TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 24, 2024, 03:25:18 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: "Sredjivanje" za leto  (Pročitano 7403 puta)
macak11
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23

« Odgovor #42 poslato: Februar 25, 2015, 06:56:09 posle podne »

Ljudi su te fenomenalno savetovali, nekad i kada je grublje tera te da vise radis. Napisao si do leta od 85 do 90, znaci od 7 do 13 kila misica.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #41 poslato: Februar 25, 2015, 07:32:16 pre podne »

Ja sam mozda uklizao preostro na strtu ali vidim da nisam pogresio.Posle brdo postova ista prica : ja cu da pojedem kad ima malo mesa i neko jaje kad nema majoneza i i salame , treniracu sa buckama od 4 kile i bencovati 3o ...noge necu da radim samo cu da trcim i to samo kad je 30+(a zasto to isto ne radis na -15,tu imas veci benefit ) i hocu da nabacim cistih 8 kila misica...BRATE sta je sa tobom ...I svi ti istu pricu pricaju neko na fin neko na manje fin nacin da to ne moze kako si ti zamislio ali ti i dalje ne zelis nista da menjas nego teras po svom kao da ocekujes da ce ti neko reci ok jedi leba i salame malo mesa trci po suncu i promeni plave tegove za crvene i eto 8 kila misica  ??? Moja preporuka ti  je da pocnes da citas na netu sve o treningu i ishrani.Mozda ce ti tada biti jasnije neke stvari.Ja u stavri mislim da ti i ne znas sta znaci 8 kg misica, ti u stvari hoces 8 kg necega a da nije samo salo na stomaku ( sto i nije neostvarivo za to vreme) .Jer da znas sta je 8 kg cistih misica ne bi napisao ovakvu glupost.Shvati ovo kako hoces ...sto se mene tice nista licno... 8)
Poentirao čovek.
Sačuvana
MIAMIHEAT
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 107


« Odgovor #40 poslato: Februar 24, 2015, 10:00:34 posle podne »

@SlobodanLončar

BB je preskup hobi i ne znam šta očekuješ? Moraš da jedeš meso meso košta. Tako isto jedriličarstvo košta 10 x skuplje.
Malo ko živi taj BB život kako treba,većina ljudi u teretani voli da diže težine i to je sve, imaš 5-10% koji gledaju ishranu.
Posle i kad se uradiš moraš to da održavaš i to košta. Normalno da je puno jeftinije kupiti burek i biti miran pola dana, posle još neki džank i tako to....
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #39 poslato: Februar 20, 2015, 10:14:57 posle podne »

Eto zasto nemam volje da vodim temu.. Znaci cela poenta vezbanja se svodi na benc? Hahaha.. Znam ljude koji na primer u zivotu nisu podigli teg, pa su od sklekova i zgibova 2x veci od svih tih prosecnih gym Srbenda u teretani. Znaci po vama je 30kg za bicepse, ramena i ledja malo za pocetak. Pa nista, mozda nabavim dodatnih 70kg. Valjda ce 100 kila biti dosta za start. :P Pa do kraja godine da dizem tonu iz benca. Mislim... Nisam precrtao vise od 30kg, ne secam se da sam to negde napisao. Vec da je to ono sto trenutno imam. I da cu po potrebi povecavati. Za benc mi jeste malo 30kg, bilo bi glupo da kazem da mi je to taman za benc. Sto se nadam da cu promeniti kad dodje plata. Za salamu i majonez sam rekao i ne poricem, ne mozes svaki dan kuvati i jesti nesto skuplje. Da mogu radio bih tako svaki dan sa ovom platom... Mogu ajd 2-3 puta nedeljno da prijustim sebi nesto redovno kuvano/peceno i slicno. Ovako drugim danima moze tuna ili nesto slicno tome. Danas sam jeo tune, krompir, uzeo sam tonus i jogurt uz to. Plus da dodam Boki, ne znam za tebe, ali zivim sam vec od svojih 20 godina.. Finansija nas sve udara, neke vise neke manje. Videcemo rezultate na leto, pratim Cvetkoperom i Slavisin savet pa ce biti statistike na ovoj temi pocetkom jula. :)

Uhh...ne volim ovakve rasprave...

Najkraće rečeno, postoje osnove vezane za trening i ishranu koje se moraju ispoštovati da bi se postigao uspeh...nema tu mnogo "izmišljanja vruće vode" i sl., ili poslušaš ili ne...izbor je tvoj...a vreme će pokazati "rezultate"...

Niko se nije naučen rodio...zato treba učiti, čitati, pitati...ovo nije samo prosto podizanje tereta od tačke A do tačke B...ovo je sistem koji zahteva bar elementarno znanje iz oblasti koje se tiču ishrane, treninga, suplementacije...

Sa vremenom se te "početničke težine" prevaziĂ°u...a za nastavak "procesa napretka" je potrebno povećati opterećenje...da ne širimo priču, mnogo stvari je već rečeno, vrati se na već date preporuke...

Nema lakšeg puta, prečica, ne vredi uzdati se u genetiku, "silu Božiju i molitvu"...zna se šta moraš da uradiš na putu do uspeha...ili tako ili nikako drugačije...

A momci koji su se do sada uključili u raspravu jako dobro znaju šta pričaju...poslušaj dobronamerne savete( možda je to nekada malo grublje, ali poslušaj)...
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #38 poslato: Februar 20, 2015, 09:33:29 posle podne »

Ne kontam zasto trazis savete ako ih neces poslusati ?
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #37 poslato: Februar 20, 2015, 07:47:08 posle podne »

Eh da i ja mogu svaki dan tako.. :D Iskreno vise i uzivam u takvoj hrani nego u bilo kom slatkisu ili fast foodu. Ono kad znam da jedem nesto sto ce dobro delovati na telo.. :) Voce obozavam, banane pogotovo. Pa kako vidim po ovom razgovoru i jesi drugaciji od vrsnjaka. Znam dosta njih.. ponasaju se samo prepaljeno. Iskreno, ne znam nijednog uzivo koji razmislja tako. Secam se kada sam bio u teretani. Bas zbog toga nisam mogao da izdrzim dugo. Dodju njih trojica, tako mladjih. I nesto pricaju o vezbanju, kako ce se napucati od kreatina i slicno. Pa onda sede na bencu, pricaju, kucaju poruke.. odu urade 2 serije i onda setaju kao da im je Hulk tata. I to je tako gde god da odes u teretanu tu kod mene... Sad za taj petit keks ne znam, cuo sam da je dobar sa mlekom kao ako treniras. Ubi me. :D Jbg Funta to je delom i istina. Tvrdoglav jesam nekada..  ;D Samo sto na primer za biceps mi taman lezi 30kg, a za benc osetim da bih mogao mnogo vise... Hocu da uzmem bucice od 15-20kg, pa benc sipku da namestim na 60kg. Ali to je sve sada prica kad nemam para. Moram da cekam...
I ja mrzim te napaljene likove, dodji, samo se gledaju i pametuju! Preracunaj se, koliko ces para da dajes na te spravice i to, mozes godinu dana teretane da platis i da treniras mnogo kvalitetnije. Kako hoces. Vidis, i sam znas da ti je malo za grudi, za noge takodje. Nemoj da obracas paznju na druge ljude, odradis trening i kuci...
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #36 poslato: Februar 20, 2015, 07:46:26 posle podne »

Eh da i ja mogu svaki dan tako.. :D Iskreno vise i uzivam u takvoj hrani nego u bilo kom slatkisu ili fast foodu. Ono kad znam da jedem nesto sto ce dobro delovati na telo.. :) Voce obozavam, banane pogotovo. Pa kako vidim po ovom razgovoru i jesi drugaciji od vrsnjaka. Znam dosta njih.. ponasaju se samo prepaljeno. Iskreno, ne znam nijednog uzivo koji razmislja tako. Secam se kada sam bio u teretani. Bas zbog toga nisam mogao da izdrzim dugo. Dodju njih trojica, tako mladjih. I nesto pricaju o vezbanju, kako ce se napucati od kreatina i slicno. Pa onda sede na bencu, pricaju, kucaju poruke.. odu urade 2 serije i onda setaju kao da im je Hulk tata. I to je tako gde god da odes u teretanu tu kod mene... Sad za taj petit keks ne znam, cuo sam da je dobar sa mlekom kao ako treniras. Ubi me. :D Jbg Funta to je delom i istina. Tvrdoglav jesam nekada..  ;D Samo sto na primer za biceps mi taman lezi 30kg, a za benc osetim da bih mogao mnogo vise... Hocu da uzmem bucice od 15-20kg, pa benc sipku da namestim na 60kg. Ali to je sve sada prica kad nemam para. Moram da cekam...
I ja sam ranije mislio da su plazma i mleko najbolji za masu ahahahh
Sačuvana
Slobodan Loncar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12


« Odgovor #35 poslato: Februar 20, 2015, 07:42:38 posle podne »

Eh da i ja mogu svaki dan tako.. :D Iskreno vise i uzivam u takvoj hrani nego u bilo kom slatkisu ili fast foodu. Ono kad znam da jedem nesto sto ce dobro delovati na telo.. :) Voce obozavam, banane pogotovo. Pa kako vidim po ovom razgovoru i jesi drugaciji od vrsnjaka. Znam dosta njih.. ponasaju se samo prepaljeno. Iskreno, ne znam nijednog uzivo koji razmislja tako. Secam se kada sam bio u teretani. Bas zbog toga nisam mogao da izdrzim dugo. Dodju njih trojica, tako mladjih. I nesto pricaju o vezbanju, kako ce se napucati od kreatina i slicno. Pa onda sede na bencu, pricaju, kucaju poruke.. odu urade 2 serije i onda setaju kao da im je Hulk tata. I to je tako gde god da odes u teretanu tu kod mene... Sad za taj petit keks ne znam, cuo sam da je dobar sa mlekom kao ako treniras. Ubi me. :D Jbg Funta to je delom i istina. Tvrdoglav jesam nekada..  ;D Samo sto na primer za biceps mi taman lezi 30kg, a za benc osetim da bih mogao mnogo vise... Hocu da uzmem bucice od 15-20kg, pa benc sipku da namestim na 60kg. Ali to je sve sada prica kad nemam para. Moram da cekam...
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #34 poslato: Februar 20, 2015, 07:29:17 posle podne »

Eto zasto nemam volje da vodim temu.. Znaci cela poenta vezbanja se svodi na benc? Hahaha.. Znam ljude koji na primer u zivotu nisu podigli teg, pa su od sklekova i zgibova 2x veci od svih tih prosecnih gym Srbenda u teretani. Znaci po vama je 30kg za bicepse, ramena i ledja malo za pocetak. Pa nista, mozda nabavim dodatnih 70kg. Valjda ce 100 kila biti dosta za start. :P Pa do kraja godine da dizem tonu iz benca. Mislim... Nisam precrtao vise od 30kg, ne secam se da sam to negde napisao. Vec da je to ono sto trenutno imam. I da cu po potrebi povecavati. Za benc mi jeste malo 30kg, bilo bi glupo da kazem da mi je to taman za benc. Sto se nadam da cu promeniti kad dodje plata. Za salamu i majonez sam rekao i ne poricem, ne mozes svaki dan kuvati i jesti nesto skuplje. Da mogu radio bih tako svaki dan sa ovom platom... Mogu ajd 2-3 puta nedeljno da prijustim sebi nesto redovno kuvano/peceno i slicno. Ovako drugim danima moze tuna ili nesto slicno tome. Danas sam jeo tune, krompir, uzeo sam tonus i jogurt uz to. Plus da dodam Boki, ne znam za tebe, ali zivim sam vec od svojih 20 godina.. Finansija nas sve udara, neke vise neke manje. Videcemo rezultate na leto, pratim Cvetkoperom i Slavisin savet pa ce biti statistike na ovoj temi pocetkom jula. :)
Ja sam mislio da smo vrsnjaci, ja imam 16godina hhahahahha, ali opet veruj mi nije tesko hraniti se ovako ako ja mogu da priustim sebi svakog dana 200g-300g mesa, 200g ovsenih, 200g pirinca, nekoliko jaja, sir, jogurt, mleko, kikiriki i ostale stvari, iskreno ranije odem u prodavnicu da kupim bademe, a vratim se sa 500g petit keksa i sve to spucam i onda se kajem, nisam imao granicu, a posle shvatio neke stvari, ne znam mozda moji vrsnjaci ne razmisljaju kao ja, ali iskreno mi je zao da dam pare za neki junk food kad mogu kao covek da se najedem sa "zdravom" hranom.

Danas bas pricam sa drugom dao pare na neku igricu kupio neke poene za nju kaze 1000din, ja mu klimam glavom, a u sebi preracunavam kolko mesa moze za te pare.
« Poslednja izmena: Februar 20, 2015, 07:33:06 posle podne od strane cvetkoper » Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #33 poslato: Februar 20, 2015, 07:24:39 posle podne »

Eto zasto nemam volje da vodim temu.. Znaci cela poenta vezbanja se svodi na benc? Hahaha.. Znam ljude koji na primer u zivotu nisu podigli teg, pa su od sklekova i zgibova 2x veci od svih tih prosecnih gym Srbenda u teretani. Znaci po vama je 30kg za bicepse, ramena i ledja malo za pocetak. Pa nista, mozda nabavim dodatnih 70kg. Valjda ce 100 kila biti dosta za start. :P Pa do kraja godine da dizem tonu iz benca. Mislim... Nisam precrtao vise od 30kg, ne secam se da sam to negde napisao. Vec da je to ono sto trenutno imam. I da cu po potrebi povecavati. Za benc mi jeste malo 30kg, bilo bi glupo da kazem da mi je to taman za benc. Sto se nadam da cu promeniti kad dodje plata. Za salamu i majonez sam rekao i ne poricem, ne mozes svaki dan kuvati i jesti nesto skuplje. Da mogu radio bih tako svaki dan sa ovom platom... Mogu ajd 2-3 puta nedeljno da prijustim sebi nesto redovno kuvano/peceno i slicno. Ovako drugim danima moze tuna ili nesto slicno tome. Danas sam jeo tune, krompir, uzeo sam tonus i jogurt uz to. Plus da dodam Boki, ne znam za tebe, ali zivim sam vec od svojih 20 godina.. Finansija nas sve udara, neke vise neke manje. Videcemo rezultate na leto, pratim Cvetkoperom i Slavisin savet pa ce biti statistike na ovoj temi pocetkom jula. :)
Pogresno shvatas. Samo hocemo da ti kazemo da imas vise snage od 30 kg. Ne budi tvrdoglav.
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #32 poslato: Februar 20, 2015, 07:13:41 posle podne »

Ja sam mozda uklizao preostro na strtu ali vidim da nisam pogresio.Posle brdo postova ista prica : ja cu da pojedem kad ima malo mesa i neko jaje kad nema majoneza i i salame , treniracu sa buckama od 4 kile i bencovati 3o ...noge necu da radim samo cu da trcim i to samo kad je 30+(a zasto to isto ne radis na -15,tu imas veci benefit ) i hocu da nabacim cistih 8 kila misica...BRATE sta je sa tobom ...I svi ti istu pricu pricaju neko na fin neko na manje fin nacin da to ne moze kako si ti zamislio ali ti i dalje ne zelis nista da menjas nego teras po svom kao da ocekujes da ce ti neko reci ok jedi leba i salame malo mesa trci po suncu i promeni plave tegove za crvene i eto 8 kila misica  ??? Moja preporuka ti  je da pocnes da citas na netu sve o treningu i ishrani.Mozda ce ti tada biti jasnije neke stvari.Ja u stavri mislim da ti i ne znas sta znaci 8 kg misica, ti u stvari hoces 8 kg necega a da nije samo salo na stomaku ( sto i nije neostvarivo za to vreme) .Jer da znas sta je 8 kg cistih misica ne bi napisao ovakvu glupost.Shvati ovo kako hoces ...sto se mene tice nista licno... 8)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Slobodan Loncar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12


« Odgovor #31 poslato: Februar 20, 2015, 07:12:16 posle podne »

Eto zasto nemam volje da vodim temu.. Znaci cela poenta vezbanja se svodi na benc? Hahaha.. Znam ljude koji na primer u zivotu nisu podigli teg, pa su od sklekova i zgibova 2x veci od svih tih prosecnih gym Srbenda u teretani. Znaci po vama je 30kg za bicepse, ramena i ledja malo za pocetak. Pa nista, mozda nabavim dodatnih 70kg. Valjda ce 100 kila biti dosta za start. :P Pa do kraja godine da dizem tonu iz benca. Mislim... Nisam precrtao vise od 30kg, ne secam se da sam to negde napisao. Vec da je to ono sto trenutno imam. I da cu po potrebi povecavati. Za benc mi jeste malo 30kg, bilo bi glupo da kazem da mi je to taman za benc. Sto se nadam da cu promeniti kad dodje plata. Za salamu i majonez sam rekao i ne poricem, ne mozes svaki dan kuvati i jesti nesto skuplje. Da mogu radio bih tako svaki dan sa ovom platom... Mogu ajd 2-3 puta nedeljno da prijustim sebi nesto redovno kuvano/peceno i slicno. Ovako drugim danima moze tuna ili nesto slicno tome. Danas sam jeo tune, krompir, uzeo sam tonus i jogurt uz to. Plus da dodam Boki, ne znam za tebe, ali zivim sam vec od svojih 20 godina.. Finansija nas sve udara, neke vise neke manje. Videcemo rezultate na leto, pratim Cvetkoperom i Slavisin savet pa ce biti statistike na ovoj temi pocetkom jula. :)
Sačuvana
lifestyletm
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 74


« Odgovor #30 poslato: Februar 20, 2015, 06:39:08 posle podne »

Nocas u teretani gospodja od 60 godina radi 35 kg na lat. Vuce baba ko luda i to siroko. To je za 5 kg teze od tvoje kilaze.
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #29 poslato: Februar 20, 2015, 06:38:24 posle podne »

Puno ti maštaš da postigneš sa onim što nudiš iliti sa onim što si spreman da uradiš.. Kako si mislio da se gradiš sa 30kg tegova? ja radim od prazne šipke pa nekad i do 300+kg  da bih napravio nešto od sebe. Ako ćeš jesti od prilike i računati na komad, tanjir ili činiju nema tu računice i nećeš moći da pratiš šta ti odgovara a šta ne. Ne kažem da svi mi na forumu vodimo hranu u gram ali barem od prilike da znaš da li si uneo 100 ili 150g nečega. Mnogo visoke ciljeve si zacrtao a postavio si ograničenja na stvari koje su ti ključne za postizanja cilja, u ostalom ne nadaj se da ćeš toliko kg čiste mišićne mase dobiti za tako kratko vreme čak i da je sve full ;) Vidim dole da su postovi dva člana obrisani ili editovani, kontam da su ti svašta rekli jer nisu tolerantni kao ni ja na ovakve stvari  ;D
ja sam samo rekao LOL
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #28 poslato: Februar 20, 2015, 06:26:18 posle podne »

Evo ja mogu da dam moje normalno i iskreno misljenje a to je da sa sipkom od 30kg ne mozes da radis nista , to je kilaza za 4 razred osnovne skole. Mislim mozes ti da radis sta oces ali misice vidjeteti neces to je sigurno. Naturalni bb , ukljucucjci u tebe , sa savrsenom ishranom , redovnim treningom , kardiom godisnje nabace izmedju 2 i 3.5kg (u vecini slucajeva) misica i to je extra za nekog ko nije na hemiji. A ti hoces da izbacis alkohol i testo i da radeci sa sipkom od 30kg cucnjeve i bench da nabacis 10kg misicne mase za 4 meseca. Zato su ljudi mislili da trolujes jer je to sto pricas daleko od ovog sveta.
U pravu si. Jedno vreme sam trenirao sa devojkom koja nema vise od 53kg sigurno, ona je radila benc sa 30kg! :D
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.116 sekundi sa 17 upita.