TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394942 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 16, 2024, 07:20:28 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 21 22 [23] 24 25 26 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pansport Power protein  (Pročitano 98763 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #58 poslato: Januar 17, 2015, 10:46:12 pre podne »

Ja sam jutros mljackao pirinač umesto ovsenih. Isto prilično dobra kombinacija. :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #57 poslato: Januar 17, 2015, 10:35:24 pre podne »

dodajte malo zdravih masti (najbolje mlevenih lešnika) u Power protein sa pola vode i pola hladnog mleka :)  meni se jako dopada, a ovo može i kasno uveče bez problema :)
Sačuvana
Maja Pavlovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 221


« Odgovor #56 poslato: Januar 17, 2015, 01:40:38 pre podne »

Odlican blend kao sto sam vec rekla :) Od sad..moj izbor gsigurno :)
Sačuvana
maja Pavlovic
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #55 poslato: Januar 16, 2015, 11:00:01 posle podne »

Moj najomiljeniji i najbrži doručak. Ja strpam u blender ovsene i whey, dodam mleka i vode u odnosu pola-pola, i eto brzog obroka. Ovaj whey odlično leži uz ovsene. Bukvalno doĂ°e kao prava poslastica, da imaš osećaj da "cheatuješ". :D
Sačuvana
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #54 poslato: Januar 16, 2015, 09:07:00 posle podne »

Konacno i ja stigao do toga da slikam.Koristim protein vec 2-3 dana i mogu reci da sam zadovoljan sa ukusom i mirisom ovog proteina kao i rastvorljivoscu.Za ostala zapazanja(kako deluje)za par dana.
Na slici ga koristim 2merice proteina sa 200g mlevenim keksom i mlekom za dorucak.


Plazma i protein, lilili ubitacna kombinacija :D
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #53 poslato: Januar 16, 2015, 06:48:11 posle podne »

Prijatno, Miki. :D Doručak šampiona, a? :)

Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27278


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #52 poslato: Januar 16, 2015, 04:32:28 posle podne »

Konacno i ja stigao do toga da slikam.Koristim protein vec 2-3 dana i mogu reci da sam zadovoljan sa ukusom i mirisom ovog proteina kao i rastvorljivoscu.Za ostala zapazanja(kako deluje)za par dana.
Na slici ga koristim 2merice proteina sa 200g mlevenim keksom i mlekom za dorucak.

Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16665


« Odgovor #51 poslato: Januar 16, 2015, 04:31:52 posle podne »

Proslog puta je bilo super, da li od nje ili su i drugi uslovi bili bolji ne mogu da kažem jer je kod mene uvek situacija sa odmorom i ishranom stalno u haosu zbog faksa i svega ostalog. Ali opšti utisak je bio dobar prošlog puta kada sam pio labradin monohidrat, snaga bila na maksimumu, on je rastvarao i bez mućkanja u šejkeru sve pluseve je imao tad od mene. Javiću ovog puta šta i kako bude bilo:)

Baš zbog toga se nadam da će i pansport izbaciti svoj monohidrat koji "radi" i koji će biti po veoma pristupačnoj ceni. Meni se ovaj protein dopada najviše zbog ukusa, ja uzivam u ovom sportu i kod mene nije priča "muči se na treningu treba da boli da bi se pokazao na takmičenju". Ja uživam i na treningu i predobar mi je osećaj kad imam 170-80kg na leĂ°ima i čučnem. Isto tako volim da i protein bude dobrog ukusa i da uživam u njemu a ne kao pre kad sam kupio california fitnes whey 10ak puta povratio. Tako da je ovaj Pansportov protein ispunio neka moja očekivanja cene i ukusa a čini mi se da je i sastav dobar :)
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #50 poslato: Januar 16, 2015, 04:18:03 posle podne »

Ja sam kupio 4 pakovanja kreatina po pola kg u nadi da ce me ''proraditi''. Scitec, dyma, bitech, i jos jedan ne secam se koji. Nista ni od jednog, a dok drug od kreatina uvek dobije oko 5kg i poveca mu se snaga za 15-20%. Smorim se uvek kada krene prica o kreatinu. Sjajan suplement i jeftin, a mene ne radi... Dusane obavezno javi sta bi od Labrade. :)
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16665


« Odgovor #49 poslato: Januar 16, 2015, 04:10:29 posle podne »

I ja slabo reagujem na njega ali ipak ga uvek kupujem jer nije skup i iz nade da će sledeći put bolje odraditi posao. Sad kupio najskuplji-labradin pa ćemo videti šta će biti. Uvek se iznerviram kad vidim da drugari sa kojima sam par puta kupovao kreatin i delili po pola (znači pili potpuno isti proizvod) naduju se i ugoje barem 3-4kg + se vidi i pomak i snazi a kod mene minimalno ili ništa :(
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #48 poslato: Januar 16, 2015, 04:04:14 posle podne »

Ja ne bih voleo monohidrat, pošto sam non-responder :D
+1
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16665


« Odgovor #47 poslato: Januar 16, 2015, 03:39:20 posle podne »

Ja bih želeo da sledeći proizvod bude neki kreatin, najbolje monohidrat ali koliko vidim biće neke amino :(
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #46 poslato: Januar 16, 2015, 03:22:01 posle podne »

Objasnio PeĂ°oni po običaju sve. Sad i kad mogu sebi da priuštim ISO, ne uzimam ga. Kakav crni ISO 100. I lično mi je jako drago da Pansport ima svoj proizvod, ja sam ga baš izreklamirao u svojoj maloj teretani. Cena whey-a kod preprodavaca na crno je skočila i ovo je pun pogodak. Mene lično zanima da li je ova ideja o Power-u potekla od nekog od članova PS tima sa foruma, i koliko treba vremena od ideje da se nešto tako uradi pa do gotovog proizvoda...

Ideja se rodila još davno u Pansport timu, samo smo je tek sad izveli na put....  baš zato što smo želeli da imamo dve stvari u isto vreme 1) kvalitetan proizvod 2) dobru cenu,  a da bude provereni kvalitet i da stanemo na put crnom tržištu.

Koliko vremena, jako dugo...  pogotovo dok se ne dobiju sve potrebne dozvole, analize i ostalo!   Ali uspeli smo i biće još iznenaĂ°enja :)

I hvala kupcima na poverenju pošto je protein izvrsne ocene dobio i zalihe nam "lete" :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16665


« Odgovor #45 poslato: Januar 16, 2015, 02:01:32 posle podne »

Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #44 poslato: Januar 16, 2015, 12:20:41 posle podne »

Pa, ne verujem da ću imati vremena za trening, pošto ću verovatno biti tu zbog posla nekog kao i do sada; mada ako budem imao vremena, što da ne...
:D
Sačuvana
Stranice: 1 ... 21 22 [23] 24 25 26 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.074 sekundi sa 19 upita.