TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 05:07:51 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 22 23 [24] 25 26 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pansport Power protein  (Pročitano 98408 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #43 poslato: Januar 16, 2015, 12:10:45 posle podne »

Ako budeš stvarno hteo da u prolazu odradiš trening, najavi se i upadaš plus ''baba vidi senfi'' iz teretane za Forum  ;)
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #42 poslato: Januar 16, 2015, 12:05:15 posle podne »

Neces ti, ali ce zato bata Srki da pazari ISO. ;D
Da, ali ne iz razloga što smatram da mi je potreban, nego da i to probam; i to za par meseci kada popijem ovaj, pa posle PanSportov, pa tek onda ću ISO...
:D

Ma napravio ja fotke u fonu ali ne mogu da aploudujem tu količinu podataka ovde pa sam batalio. Jedna prostorija je full, kao stilizovana soba u penthausu, a druga je nedovršena-montažna, nismo stigli sve da završimo, ali je funkcionalna skroz. Devojke obično odmah upadnu u ''red room'', tu bolje opremljenu u bordo boji, a mi muški radimo u zavisnosti od sprave koja nam je potrebna.
Gde ti je teretana, da ti banem na whey ako sam u prolazu...
:D

nema metal/rock muzike samo glupi radio itd.
Ovde gde ja idem su me iznenadili par puta sa Grin Dejom, što je poslednje da sam očekivao da će u teretani pustiti...
O.o
:D
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #41 poslato: Januar 16, 2015, 11:59:18 pre podne »

Pa letos sam devojkama koje su po prvi put počinjale pomagao, pokazivao vežbe, predloge namirnica koje da koriste u ishrani, momcima sam organizovano naručivao suplemente, davao savete i sl. MeĂ°utim na mom regularnom poslu sam poprilično napredovao što je dovelo do gomilanja obaveza pa sad samo stignem da odradim svoj trening i bežim kući.
Ali taj posao instruktora je nešto čime bih se mogao baviti, ali u ovako malom mestu se od toga ne može živeti...  :-\
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #40 poslato: Januar 16, 2015, 11:54:20 pre podne »

Nadam se da ih pomno pratis iza svog pulta, ili mozda asistiras. Nemoj da se neka cavka povredi, bice los glas za tvoj gym. ;)
To za profit te skroz razumem, kod mene skoro sve teretane su fensi. I one koje to nisu bile, postaju... Kao npr. ova trenutna. Vise nema bacanja tegove, lupanja kada radis mrtvo, ne smes teg na klupu da ostavis, nema metal/rock muzike samo glupi radio itd. Place mi se kada gledam one silne HC teretane po americi koje cak nemaju ni klimu, a ljudi kol'ko hoces. :( Moracu da se vratim tamo gde sam ''ponikao'' iako su uslovi malo losiji. :D
Sačuvana
Panta rei, panta res.
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #39 poslato: Januar 16, 2015, 11:48:27 pre podne »

Ali nije HC , razočaraću te. Ja moram da mislim na profit, a početnici, devojke, kao i jedan dobar deo redovnih vežbača na prvu loptu gleda samo izgled teretane i uslove, a ne kvalitet samih sprava i taj HC momenat...
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #38 poslato: Januar 16, 2015, 11:47:05 pre podne »

Ma napravio ja fotke u fonu ali ne mogu da aploudujem tu količinu podataka ovde pa sam batalio. Jedna prostorija je full, kao stilizovana soba u penthausu, a druga je nedovršena-montažna, nismo stigli sve da završimo, ali je funkcionalna skroz. Devojke obično odmah upadnu u ''red room'', tu bolje opremljenu u bordo boji, a mi muški radimo u zavisnosti od sprave koja nam je potrebna.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #37 poslato: Januar 16, 2015, 11:41:35 pre podne »

Objasnio PeĂ°oni po običaju sve. Sad i kad mogu sebi da priuštim ISO, ne uzimam ga. Kakav crni ISO 100. I lično mi je jako drago da Pansport ima svoj proizvod, ja sam ga baš izreklamirao u svojoj maloj teretani. Cena whey-a kod preprodavaca na crno je skočila i ovo je pun pogodak. Mene lično zanima da li je ova ideja o Power-u potekla od nekog od članova PS tima sa foruma, i koliko treba vremena od ideje da se nešto tako uradi pa do gotovog proizvoda...
Neces ti, ali ce zato bata Srki da pazari ISO. ;D Btw mogao bi da ubacis neku slicicu te male teretane koje si obecao, da vidimo kako izgleda. Samo se nadam da nije u fensi, vec u HC stilu. :)
Sačuvana
Panta rei, panta res.
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #36 poslato: Januar 16, 2015, 07:21:56 pre podne »

Objasnio PeĂ°oni po običaju sve. Sad i kad mogu sebi da priuštim ISO, ne uzimam ga. Kakav crni ISO 100. I lično mi je jako drago da Pansport ima svoj proizvod, ja sam ga baš izreklamirao u svojoj maloj teretani. Cena whey-a kod preprodavaca na crno je skočila i ovo je pun pogodak. Mene lično zanima da li je ova ideja o Power-u potekla od nekog od članova PS tima sa foruma, i koliko treba vremena od ideje da se nešto tako uradi pa do gotovog proizvoda...
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #35 poslato: Januar 15, 2015, 08:05:45 posle podne »

OK, hvala.
:)
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #34 poslato: Januar 15, 2015, 12:54:53 posle podne »

Što se manjih pakovanja, jeste u planu, ali ne mogu tačno da kažem kada tačno.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #33 poslato: Januar 15, 2015, 12:53:05 posle podne »

Danas sam ga probao "solo", a dao sam mericu i drugaru. Obojica smo veoma zadovoljni ukusom. Ja ću reći da mi je za nijansu slabijeg ukusa od Sciteca. "Efekat mirisa", kada se kutija otvori u teretani, ubitačan je i prosto mami ljude. :D

Još detaljnije o njemu pisaću u mojoj temi o suplementima. Biće ovih dana.
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #32 poslato: Januar 15, 2015, 12:48:27 posle podne »

Planiram svakako to sledeće da uzmem...
:)
Da li će biti možda i manje pakovanje?!?

Mene je zamastio za ova 3 dana  :D  :D  :D
Uf i mene, osecam se kao na bulku, snazno i carobno :D Oblikusi mi propadose ;)
Znači, savršena stvar za mene...
 ;D ;D ;D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #31 poslato: Januar 15, 2015, 12:34:26 posle podne »

Inače, iako je PowerProtein mešavina više vrsta proteina, nije bilo "težine" u stomaku kada sam ga popila nakon treninga...  što je meni jako bitno.

Planiram da pijem ovaj protein redovno, cena je odlična i za nas koji smo zaposleni u PS :)
« Poslednja izmena: Januar 15, 2015, 12:37:59 posle podne od strane MightyMO » Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #30 poslato: Januar 15, 2015, 11:36:22 pre podne »

Uf i mene, osecam se kao na bulku, snazno i carobno :D Oblikusi mi propadose ;)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #29 poslato: Januar 15, 2015, 11:34:25 pre podne »

Mene je zamastio za ova 3 dana  :D  :D  :D
Sačuvana
Stranice: 1 ... 22 23 [24] 25 26 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 18 upita.