TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 24, 2024, 11:17:37 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vene na rukama.  (Pročitano 6015 puta)
Vurzox97
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


« Odgovor #3 poslato: Decembar 17, 2014, 08:11:46 posle podne »

Izgubio si telesne masti i samim tim vene postaju izrazajnije narocito dok vezbas.

Da, mnogo su izrazenije dok vezbam.
Znaci da jedem malo vise masne hrane kako bi povratio telesnu mast?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #2 poslato: Decembar 17, 2014, 07:59:37 posle podne »

Izgubio si telesne masti i samim tim vene postaju izrazajnije narocito dok vezbas.
Sačuvana
Vurzox97
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


« Odgovor #1 poslato: Decembar 17, 2014, 07:19:43 posle podne »

Imam 17 godina i mnogo izrazene vene po rukama. Zanima me da li je ikako moguce smanjiti ih?
Vezbam vec intezivno 5 meseci, vezbao sam i pre ali vrlo malo i nisam imao toliko izrazene vene.
Imao sam 77 kg pre pocetka vezbanja, kada sam krenuo u teretanu izgubio sam 5 kg. Visok sam 185 cm.
U pocetku su krenule iznad dlanova pa sve vise i vise gore, i sad pre neki dan kada sam video po bicepsima neprijatno sam se iznenadio samo malo da pojasnim na bicepsu imam onu veliku venu to je ok to ima svaki bilder, ali od te velike krenule su 3 male plave da se sire sto je po meni mnogo ruzno s obzirom na to da imam beo ten u tom predelu. Sve bi to bilo ok u neku ruku da imam masu i velike ruke, ali ja imam male i mrsave ruke.
I da napomenem desnjak sam, na levoj ruci imam 2 izrazene vene ispod laktova, na bicepsima nista osim one 1, ali na desnoj jedno 6,7 mnogo izrazenih i vidljivih i te male plave koje su pocele da se odvajaju kod desnog bicepsa pocele su da se spajaju sa ovim ispod laktova...
Verovatno imam mali bf ali jedem dosta hrane i trudim se da unosim sto vise zdravije hrane i sto vise proteina..
Citam po nekim sajtovima da se devojke loze na to, po meni je to mnogo ruzno.
Mnogo mi kazu da prestanem da vezbam i da cu se sje**ti za ceo zivot ako ovako nastavim i da cu u 20-oj godini izgledati kao deda od 70 godina pun izrazenih vena...
Neki savet nesto?
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.097 sekundi sa 17 upita.