TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 11:24:59 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: SCITEC 100% Whey + DYMATIZE Creatine Micronized + ??  (Pročitano 6720 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #4 poslato: Januar 14, 2015, 08:28:07 pre podne »

Ishrana ti je ok, Robert ti je već skrenuo pažnju na zablude u vezi amino kiselina, a pogotovo na to da ćeš skidati salo i graditi mišiće. Najbolje bi bilo da radiš period bulka pa cut-a, a sad pošto već imaš viška kako sam kažeš da kroz trening i kal.deficit kreneš u skidanje masnih naslaga. Unos hidrata ja ne bih baš presekao tako naglo, smanjuj po 10% na nedeljnom nivou, a ne za 30%. Ti nagli prelazi dovedu do pada energije, motivacije, a na kraju doĂ°eš u situaciju da imaš povećanu želju za slatkišima i sl...
« Poslednja izmena: Januar 14, 2015, 08:30:20 pre podne od strane TwinSix » Sačuvana
pera90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #3 poslato: Januar 13, 2015, 10:44:11 posle podne »

Pozdrav Roberte,hvala na vremenu.
Da,naravno,natural. Nema tu bog zna koliko sala,ali ipak dovoljno da mi smeta :p Zbog toga ne bih posvecivao vremena definiciji i skidanju,sagorevacima i sl.. Mislim da ce malo trake,plivanje jednom u nedelju-dve i po koji put mesecno kickbox to da regulise (mada,i skidanje sa slatkog i 2l cole na dan je dovoljno :p :) ),samo mi je bitno da sprecim dodatno nabacivanje,a za to su mi rekli da uzmem amino. Naravno,cim sam otvorio forum,uvideo sam da to nije njihova svrha.
Tako da bih preskocio sagorevace i sl i ipak uzeo amino zbog oporavka,pa me zanima koji su ok za ranije navedenu cenu.
Da li mislis da je ishrana prihvatljiva? Da li mozda smanjiti unos hidrata sa ~300g dnevno na ~200?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Januar 13, 2015, 10:21:32 posle podne »

Pozdrav, Pero. :)

Neće ti amino pomoći tako kako si zamislio ili kako su ti rekli. Ishrana je glavni faktor na putu do željene figure. Oko ishrane će ti pomoći naš dr Slaviša.

Pored toga, teško da ćeš u isto vreme raditi definiciju i masu, tj. topiti masti i nabacivati mišiće. Barem ne u natural uslovima, a verujem da o tome govorimo. :)

Sa kreatinom i wheyom ćemo lako, nije tu ništa komplikovano, ali je važnije da pravilno razumeš čitavu ovu priču od samog početka.

Sačuvana
pera90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #1 poslato: Januar 13, 2015, 08:54:04 posle podne »

Pre svega,pozdrav svima. Kupio sam suplemente iz naslova,zajedno sa dekstrozom,pa bih zamolio za savet koje amino kiseline da uzmem uz to (ukoliko je moguce,nesto do 2000-2500 din).
Imam 24god,101kg,2,03m.. Zbog nepravilne ishrane poslednjih meseci (opsesija slatkim,cola :p) dobio sam manji stomak i "spojlere" pa su mi savetovali amino da sprece nakupljanje u stomak (mada sad vidim da one sluze za obnavljanje misica :)) ishrana ce biti sledeca:
1. 100-150g ovsenih sa jogurtom + merica wheya
2. Pred trening: 6,7 belanaca + 2,3 zumanca + 100g pirinca ili pirinac sa tunjevinom
3. Posle treninga: merica wheya+banana, sat-sat i po kasnije 200g belog + 100g pirinca
4. Pred spavanje: ella sir + merica wheya, tunjevina + whey ili jaja + whey..u zavisnosti sta mi je tog dana bio obrok 3
U toku dana za unos masti bademe ili kikiriki puter.
Nadam se da je ova ishrana prihvatljiva,jer ovo je najbolje sto mogu da izvedem.

Cilj mi je misicna masa,s tim da uz kardio sprecim,a takodje i smanjim,postojeci stomak.unapred,HVALA!
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.054 sekundi sa 18 upita.