TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395114 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 24, 2024, 04:17:57 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Bol u donjem delu ledja  (Pročitano 2444 puta)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #2 poslato: Decembar 26, 2014, 12:28:26 pre podne »

Pozdrav,
Klliko se mozes spustiti prstima ruku prema podu sa pravim kolenima? (Koliko cm fali od vrhova prstiju do poda? )
Sačuvana
ana90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1 poslato: Decembar 24, 2014, 03:00:12 posle podne »

Pozdrav!
Vec 15-ak dana osecam bol u donjem delu ledja. Bol nije konstantan tokom celog dana. Javlja se samo nakon lezanja i nakon duzeg sedenja, ali ne osecam nikakvu bol i neprijatnost dok lezim i sedim. Vise je tup osecaj, i javlja se nakon ustajanja pri savijanju napred i u nazad. Pri savijanju na stranu i rotaciji me ne boli. Bol prestane nakon par minuta, i pri kretanju ne osecam nikakve bolove.
Ne mogu da povezem povredu ni sa kakvim konkretnim pokretom koji sam uradila. Jednostavno sam pocela da je osecam pre dve nedelje. Inace se bavim plesom, pa postoji mogucnost da sam se povredila istezuci se.
Molila bih za savet o cemu bi moglo da se radi i koje vezbe bih mogla da radim. Lekar mi je samo dao terapiju dijadinamickom strujom, i rekao da mirujem 10-ak dana, ali ne primecujem drasticno poboljsanje situacije. Zbog takmicenja mi je potrebno da se sto brze vratim u formu, i svaki savet i iskustvo je dobrodosao.
Unapred hvala!
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 17 upita.