TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:54:06 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc/Kreatin/Izbor/  (Pročitano 8021 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #15 poslato: Novembar 01, 2015, 06:31:28 posle podne »

Ako te budu mučile neke od uobičajenih dilema u vezi sa korišćenjem kreatina, baci pogled ovde. :)

http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=130281.0
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #14 poslato: Oktobar 31, 2015, 11:18:05 posle podne »

Javi svoje utiske kada budeš počeo sa korišćenjem :)
Sačuvana
Benchman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51


« Odgovor #13 poslato: Oktobar 31, 2015, 06:35:04 posle podne »

Nijedan nisam koristio nikada zato pitam, hvala na savetu uzecu jeftiniji :-)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #12 poslato: Oktobar 30, 2015, 07:59:30 posle podne »

Ako je izbor samo na ta dva onda kupi jeftiniji :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 30, 2015, 06:14:47 posle podne »

Jesi li koristio neki od njih ranije? Meni su oba dobri pa, pošto je tako, pre izaberem Scitec jer je jeftiniji. :)
Sačuvana
Benchman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51


« Odgovor #10 poslato: Oktobar 29, 2015, 07:31:06 posle podne »

U dilemi sam da li uzeti Creatin Monohidrat Scitec Nutrition ili Dymatize Nutrition?
Sačuvana
bezkvacica
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #9 poslato: Februar 11, 2015, 05:05:55 posle podne »

Ok, hvala vam.  ;) Javljam ako mi neki savet zatreba  8)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #8 poslato: Februar 11, 2015, 03:02:28 posle podne »

Pozdrav MightyMO, hvala na odgovoru :)

Koristio sam pre 5-6 godina neku hypermassu od kilogram, ni gram se nisam ugojio, cak ni to kilo sto se nalazi unutra :). U zadnjih mesec dana se malo bolje hranim jer sam prestao da pusim i prvi put u zivotu imam 70 kg :) godinama sam bio na 65, ni gore ni dole. Treniram par meseci, kucna varijanta, imam opremu, tegove. Imam definiciju tela i misica ali to nije to, fali mi tih 10ak kila.

Ishrana naravno na prvom mestu,

a što se tiče Hypermass-a to jedno pakovanje je jako malo da bi imao neke rezultate, tačnije 1 kg Hypermass-a bi trebalo da ti traje oko 10 dana... takoĂ°e on ima puno šećera (dekstroze).  Ukoliko ti budeš hteo da uzmeš neki gejner da dodatno pojačaš kalorijski unos, javi se da ti pomognemo.   Ima boljih i ekonomičnijih opcija svakako :)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #7 poslato: Februar 11, 2015, 07:16:13 pre podne »

Ne jedes dovoljno, moras da jedes buraz. Tako prosto...
+ da prelistaš forum malo. ;)
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #6 poslato: Februar 11, 2015, 12:38:19 pre podne »

Snaga i masa na usta ulaze...

Nijedan suplement ti ne može zameniti kvalitetnu ishranu...udari zdrave temelje svog uspeha...KORIGUJ ISHRANU...pa se onda baci na suplementaciju, jer, u protivnom, suplementi neće ostvariti svoj maksimalni , željeni učinak!

Dakle, ciljan i sistematski pristup treningu( uslove za to ti jedino može obezbediti "dovoljno opremljena" teretana) i dobro koncpirana ishrana sa dovoljno gradivnih materija za obnovu i oporavak "mišića izmorenih treningom"...

Sa vremenom će se tvoja muskulatura navići na "dostupno" opterećenje u "kućnoj varijanti"...a preduslov kontinuiranog "mišićnog rasta", tj. hipertrofije je i postepeno povećavanje opterećenja...tvoji mišići rastu u fazi adaptacije na opterećenje...sa vremenom će "dostupne težine" postati nedovoljne za željenu "stimulaciju"...

PREPORUKA ZA OBAVEZNO DETALJNO ČITANJE PO PITANJU ISHRANE( u tvom je interesu):

http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/plan-ishrane-za-poetnike.html

http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/najbolji-prijatelji-miine-mase-uljeni-hidrati.html
« Poslednja izmena: Februar 11, 2015, 12:45:23 pre podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #5 poslato: Februar 10, 2015, 09:21:05 posle podne »

Ne jedes dovoljno, moras da jedes buraz. Tako prosto...
Sačuvana
Panta rei, panta res.
bezkvacica
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #4 poslato: Februar 10, 2015, 09:09:31 posle podne »

Pozdrav MightyMO, hvala na odgovoru :)

Koristio sam pre 5-6 godina neku hypermassu od kilogram, ni gram se nisam ugojio, cak ni to kilo sto se nalazi unutra :). U zadnjih mesec dana se malo bolje hranim jer sam prestao da pusim i prvi put u zivotu imam 70 kg :) godinama sam bio na 65, ni gore ni dole. Treniram par meseci, kucna varijanta, imam opremu, tegove. Imam definiciju tela i misica ali to nije to, fali mi tih 10ak kila.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #3 poslato: Februar 10, 2015, 07:37:04 posle podne »

Ćao!

Pa, ne moraš voditi evidenciju u gram proteina koji unosiš, ali da moraš obratiti pažnju na ishranu ako želiiš rezultate - moraš :)

S obzirom na to da želiš da povećaš kilažu mislim da je kreatin monohidrat ok opcija za tebe,  može Biotech.  Što se tiče nadutosti, najviše vode vučemo kada unosimo puno hidrata i soli, tako da to manje zavisi od kreatina. Slobodno kreatin monohidrat.

kad je protein u pitanju, ja bih ti savetovala veće pakovanje, jer će ti duže trajati i ekonomičnije je. U Pansport ponudi imamo Power protein (2,27 kg,  proteinska smeša)  a ako želiš protein surutke moja preporuka je Scitec whey professional, fantastični ukusi... iso whey zero je takoĂ°e ok samo je malo pakovanje :)

jesi li do sada koristio nešto od suplemenata? kako se hraniš? kako treniraš?
Sačuvana
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #2 poslato: Februar 10, 2015, 05:18:09 posle podne »

Prvo da krenes u teretanu i takodje naucis sta je kreatin ustvari i sta radi onda kupi to sto si naumio :D
Sačuvana
bezkvacica
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1 poslato: Februar 10, 2015, 04:06:01 posle podne »

Pozdrav, treba mi pomoc oko izbora kreatina i proteina, imam 185cm, 70kg, ciljam na 82-3kg, e sad, znam da trebam da jedem vise itd itd ali uz to sve bi hteo i da ubacim kreatin i protein jer me iskreno smara da vodim evidenciju koliko proteina ima u kojoj hrani i da biram sta da jedem. Tako da, neka preporuka, jel mi treba kreatin koji se brzo absorbuje (ako se tako kaze :) )ili koji sporo to radi, gledam izmedju ova dva
BioTech 100% Creatine Monohydrat 500gr u foliji
ili
CF 100% Creatine Monohydrate 500g, ovaj drugi je skuplji 400 dinara( ne znam zasto) A moze i neka preporuka do 1500 din, bitno mi je samo da me ne naduje, radije da ostanem mrsaviji nego da nabacim naduvene misice  8)
 Sto se proteina tice, ocigledno su ti whey ok, ali izbor je malo veci, tako da i tu mi treba neka preporuka, nasao ovaj BT IsoWhey Zero 500g (u foliji), ili ako ima neki kvalitetniji za slicne pare.
Hvala  8)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 18 upita.