TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397350 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 05:23:57 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Dobijanje mase - pomoć  (Pročitano 6086 puta)
Marko()
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 54

« Odgovor #4 poslato: Decembar 28, 2014, 09:49:48 posle podne »

Da li ima svrhe da uzimam whey i kreatin sada dok ne treniram ?
A sto se tice ishrane tu mi sada nista nije posebno odredjeno, imam u proseku 3 obroka dnevno i jos po nesto u medjuvremenu uzmem od slatkisa ili voca.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #3 poslato: Decembar 28, 2014, 08:36:23 posle podne »

Evo prvo da kazem da sam visok 175cm i tezak 60kg i imam 18 godina. Do aprila sam trenirao karate i isao redovno u teretanu, ali tada sam povredio ledja i morao sam da idem na strogo mirovanje( bez ikakve aktivnosti- tek od septembra poceo sam da radim vezbe za jacanje ledja i stomaka i od novembra da idem na plivanje) i za to vreme sam izgubio oko 5,6 kilograma, a posto planiram da upisem Kriminalisticko-policijsku akademiju trebalo bi da nabacim koji kilogram, jer je min kilaza za moju visinu 65 kg kako bih mogao da konkurisem, a po mogucstvu ne bi bilo lose da nabacim i vise od toga jer bih hteo da imam oko 70 kg, ali najbitnije mi je da se ugojim tih 5kg kako bih mogao da konkurisem, a sve ostalo moze kasnije i postepeno.Uskoro bi trebalo da pocnem i sa ozbilnjijim treninzima i da se pripremam za akademiju.
E sad, da li mozete da mi date neki program ishrane i da li bi trebalo da ubacim neki suplement za dobijanje mase(npr. gejner) i koliko je uopste moguce da nabacim tih 5kg s obzirom da se ja malo teze gojim ??
Inace ranije dok sam trenirao koristio sam neke smese iz zdrave hrane (surutka u prahu, mleko u prahu, belance u prahu, dekstroza, kakao i cokolada u prahu), pa sad da li mi i to moze pomoci i koliko je ova smesa uopste korisna ?
Moras imati 3 obroka i 2 uzine i kalorijski suficit od 500 do 750 cal dnevno.60% iz ugljenih hidrata,25% proteina,15% zdrave masti.Od suplementacije mozes uzeti whey i kreatin .
Sačuvana
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #2 poslato: Decembar 28, 2014, 08:12:04 posle podne »

  Pozdrav Marko ...
  
  
  1) Pre svega nam napisi tvoju trenutno ishranu,kako se hraniis,da ti pomognemo oko sredjivanja iste.

  2) Od surutke u prahu neces videti ama bas nikakvu vajdu,to ti je sve sam mlecni secer koji ce ti samo nadimati stomak i stvarati gasove. Sto se tice dextroze,
      mozes je koristi uz kombinaciju kreatina, ili "whey" proteina.. naravno uz zavisnosti od cilja,i mogucnosti, ali najpre da se se pozabavis svojom  ishranom ...
  
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
Marko()
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 54

« Odgovor #1 poslato: Decembar 28, 2014, 07:27:54 posle podne »

Evo prvo da kazem da sam visok 175cm i tezak 60kg i imam 18 godina. Do aprila sam trenirao karate i isao redovno u teretanu, ali tada sam povredio ledja i morao sam da idem na strogo mirovanje( bez ikakve aktivnosti- tek od septembra poceo sam da radim vezbe za jacanje ledja i stomaka i od novembra da idem na plivanje) i za to vreme sam izgubio oko 5,6 kilograma, a posto planiram da upisem Kriminalisticko-policijsku akademiju trebalo bi da nabacim koji kilogram, jer je min kilaza za moju visinu 65 kg kako bih mogao da konkurisem, a po mogucstvu ne bi bilo lose da nabacim i vise od toga jer bih hteo da imam oko 70 kg, ali najbitnije mi je da se ugojim tih 5kg kako bih mogao da konkurisem, a sve ostalo moze kasnije i postepeno.Uskoro bi trebalo da pocnem i sa ozbilnjijim treninzima i da se pripremam za akademiju.
E sad, da li mozete da mi date neki program ishrane i da li bi trebalo da ubacim neki suplement za dobijanje mase(npr. gejner) i koliko je uopste moguce da nabacim tih 5kg s obzirom da se ja malo teze gojim ??
Inace ranije dok sam trenirao koristio sam neke smese iz zdrave hrane (surutka u prahu, mleko u prahu, belance u prahu, dekstroza, kakao i cokolada u prahu), pa sad da li mi i to moze pomoci i koliko je ova smesa uopste korisna ?
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.119 sekundi sa 17 upita.