TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 06:30:10 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Par pitanja o kre alkalyn :)  (Pročitano 9856 puta)
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #33 poslato: Mart 04, 2015, 12:30:06 posle podne »

Pa bas zbog toga pitam, jer posao mi je takav ,ustajem u sest, i do cetri,pola pet radim,a za to vreme samo jedan obrok mogu da imam...  Pa i nemam vremena za bas ceste obroke,.maksimalno tri,..uvek je meao,riba ali opet.

Ne racunaj da ce ti bilo koji suplement nadoknaditi to sto nedostaje u ishrani...

Nisam bas neki pobornik "meal replacement" suplementacije na ustrb ishrane...uvek nesto hrane sa sobom mozes poneti u adekvatnoj ambalazi...samo dobra organizacija resava problem...

Eventualno kazein ili blend varijantna moze biti dovoljno dobra zamena "proteinima iz hrane"...( sporije varenje, postepen i produzen dotok amino kiselina...)

Npr.

http://www.pansport.rs/PS252-Power-protein.html

http://www.pansport.rs/Proteini/Proteini-iz-drugih-izvora/SN676-Pro-Long.html

« Poslednja izmena: Mart 04, 2015, 12:32:19 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #32 poslato: Mart 04, 2015, 10:58:45 pre podne »

Pa bas zbog toga pitam, jer posao mi je takav ,ustajem u sest, i do cetri,pola pet radim,a za to vreme samo jedan obrok mogu da imam...  Pa i nemam vremena za bas ceste obroke,.maksimalno tri,..uvek je meao,riba ali opet.

Da li doručkuješ pre posla? 

za tu pauzu, pretpostavljam da je oko podne, ja bih ti ipak savetovala čvrst obrok.  Kombinacija proteina i ugljenih hidrata, na primer, piletina i pirinač (ili krompir) uz obaveznu salatu.   Jer dok ti doĂ°eš kući... već je kasno, a tada sigurno već pada šećer i možeš mnogo više da pojedeš, što ne valja da ti kalorijski unos bude pretežno u drugom delu dana...
Sačuvana
Esko
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #31 poslato: Mart 03, 2015, 03:02:29 posle podne »

Pa bas zbog toga pitam, jer posao mi je takav ,ustajem u sest, i do cetri,pola pet radim,a za to vreme samo jedan obrok mogu da imam...  Pa i nemam vremena za bas ceste obroke,.maksimalno tri,..uvek je meao,riba ali opet.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #30 poslato: Mart 03, 2015, 01:10:54 posle podne »

Odlicno, puno mi je jasnije sad :)
Sam jos, kako da ih ukombinujem sa poteinima ? njih isto ujutru sa kreatinom, i posle treniga sa kreatinom ili kako ?
a posle faze punjenja, vidim ima vise varijanta, jel ima razlike, deluje neka bolje,ili je potpuno svejedno? jos jednom hvala puno :)

posle treninga je najvažnije da uzmeš suplementaciju, kreatin,protein,proste šećere, itd.... taj je organizam najosetljiviji i hitno mu trebaju nutrijenti

a u toku dana, ako možeš da obezbediš unos ishranom, onda nema potrebe da uzimaš više puta dnevno protein. Možeš naravno dodatno još jednom u toku dana, ako ti se sviĂ°a npr ukus ovsenih sa proteinom, ili želiš dodatnu užinu.... ili ne stigneš da pojedeš nešto kvalitetno...
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #29 poslato: Mart 03, 2015, 12:57:47 pre podne »

Protein posle treninga sa kreatinom i dekstrozom u šejker sve zajedno,  ujutru možeš protein ali ne moraš sve zavisi od tvojih potreba :)
Sačuvana
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #28 poslato: Mart 02, 2015, 10:42:05 posle podne »

https://www.youtube.com/watch?v=_Fd7BV2nhbs
Sačuvana
Esko
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #27 poslato: Mart 02, 2015, 08:26:35 posle podne »

Odlicno, puno mi je jasnije sad :)
Sam jos, kako da ih ukombinujem sa poteinima ? njih isto ujutru sa kreatinom, i posle treniga sa kreatinom ili kako ?
a posle faze punjenja, vidim ima vise varijanta, jel ima razlike, deluje neka bolje,ili je potpuno svejedno? jos jednom hvala puno :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #26 poslato: Mart 02, 2015, 04:25:11 posle podne »

Pogledaj ovu temu i reci da li je ostala još neka nedoumica posle čitanja. :)

http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=130281.0

Sve što se naruči radnim danima do 14 h, stiže već narednog dana na kućnu adresu.
Sačuvana
Esko
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #25 poslato: Mart 02, 2015, 04:02:25 posle podne »

Hvala na brzim odgovorima, poslusacu vas onda i uzecu taj
http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/LB532-CreaLean.html  ..

Mozete da mi kazete kako ga vi koristite,vidim tamo pise 5 grama , sad jel jednom dnevno ili dva puta? i sa koliko vode? jel se dobija neki dozer ili tako nesto? Uzgred uradio bih i fazu punjenja pa ako vas ne mrzi detaljnije da mi objasnite ,.
 Narucicu to,power proteine i sejker jos jedan za druga danas ili najkasnije surta.. do kraja nedelje jel stize?
MNogo pitanja ali koristio sam ssam krealakaln pa tako razumite me :D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #24 poslato: Mart 01, 2015, 08:15:17 posle podne »

Kao što je Robert napisao malo je skuplji ali je na mene ostavio najbolji utisak :)
http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/LB532-CreaLean.html
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #23 poslato: Mart 01, 2015, 08:09:18 posle podne »

Dobro nam došao nazad. :)

Sa monohidratom danas maltene da nema greške. Scitec, Biotech, Dymatize... Ako ćeš manje pakovanje, možda ti je najpovoljniji Scitec, budući da je na akciji trenutno.
300 grama: http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/SN098-Creatine-Monohydrate.html
500 grama: http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/SN100-Creatine-Monohydrate-100-pure.html

Ja sam veoma zadovoljan i Labradinim CreaLeanom, ali malo i odskače svojom cenom od ostalih.



Sačuvana
Esko
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #22 poslato: Mart 01, 2015, 07:53:32 posle podne »

Pozdav momci, ja se vratio :D
Posto je proslo mesec dana od operacije, mislim da je vreme da se vratim opet teretani :D
Poslusacu Slavisu i prelazim na power proteine, . Ali sad mi treba pomoc oko kreatina,. Probao bi sa monohidrat, pa ako mozete da mi preporucite koji je po vama najbolji? 
PS. Cura mi uzela sejker od vas, sta ce budu ljubomorni sad ovi moji drugari,mnogo je mocan  :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #21 poslato: Februar 06, 2015, 03:49:09 posle podne »

Ukratko (za KreAlkalyn):

- povećana pH vrednost, pa je stabilniji i veće bioraspoloživosti,
- zbog toga postiže pun efekat sa znatno manjim dozama od monohidrata,
- nema faze punjenja,
- nema stomačnih problema i izrazitog zadržavanja potkožne vode...
Sačuvana
Drejk
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #20 poslato: Februar 06, 2015, 02:35:27 posle podne »

Koja je razlika izmedju krealkina i kreatina?
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #19 poslato: Februar 06, 2015, 12:38:38 posle podne »

Ja sam uvek za monohidrat zbog odnosa cene i onoga što dobijem :)
+ 1
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.129 sekundi sa 17 upita.