TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:53:27 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: HIIT afterburn?  (Pročitano 3214 puta)
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #5 poslato: Januar 23, 2015, 12:10:45 posle podne »

Nemam izbora jer radim sam kuci, pa mi je po ovoj zimi lakse da ga uradim posle treninga kakav god da je. Valjda ce 15-20min 3x nedeljno dati kakve rezultate. Samo ocekivao sam vecu potorsnju kalorija u narednim satima.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #4 poslato: Januar 23, 2015, 11:50:26 pre podne »

Nije los HIIT za sagorevanje, radio sam ga po 25min. Nikada ga vise necu raditi i niti ga ikome preporucujem, gledamo iz moje perspektive. Posle tegova nema sanse da odradis pravi HIIT, znaci moras pre. Ako ga odradis bas pred same tegove, onda ces tegove dosta losije odraditi. Jedino ujutru HIIT, a kasnije tegove. Pod pravim HIIT-om podrazumevam sprinteve. Mene oni toliko izmore, i psihicki i fizicki, da ceo dan nisam u stanju nista da radim. Samo bih lezao u krevetu ceo dan i blejao na kompu. Lakse mi je 45min lagan kardio nego i 20min HIIT.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #3 poslato: Januar 23, 2015, 09:19:10 pre podne »

To sa HIIT afterburn sam pročitao da je brojka zanemarljiva. Isti efekat imaš i posle treninga snage.
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #2 poslato: Januar 23, 2015, 05:25:50 pre podne »

Taj 'afterburn' imas i posle treninga snage. Dovoljna je jedna serija do zamora da bi se kalorijska potrosnja misicnog tkiva u miru povecala za par procenata. Moze da traje i do 72h.
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #1 poslato: Januar 22, 2015, 08:23:52 posle podne »

Mit ili istina. Zapravo tek pre koje vece vidih da neki ovo smatraju za mit iako sam ja mislio da je to najveca, glavna prednost HIIT treninga. Kao sprovedena su neka ispitivanja i zakljuceno je da je taj efekat u toku naredna 24-48h skoro pa zanemarljiv, tipa 30kcal. Neki se naravno ne slazu sa tim, sta vi mislite?
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 19 upita.