TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 11:44:47 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 26 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pansport Power protein  (Pročitano 98464 puta)
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #148 poslato: Februar 28, 2015, 12:20:34 posle podne »

A, što se rastvoriljivosti tiče, stvarno sam pomislio da negde "grešiš"
OK, ja sam kreten, pošto sam ga MUTIO, a ne MUĆKAO...
Danas sam ga mućkao i sve je OK...
:)
Mada, do sada sam sve mutio...
Eto, ko prizna, pola mu se prašta....
;D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #147 poslato: Februar 28, 2015, 10:50:40 pre podne »

hvala na iskrenim komentarima, drago nam je da ti se dopada :)
Sačuvana
Stefab
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #146 poslato: Februar 27, 2015, 11:13:56 posle podne »

Kupio pre osam dana, ukus cokolada-lesnik i prezadovoljan sam. Sto se tice ukusa i rastvorljivosti, vidim da je to ovde skoro pa najbitnije, pa cu kratko o tome. Kupio sam Pansportov sejker za nesto vise od 200 dinara u isto vreme kad i Power Protein i u njemu ga pripremam i rastvara se fantasticno, posle 10 sekundi muckanja bude strava. Kad dodjem kuci operem sejker nema nimalo taloga, tako da je to odlicno. Ukus je predivan, pio sam ga iskljucivo sa vodom i iskreno, iako nisam ocekivao neki ukus, a nisam ga zbog toga ni kupio, iznenadjen sam koliko je zapravo ukusno. Nekako jedva cekam da zavrsim trening da bih ga popio posle. :D

E sad malo o onome zasto sam ga kupio. Trcim 4 puta nedeljno u sklopu priprema za polumaraton tako da nedeljno nakupim ozbiljnu kilometrazu. Pritom idem i 3 puta u teretanu i jednom igram basket sa drustvom u toku 7 dana. Bio sam izgubio 5 kg i misicne mase za 2 meseca, i od kada sam poceo da koristim protein, uz malu korekciju ishrane, ne samo da sam prestao da gubim masu nego vec vidim poboljsanje na sebi. S obzirom da je 7 dana malo za neke ozbiljne prognoze, javljam se za mesec dana jos jednom da vam javim kako je proslo.

Ovo mi je prvi put u zivotu da koristim bilo sta od suplemenata, tako da sam zaista odusevljen. Cak se usudjujem da kazem da cu nastaviti da ga koristim i posle Beogradskog polumaratona. Dakle, konacna ocena 5+, pre svega zbog odnosa cene/kvalitet i sto je ova mesavina proteina upravo ono sto mi je bilo potrebno.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #145 poslato: Februar 27, 2015, 08:11:02 pre podne »

Pa, ne vredi raspravljati o ukusima, a OK je izneti svoj stav povodom istog...

Baš to. Neću valjda da te ubeĂ°ujem kako je divnog ukusa kad se tebi već ne dopada. :D Kao što ni ti nećeš ubeĂ°ivati mene da je lošeg ukusa, a meni se sviĂ°a. Većini se dopadaju ti ukusi, ali biće i nekih kod kojih to nije slučaj, kao u tvom primeru, i to je potpuno normalno.

A, što se rastvoriljivosti tiče, stvarno sam pomislio da negde "grešiš", jer baš sada pijem taj ukus i fino se rastvara. Evo, sad si me terao da razmutim (3 dcl vode) i popijem samo whey, kako bih se još jednom uverio da ništa ne ostaje nerastvoreno već posle desetak sekundi mućkanja. :)

Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #144 poslato: Februar 27, 2015, 02:12:53 pre podne »

Pa, ne vredi raspravljati o ukusima, a OK je izneti svoj stav povodom istog...
:)
Nema potrebe dolivati vode, sidje u stomak i to što se nije razmutilo (mislim, ne lepi se za šejker).
Sačuvana
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #143 poslato: Februar 27, 2015, 01:41:03 pre podne »

Od svih postova u ovoj temi 99% je o ukusu pisano, a sad ide o ukusima ne treba raspravljati... Ovo se u matematici zove protivrecnost a ovde ne znam kako.

Sipaj vodu prvo u sejker pa onda protein promuckaj i popij. Pa onda sipas samo 1 dl otprilike i opet promuckaj za to sto ostane i popijes to i nema sanse da ti ostane nesto.
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #142 poslato: Februar 26, 2015, 11:29:56 posle podne »

Nisam sa mlekom.
35g sa 3dl vode koja je na sobnoj temperaturi.
Baš sam ga mutio dosta (više od 30s), i uvek na vrhu ostane s'prsta šo nije razmućeno...
:)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #141 poslato: Februar 26, 2015, 11:22:56 posle podne »

O ukusima se ne raspravlja, pa ću se osvrnuti na rastvorljivost. :) Hoćeš da kažeš da se loše rastvara? Pitam zato što ga i ja trenutno pijem i nemam problema s tim. Jedino što sam zapazio da zahteva da se rastvara u nešto više vode nego što sam navikao, pošto je gušće strukture.

E, da, grudvice se mogu javiti kada se rastvara sa mlekom, pošto bude izuzetno gust tada. To sam slučajno primetio. Sa vodom, kao što rekoh, nema tih problema.
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #140 poslato: Februar 26, 2015, 09:16:16 posle podne »

Konačno sam pazario danas ovaj protein.
:)
Iskreno, nisam baš nešto oduševljen ukusom (jagoda-bela čoklada).
:/
Whey koji sam pio pre njega je Scitec (isti taj ukus), pa sam možda očekivao tako nešto...
:D
A što se tiče rastvorljivosti-užas...
:D
Ne želim da kažem da je ovaj protein loš, jer ako je OK sastav, ukus i rastvorljivost nisu toliko bitni; bitno je da ode u stomak...
;D
Sačuvana
PANSPORT UREDNIK
Gost
« Odgovor #139 poslato: Februar 10, 2015, 03:52:50 posle podne »

Možeš slobodno i već danas da poručiš, mislili smo da nećemo moći da pustimo u prodaju, ali sve je sreĂ°eno pre roka.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #138 poslato: Februar 10, 2015, 12:07:51 posle podne »

Juče sam zvao za Power Protein, kažu mi da ne može da se poruči pre petka jer ''papirološki nije odraĂ°eno sve''. A vidim da ste objavili da od danas može da se poruči...  :-\
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #137 poslato: Februar 02, 2015, 07:40:34 pre podne »

Ja prikupljam narudžbine u teretani, pa se nadam da će 09. februara biti dovoljno čoko-lešnika za sve. Drugar kupio Iron Whey i kaže da mu je užasan, i on prelazi na Power a i proćiće jeftinije. Onaj natpis ''Creamy taste'' je baš ''pogoĂ°en''. I dalje mi je najbolji sa ovsenim.  ;)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #136 poslato: Februar 01, 2015, 05:43:05 posle podne »

Kod mene obrnuto, pošto sam pio čoko-lešnik, sad uzimam jagodu-čokoladu. :)
Sačuvana
Maja Pavlovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 221


« Odgovor #135 poslato: Februar 01, 2015, 04:51:29 posle podne »

I ja sam pri kraju,odmah nakon takmicenja uzimam novu,ali ovaj put čoko lesnik :)
Sačuvana
maja Pavlovic
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #134 poslato: Januar 31, 2015, 11:09:04 posle podne »

Malo je reći da je Power protein napravio pravi boom na tržištu a to je tek početak.
Kada stigne nova tura i još novi suplementi iz POWER linije tek će biti BOOM!
Sačuvana
Stranice: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 26 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 18 upita.