TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 12:46:04 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: protein+kreatin  (Pročitano 6564 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #19 poslato: Februar 18, 2015, 01:20:37 posle podne »

Kupis piletinu i jaja, ispeces ih i obaris, i dodajes redovnim obrocima. Nece bi praskovi vise pomoci od cvrste hrane.
A i kazes da su AK bacanje para a hoces da kupis glutamin ? Sta je glutamin ?
XD
U menzi hrana masna i maloproteinska...
Problem je sto sam u domu i imam mali reso na koji voda jedva prokljuca pa samo jaja mogu kuvat i samo njih i ovsene jedem za dorucak...U pravu ste 100%.Vise cu kupovat tunjevine i sardina,ella sira(od suvomesnatog je sunka najbolja a?).Nazalost moram jesti i hljeb jer me jednostavno sitost ne drzi preko sat i po kad jedem bez njega.Whey sam ubacio jer bez njega nisam ni blizu onom pravilu 2gr proteina po kg...i jeftiniji mi je nego da kupujem piletinu sa rostilja.
Moram li ponovo fazu punjenja sa kreatinom ,pio sam mjesec dana pa pauzirao 2 nedjelje?


[/quote]

ako štediš, onda samo najosnovnije stvari - protein (predlažem Pan Power Protein, jer je povoljan,kvalitetan i ukusan) i naravno vitamini i minerali.

Amino kiseline su uvek dobrodošle, ali jesi u pravu, skupo izaĂ°e.  Tako da prioritet i treba da ti budu namirnice.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #18 poslato: Februar 18, 2015, 08:37:03 pre podne »

Pa ne znam,nisam neki ekspert ali cini mi se da su amino kiseline i bcaa kao suplementi losi u smislu odnosa cijene i toga sta dobijam,a s obzirom da imam bas ogranicen budzet razmisljao sam da bih imao vise koristi ako dodam casein ili glutamin jer mi je vecera dosta slaba...hranim se u studentskoj menzi.Sta vi mislite?
Kupis piletinu i jaja, ispeces ih i obaris, i dodajes redovnim obrocima. Nece bi praskovi vise pomoci od cvrste hrane.
A i kazes da su AK bacanje para a hoces da kupis glutamin ? Sta je glutamin ?
Pobeda :)
Sačuvana
gohard
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #17 poslato: Februar 16, 2015, 03:24:51 posle podne »

Kupis piletinu i jaja, ispeces ih i obaris, i dodajes redovnim obrocima. Nece bi praskovi vise pomoci od cvrste hrane.
A i kazes da su AK bacanje para a hoces da kupis glutamin ? Sta je glutamin ?
[/quote]
XD
U menzi hrana masna i maloproteinska...
Problem je sto sam u domu i imam mali reso na koji voda jedva prokljuca pa samo jaja mogu kuvat i samo njih i ovsene jedem za dorucak...U pravu ste 100%.Vise cu kupovat tunjevine i sardina,ella sira(od suvomesnatog je sunka najbolja a?).Nazalost moram jesti i hljeb jer me jednostavno sitost ne drzi preko sat i po kad jedem bez njega.Whey sam ubacio jer bez njega nisam ni blizu onom pravilu 2gr proteina po kg...i jeftiniji mi je nego da kupujem piletinu sa rostilja.
Moram li ponovo fazu punjenja sa kreatinom ,pio sam mjesec dana pa pauzirao 2 nedjelje?

Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #16 poslato: Februar 16, 2015, 12:18:01 pre podne »

Pa ne znam,nisam neki ekspert ali cini mi se da su amino kiseline i bcaa kao suplementi losi u smislu odnosa cijene i toga sta dobijam,a s obzirom da imam bas ogranicen budzet razmisljao sam da bih imao vise koristi ako dodam casein ili glutamin jer mi je vecera dosta slaba...hranim se u studentskoj menzi.Sta vi mislite?
Kupis piletinu i jaja, ispeces ih i obaris, i dodajes redovnim obrocima. Nece bi praskovi vise pomoci od cvrste hrane.
A i kazes da su AK bacanje para a hoces da kupis glutamin ? Sta je glutamin ?

Amin!

Uzalud i whey i glutamin i kazein ako imaš 3 obroka dnevno zasnovana na mesnim preraĂ°evinama...kvalitet ishrane u našim studnetskim menzama baš i nije na zavidnom nivou, tako da će morati da se snalaziš, preporuke si već dobio...prvi hrana, pa "praškovi"...  ;)
« Poslednja izmena: Februar 16, 2015, 12:21:13 pre podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #15 poslato: Februar 16, 2015, 12:07:53 pre podne »

Pa ne znam,nisam neki ekspert ali cini mi se da su amino kiseline i bcaa kao suplementi losi u smislu odnosa cijene i toga sta dobijam,a s obzirom da imam bas ogranicen budzet razmisljao sam da bih imao vise koristi ako dodam casein ili glutamin jer mi je vecera dosta slaba...hranim se u studentskoj menzi.Sta vi mislite?
Kupis piletinu i jaja, ispeces ih i obaris, i dodajes redovnim obrocima. Nece bi praskovi vise pomoci od cvrste hrane.
A i kazes da su AK bacanje para a hoces da kupis glutamin ? Sta je glutamin ?
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #14 poslato: Februar 15, 2015, 11:11:01 posle podne »

Da si u pravu :)
Sačuvana
gohard
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #13 poslato: Februar 15, 2015, 09:52:53 posle podne »

Koji si monohidrat uzeo (proizvoĂ°ač)? :)
Myprotein
E i ja da se pohvalim da sam ovog puta umesto dyma narucio labradin kreatin, dugo sam razmišljao zbog cene ali ipak sam prelomio :D
I ja sam zbog cijene prelomio hahaha :D
Je li u redu da umiksam protein,kreatin monohidrat i dekstrozu zajedno ? I da li to da popijem odmah nakon zavrsetka dizanja tegova ili nakon kardija koji radim odmah nakon vjezbi sa tegovima?
ako trening duže traje, ne bi bilo loše ubaciti i par kašika tečnih amino kiselina izmeĂ°u.  Naravno, za rekreativni nivo ovo ne smatram nezaobilaznom stavkom :)  Tako da posle treninga je sasvim ok da sve popiješ.
Pa ne znam,nisam neki ekspert ali cini mi se da su amino kiseline i bcaa kao suplementi losi u smislu odnosa cijene i toga sta dobijam,a s obzirom da imam bas ogranicen budzet razmisljao sam da bih imao vise koristi ako dodam casein ili glutamin jer mi je vecera dosta slaba...hranim se u studentskoj menzi.Sta vi mislite?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12 poslato: Januar 14, 2015, 03:48:29 posle podne »

Je li u redu da umiksam protein,kreatin monohidrat i dekstrozu zajedno ? I da li to da popijem odmah nakon zavrsetka dizanja tegova ili nakon kardija koji radim odmah nakon vjezbi sa tegovima?

ako trening duže traje, ne bi bilo loše ubaciti i par kašika tečnih amino kiselina izmeĂ°u.  Naravno, za rekreativni nivo ovo ne smatram nezaobilaznom stavkom :)  Tako da posle treninga je sasvim ok da sve popiješ.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #11 poslato: Januar 12, 2015, 06:23:03 posle podne »

Na to sam i mislio. :D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #10 poslato: Januar 12, 2015, 06:20:09 posle podne »

Kada se uzme u obzir cena i jeste hrabro :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #9 poslato: Januar 12, 2015, 06:17:12 posle podne »

Hrabro od tebe, Dušane. :D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #8 poslato: Januar 12, 2015, 06:13:42 posle podne »

E i ja da se pohvalim da sam ovog puta umesto dyma narucio labradin kreatin, dugo sam razmišljao zbog cene ali ipak sam prelomio :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #7 poslato: Januar 12, 2015, 05:58:54 posle podne »

Koji si monohidrat uzeo (proizvoĂ°ač)? :)
Sačuvana
gohard
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #6 poslato: Januar 12, 2015, 05:42:37 posle podne »

Hvala :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #5 poslato: Januar 12, 2015, 04:57:00 posle podne »

Da, tako se uzima posle treninga a pre treninga samo kreatin sa vodom :)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.077 sekundi sa 18 upita.