TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396151 Teme od strane 25011 Članovi Poslednji član: Milenatcblg

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 13, 2024, 01:45:42 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: El valja ovo ?HELP ME  (Pročitano 7133 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16842


« Odgovor #11 poslato: Januar 14, 2015, 11:23:12 posle podne »

5g pre treninga i 5g posle treninga sa dekstrozom :)
Sačuvana
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #10 poslato: Januar 14, 2015, 11:18:30 posle podne »

5 grama dnevno ni gramic vise :D
Sačuvana
UchiMata
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #9 poslato: Januar 14, 2015, 11:02:59 posle podne »

Kad se uzima kreatin i na mojih 57 kila koko se unosi?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16842


« Odgovor #8 poslato: Januar 14, 2015, 10:51:49 posle podne »

Možeš kupiti ali prvo ishranu i neke druge suplemente(vitaminskomineralni kompleks, protein) bi trebao da imaš. Ovo je po meni loš izbor, bolje dodaj još 300-400din i kupi monohidrat u prahu :)
Sačuvana
UchiMata
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #7 poslato: Januar 14, 2015, 10:33:15 posle podne »

Radim zgibove,ona propadanja i ono kada se noge stave na stolicu,ona prava propadanja mi uopste ne pasu (izmedju grudi me boli).Zanima me el ima kreatin nekih ne zeljenih dejstava ukoliko sam mlad ili tako nesto.Znam ono da trebam dosta tecnosti da unosim i to...El ga mogu bez primedbi onih prodavaca kupiti u Pansportu?
 Sta mislite o ovome  http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/BI0764-Creatine-sume%C4%87e-tablete.html
« Poslednja izmena: Januar 14, 2015, 10:48:01 posle podne od strane UchiMata » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16842


« Odgovor #6 poslato: Januar 14, 2015, 10:29:22 posle podne »

Odgledaću kasnije video pošto je malo duži. Ja ti preporučujem da kući treniraš u danima kad imaš pauzu ili lakši trening judo. Vratilo za zgibove i neka improvizacija za propadanja ?
Sačuvana
UchiMata
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #5 poslato: Januar 14, 2015, 10:15:57 posle podne »

Najcesce radim ovo https://www.youtube.com/watch?v=sO4LRlW-ma8&spfreload=10,sa kombinacijom sklekova sa tuber gumama itd.Sve kombinujem,nzm sta jos mogu raditi...Ne znam da raspodelim dane ali ugl najjaci trening  mi je u subotu zato sto posle imam odmor od judoa (ned i pon) tada ne idem...Pokusavam sjediniti ta 2 treninga (trening kuci i judo) ali mi ne ide
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16842


« Odgovor #4 poslato: Januar 14, 2015, 09:58:07 posle podne »

Mogao bi dan dodaš omega 3 ili kreatin. Trening sa tuber gumama i neke vežbe sa sopstvenom kilažom mogu super da se iskombinuju. Kako treniraš trenutno, kako ti izgleda jedan prosečan trening ?
Sačuvana
UchiMata
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #3 poslato: Januar 14, 2015, 06:44:37 posle podne »

Da 2000 godiste,da li je dobro jesti i pre  i posle treninga jedan te isti obrok npr piletinu?Osim wheya,multivitamina da li bi jos nesto mogo da dodam u suplementaciju?
Sačuvana
UchiMata
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #2 poslato: Januar 14, 2015, 06:11:24 posle podne »

Sta bi mi preporucio za obrok posle treninga ,whey sam ceo istrosio.Ne znam sta bi bilo zadovoljavajuce na mojih 57 kila?Hvala na brzom odgovoru.Kakav je izbor tunjevina?
« Poslednja izmena: Januar 14, 2015, 06:29:42 posle podne od strane UchiMata » Sačuvana
UchiMata
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #1 poslato: Januar 14, 2015, 06:01:53 posle podne »

Cao svima imam 14 godina,treniram judo.Kreno sam trenirati kuci sa tuber gumama,zelim dobiti misicnu masu(naravno ne preko noci).Ovde sam da vas pitam da li je moja ishrana dobra.Ugl ishrana mi je vako
1:ovsene pahuljice,banane,mleka
2:pivski kvasac sa jogurtom (meni je mnogo ukusno)
3:4 jaja (3 zumanca) sa nekom salatom)-( ponekad sardina)
4:PRE TRENINGA-jedem piletinu sa pirincem i multivitamin
5:Posle TRENINGA-Tu 4 jaja i nego voce ugl (jagode i banane)
6:Napravim sa jagodama nesto na fazon sejka sa onim ella sirom i popijem(nemogu da pojedem imam utisak kao da jedem povracku)
E sad ja treniram kod kuce trening sa tuber gumama sklekovima itd i Judo trening koji smatram da mi nije toliko korisniji ali ipak trening je trening.Ja sam zeleo da vas pitam ako mozete da mi ispravite i kako da iskombinujem Judo trening i te vezbe kod kuce ??? Meni su treninzi u 8 najcesce.Ja cesto posle treninga kada dodjem kuci nastavim trenirati i onda pojedem ovaj 5 obrok.
 Nadam se da ce te mi pomoci hvala
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.129 sekundi sa 17 upita.