TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 11:21:54 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: kreatin  (Pročitano 5856 puta)
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 807


« Odgovor #10 poslato: Februar 14, 2015, 08:20:25 posle podne »

Da li bih i ja mogao uzeti kreatin (16god, radim na masi) ishrana sredjena, uzeo bih u pansportu ovaj http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/SN098-Creatine-Monohydrate.html ?

Da mene pitaš, što da ne, i mlaĂ°i od tebe su probavali sa nikakvim treninzima a tek ishranom, ali uzmi barem 500g onda ili 1kg ;) Vidim da sada nisu skupi u Pansport-u a i kao što vidimo ozbiljno si startovao celu priču tako da, nema šta izgubiti može biti samo koristi. Ako si se već opredelio da uzimaš u Pansportu onda iskoristi priliku trenutnih cena koje nisu velike. 
« Poslednja izmena: Februar 14, 2015, 08:23:18 posle podne od strane boky95 » Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #9 poslato: Februar 14, 2015, 08:18:50 posle podne »

Da li bih i ja mogao uzeti kreatin (16god, radim na masi) ishrana sredjena, uzeo bih u pansportu ovaj http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/SN098-Creatine-Monohydrate.html ?
Sačuvana
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 807


« Odgovor #8 poslato: Februar 14, 2015, 08:09:13 posle podne »

Hvala puno, na masi sam jos neko vreme, sigurno jos 2.5, 3 meseca, posto mi odlicno ide, lean... Kupicu monohidrat sledece nedelje i videcu...

Nema na čemu druže ;) Odlično, biće to pun pogodak onda. Dobićeš brutalnu snagu i malo će da potpomogne masu koju dakle radiš još neko vreme.
Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #7 poslato: Februar 14, 2015, 07:55:21 posle podne »

Hvala puno, na masi sam jos neko vreme, sigurno jos 2.5, 3 meseca, posto mi odlicno ide, lean... Kupicu monohidrat sledece nedelje i videcu...
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 807


« Odgovor #6 poslato: Februar 14, 2015, 06:32:39 posle podne »

Posto nikad nisam uzimao kreatin i sada je otvorena ova tema, imam par pitanja: Da li zbog toga sto navlaci vodu, moze da izgleda kao da imamo vise sala na stomaku(budemo nekako deblji), da li se uzima kad se radi definicija, da li izaziva stomacne tegobe i gasove?

Koliko sam upoznat ti imaš sreĂ°enu ishranu, paziš sve i gledajući na to nećeš se sigurno umastiti i nećeš izgledati deblje, nemoj da se tripuješ.
Ako baš pucaš na definiciju onda uzmi Kre Alakalyn EFX-ov, ili Kre Alaklyn Pro jer oni ne bi trebali da povlače vodu sa sobom ali kreatin ko kreatin malo hoće sigurno.
Na stomačne tegobe se pretežno žale sa monohidratima ali to sve zavisi od čoveka do čoveka, nekome jednostavno ne prija stomaku i kraj. Bitno je samo da ga dobro rastvoriš u vodi i ne bi trebalo da bude problema a i bolje će se iskoristiti ;)
U ostalom, preporučio bih ti da probaš monohidrat prvi , neće ti narušiti izgled, više je to prepumpana priča sa povlačenjem vode, ako baš rokaš mnogo prostih hidrata i u pogrešno vreme jedino onda ćeš biti ko žaba ali ovako nema teorije.
« Poslednja izmena: Februar 14, 2015, 06:35:50 posle podne od strane boky95 » Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #5 poslato: Februar 14, 2015, 05:54:42 posle podne »

Posto nikad nisam uzimao kreatin i sada je otvorena ova tema, imam par pitanja: Da li zbog toga sto navlaci vodu, moze da izgleda kao da imamo vise sala na stomaku(budemo nekako deblji), da li se uzima kad se radi definicija, da li izaziva stomacne tegobe i gasove?
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #4 poslato: Februar 14, 2015, 02:47:47 posle podne »

Generalno ne kapiram ljude koji uzimaju kreatin a ne zele da povuku vodu ...to je jedina stvar koja ustvari  radi jer cim misici povuku vodu dolazi do porasta snage...za ovo je potrebno povecati unos UH i vode...hranio se ne hranio dobro po prestanku uzimanja kreatina stvari se vracaju na svoje mesto vecim delom....i to je neminovno...
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #3 poslato: Februar 14, 2015, 01:46:51 posle podne »

Ha, ha,ha...da citiram jednog mog druga, "ako se ne hranis dobro, kad zavrsis sa kreatinom, sav napredak ode urinom"...

Samo da napomenem bitna svojstva kreatina -  obnova ATP-a( povecanje izdrzljivosti preko kreatin-fosfata), stimulacija sinteze proteina( pufer mehanizam kojim kreatin doprinosi misicnoj pH neutralnosti, kao preduslovu za ubrzan oporavak i sintezu misicnih proteina), kao i postizanje većeg ćelijskog volumena - na racun vode...dakle, osecaj "nadutosti" nestaje po prestanku uzimanja kreatina( vec za nedelju, dve), jer kreatin "dovlaci" i vodu u misic( laicki receno)...mada, i potkozno( monohidrat forma)...

Dakle, ima istine u "izduvanosti"  :D

Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #2 poslato: Februar 14, 2015, 01:40:33 posle podne »

Interesantan tekst
http://www.pansport.rs/tekstoteka/dodaci-ishrani-suplementacija/hoce-li-mi-kreatin-dati-misice.html
Sačuvana
ĂDĹ“ĂD¸Ñ‚ĂD° ĂD“ĂDÂľĂD´Ñ„ĂD°Ñ‚Ñ…ĂDµÑ€ ĂDÂťĂD¸ĂDÂşĂDÂľĂD»ĂD¸Ñ›
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #1 poslato: Februar 14, 2015, 01:18:15 posle podne »

Jel istina da prekidom koriscenja kreatina misici "izduse",muci me to :D
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.106 sekundi sa 17 upita.