TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 12:09:40 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Anketa
Pitanje: Na koji način najčešće tražite savete o suplementaciji?
Forum
Facebook stranica
U prodavnicama prilikom kupovine
Informišem se iz drugih izvora

Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Anketa: Na koji način najčešće tražite savete o suplementaciji?  (Pročitano 6616 puta)
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #8 poslato: Novembar 28, 2014, 11:37:10 pre podne »

Od pravih ljudi koji imaju debele rezultate iza sebe, pod uslovom da nisu prodavci magle. Inace mnogo njih jednostavno NECE da kaze dok ne platite dosta treninga kod njih. Ili kazu tek onako povrsno, da ne bude da nisu nista rekli, a ne kazu nista. Ima takvih i u PS timu.
+1
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #7 poslato: Novembar 19, 2014, 08:10:47 posle podne »

Od pravih ljudi koji imaju debele rezultate iza sebe, pod uslovom da nisu prodavci magle. Inace mnogo njih jednostavno NECE da kaze dok ne platite dosta treninga kod njih. Ili kazu tek onako povrsno, da ne bude da nisu nista rekli, a ne kazu nista. Ima takvih i u PS timu.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 742


« Odgovor #6 poslato: Novembar 19, 2014, 07:43:15 posle podne »

Samo forum ili od momaka od kojih sam siguran da poznaju materiju. A kad mene pitaju 'Da li piješ nešto?' ili 'Ma on pije svašta' naježim se. Ljudi su stvorili tolike predrasude o supsima da je to strašno, misle da je to neka magija ili šta već. I kad me pitaju da li uzimam nešto obavezno kažem da sam na steroidima, onda se odmah sklanjaju i ne pitaju više. :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #5 poslato: Novembar 19, 2014, 05:47:28 posle podne »

Isti slučaj i kod mene. A tek kad iz prve dobijem pitanje "je l' piješ nešto", samo eskiviram i kažem "samo kafu i vodu, hvala". :D Unapred znam gde vodi to pitanje, tj. s kojom namerom je postavljeno, pa se rešim muka i objašnjavanja da li je nešto štetno ili nije, i sličnih stvari. Ko hoće da sluša i uči, prilazi mi na potpuno drugačiji način u teretani, pa za takve ljude uvek odvojim malo vremena.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #4 poslato: Novembar 19, 2014, 04:27:58 posle podne »

Mene na primer dosta vežbača u teretani zaustavi i pita za savet o suplementaciji ali se često iznerviram jer neki od njih imaju već stvoreno pogrešno mišljenje o nekim stvarima i onda očekuju da im to potvrdim. A kad naiĂ°u na negodovanje sa moje strane oni pokušavaju mene da ubede u neke nebuloze i ne prihvataju ono sto im ispričam kao da sam ja od njih tražio savet a ne oni od mene :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #3 poslato: Novembar 19, 2014, 03:03:37 posle podne »

U prodavnici gde radim uglavnom 80% ljud traži preporuku i savet. ReĂ°e dolaze sa unapred napravljenim spiskom suplemenata. 
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #2 poslato: Novembar 19, 2014, 01:19:02 posle podne »

Od vežbača koji izgledaju bolje od mene,  :)  ,  od nekih članova PS tima i to bi bilo to. ;)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1 poslato: Novembar 19, 2014, 12:04:30 posle podne »

Dakle, dragi forumaši, ovo je mala anketa o načinu na koji najčešće tražite savete o suplementaciji. Nadamo se da će što veći broj vas uzeti učešće. :)

Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.07 sekundi sa 22 upita.