za 5 dana i ne mogu stici da uvezbam dovoljno, pa mi je potrebno nesto sto ce mi podici snagu i energiju da uradim 31 sklek. Sta mi vi predlazete da uzmem, i vrlo mi je bitno da nema nekih negativnih efekata kao mucnina ili tako nesto da ne bih uradio i losije nego sto mogu? Hvala unapred.

Slažem se Markom po pitanju svih izrečenih stvari...

Moja preporuka je da nekoliko dana pre testiranja sposobnosti, dok "si još u treningu" izvršiš "probu" sa NO-reaktorom koji su uzeo, čisto da budeš "svestan" efekta koji može imati na tebe i da bi dobro "titrirao"( odredio dozu)...bitno je da ne preceniš sebe i da smanjiš rizik od predoziranja i bilo kakvog drugog neželjenog efekta( u slučaju (pre)osetljivosti na kofein, tj. kod NO-reaktora)...baš kao što ti je to Robert predočio...

Po pitanju kreatina( ma o kom obliku da se radi), potrebno je ipak da proĂ°e malo više vremena da bi ostvario maksimalan efekat( neki će reći bar 5-7 dana)...

U delu foruma o sportskim povredama, obrati se dr Tutorovu koji je najkompetentniji za bilo kakav savet po ovom pitanju...koju terapiju( medikamentozno) koristiš za svoj problem?
...nekada je jako bitno povesti računa i o mogućim interakcijama leka i suplementa koji si planirao da uzmeš...da ne bude neprijatnih iznenaĂ°enja...

Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #10 poslato: Decembar 09, 2014, 06:47:29 posle podne »

U suštini, ako ti NO treba samo za dan testiranja, možeš kupiti i kesicu za jednu upotrebu. Da ne daješ uzalud novac za čitavu kutiju, nije baš jeftino. U našoj ponudi imaš Scitec Hot Blood u kesicama.
http://www.pansport.rs/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/Transportni-sistemi-i-NO-reaktori/SN1065-Hot-Blood.html

U svakom slučaju, zbog različite individualne tolerancije na ovu grupu proizvoda, možda je bolje da "premijerno" probaš NO na običnom treningu, da bi video kako reaguješ. Ako je sve ok i zadovoljan si, onda uzmeš i na dan testiranja, onako kako ti je Marko već rekao. :)
Sačuvana
marko9911
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #9 poslato: Decembar 09, 2014, 05:09:11 posle podne »

Ok, hvala puno na savetima.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #8 poslato: Decembar 09, 2014, 05:04:09 posle podne »

Kreatin monohidrat 5g pre treninga i 5 g nakon treninga ili krealkalyn 2tbl pre treninga i 1 tbl posle treninga ,a na dan testiranja ujutru kreatin a pola sata pre testiranja neki NO reaktor ili druga opcija je 1 tbl kofeina od 200 mg pre testiranja.
Sačuvana
marko9911
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #7 poslato: Decembar 09, 2014, 04:51:40 posle podne »

Necu trenirati dva dana pre testiranja, da bih odmorio dobro misice... Da li mi mozes samo napisati koje tacno suplemente je najbolje? I da li ima nekih negativnih efekata od njih?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #6 poslato: Decembar 09, 2014, 04:48:51 posle podne »

Dan pre testiranja nemoj trenirati ,jedi sto vise slozenih ugljenih hidrata9glikogensko punjenje ) i pokusaj sa pomenutom kombinacijom suplemenata.
Sačuvana
marko9911
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #5 poslato: Decembar 09, 2014, 04:44:37 posle podne »

Meni u sustini treba to samo da tada dobijem snagu da uradim, imam dozvolu doktora da mogu po malo da treniram i zato mi je mnogo bitno da uzmem nesto samo da tad na tom testiranju postignem normu, jer ne planiram to da koristim posle toga.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #4 poslato: Decembar 09, 2014, 04:39:34 posle podne »

Nesto sto ti moze trenutno pomoci je kreatin kao i NO reaktor i dobro glikogensko punjenje misica,ali ipak moras biti i obazriv kada je povreda u pitanju .Najbolje napisi tacno koji ligament je u pitanju i od kada je ta povreda pa da ti neko iz lekarskog tima PS konkretno da preporuku sta da radis a da ne pogorsas to stanje.
Sačuvana
marko9911
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #3 poslato: Decembar 09, 2014, 04:35:50 posle podne »

Pa da osecam bol, povreda ligamenata, ali je stvar u tome da primam terapiju posle koje neki period vremena ne osecam bol, ali je stvar sto ocigledno nemam snage da odradim dovoljan broj sklekova i potrebno mi je nesto za to.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #2 poslato: Decembar 09, 2014, 04:25:14 posle podne »

O kakvoj povredi se radi?Osecas bol dok radis?
Sačuvana
marko9911
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #1 poslato: Decembar 09, 2014, 03:24:07 posle podne »

Ovako, trebam imati neko testiranje na kom radim zgibove, trbusnjake, sklekove i trcanje. Mogu uraditi sve norme sem za sklekove, imao sam povredu ruke koja je i dalje prisutna. Potrebno mi je da uradim 31 sklek, a ja trenutno mogu da uradim 25. Testiranje imam za 5 dana i ne mogu stici da uvezbam dovoljno, pa mi je potrebno nesto sto ce mi podici snagu i energiju da uradim 31 sklek. Sta mi vi predlazete da uzmem, i vrlo mi je bitno da nema nekih negativnih efekata kao mucnina ili tako nesto da ne bih uradio i losije nego sto mogu? Hvala unapred.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.151 sekundi sa 17 upita.