TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:55:37 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Scitec ili power protein?  (Pročitano 19616 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #56 poslato: Mart 14, 2016, 07:16:45 pre podne »

Скајтек пијем после тренинга, ПП у току дана када сам у гужви а немам када јести,или пред спавање. Међутим ПП ми понекад јако лоше легне и имам мучнину и бол у стомаку,мада капирам да је то можда због казеина??? Пошто крећем са ротацијама од пон. Интересује ме да ли хидрате из ПП рачунам у дневни унос УХ ? ( испала сам из форе :) ) и да ли га могу пити пред спавање у том случају? ( ако уносим УХ у првој половини дана око тренинга)
Ja sam imao isti problem ali samo sa čistim kazeinom.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #55 poslato: Mart 13, 2016, 04:06:38 posle podne »

Da li ima problema sa probavom posle konzumacije? Nadimanje? Nadutost? Proliv? Koliko vremena posle konzumacije se jave tegobe?

Posle svakog uzmanja se jave "pomenute tegobe"? ...da, moguće su individualne reakcije preosetljivosti na neki od sastojaka bilo kog suplementa na tržištu, bilo da se radi o boji, aromi, zaslaĂ°ivaču, obradi samog proteina, sastavu proteinske mešavine...
« Poslednja izmena: Mart 13, 2016, 04:08:23 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #54 poslato: Mart 12, 2016, 03:00:23 pre podne »

U principu svaki svarljivi hidrat se računa...ipak na nama je koliko ćemo biti istančani "u računanju"...

Sa čim "kombinuješ" Power Protein, kada ga uzimaš kao "zamenu obroka"? Hm...piješ ga sa vodom ili mlekom...1 merica je u pitanju? Da li imaš problema sa laktozom?

Da li si ranije koristila neki od suplemenata na bazi kazeina i bilo je "problema sa stomakom"?

« Poslednja izmena: Mart 12, 2016, 03:03:19 pre podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #53 poslato: Mart 12, 2015, 11:11:55 pre podne »

Treba da odmaraš onoliko koliko ti je dovoljno da osetiš da je tvoj organizam spreman na nove napore.
A to sa vremenskim odreĂ°ivanjem mora toliko i toliko je bezveze.
Svako treba da gleda sebe jer nismo ni svi u istom treningu,ne hranimo se isto,ne odmaramo isto,staž itd...
Ja sam uvek radio po osećaju.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #52 poslato: Mart 11, 2015, 08:30:38 posle podne »

Dalju priču o treningu možete nastaviti u nekom drugom delu foruma. Na primer, ovde http://www.pansport.rs/forum/index.php?board=681.0

U ovoj temi da nastavimo o proteinima. :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #51 poslato: Mart 11, 2015, 07:52:36 posle podne »

Nije puno 2min, kao što sam rekao zavisi o tome kakav je trening. Po meni najbolje je voditi se osećajem a ne vremenom :)
Sačuvana
hoone
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #50 poslato: Mart 11, 2015, 07:21:08 posle podne »

puno 120 sekundi...prijatelji iz teretane kazu da je puno pa ja smanjio na 60sekundi ...
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #49 poslato: Mart 11, 2015, 06:32:23 posle podne »

koliko vi pravite pauzu izmedju vezbi ja pravim 60 sekudni pre sam pravio 120 sekundi pa sam skontao da je to puno ... a vi koliko pravite?
Sto je mnogo ?
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #48 poslato: Mart 11, 2015, 05:31:11 posle podne »

Mislim da si promašio temu :)
Zavisi o kakvom se treningu radi, kod glavne vežbe pauza je nekih 5-6 min, a kod pomoćnih su dosta kraće i uvek ih pravim po osećaju nikad ne merim vreme.
Sačuvana
hoone
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #47 poslato: Mart 11, 2015, 05:27:45 posle podne »

 koliko vi pravite pauzu izmedju vezbi ja pravim 60 sekudni pre sam pravio 120 sekundi pa sam skontao da je to puno ... a vi koliko pravite?
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #46 poslato: Mart 09, 2015, 07:42:14 pre podne »

Meni neki proteini zaista jesu poput slatkiša. Dok ih koristim, nemam želju ni za čim drugim slatkim. Potpuno mi zadovolje te prohteve. :)
+1
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #45 poslato: Mart 08, 2015, 01:55:20 posle podne »

Moramo ipak ovde imati na umu da dosta rekreativaca daje značaj i ukusu a ne samo kvalitetu što je donekle i razumljivo.Malo je nas fanatika kojima ukus proteina nije toliko bitan već samo kvalitet.A da to nisu shvatili i proizvoĂ°aći suplementacije onda bi svi bili bezukusni već samo kvalitetni.
Na svu sreću po njih koji vole i dobre ukuse sada zaista ima mnogo ukusa i za svakoga s naĂ°e po nešto.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #44 poslato: Mart 07, 2015, 03:05:04 posle podne »

Meni neki proteini zaista jesu poput slatkiša. Dok ih koristim, nemam želju ni za čim drugim slatkim. Potpuno mi zadovolje te prohteve. :)
Tako i meni zadovoljavaju potrebe, ali opet, zna se koja je funkcija proteina, i ne razumem kad je nekom ukus na prvom mestu

Bas tako...prvi protein koji sam pre nekih 8-9 godina uzeo iz ponude "Pansporta" je bio Elite whey, ukus zelena jabuka...uhhhhhhh...kvalitetan protein je kvalitetan protein, ukus je manje bitan...mozda je "malo" egzotican, ali "radi posao"  ;D

KVALITET IZNAD UKUSA!  ;)
« Poslednja izmena: Mart 07, 2015, 03:11:36 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #43 poslato: Mart 07, 2015, 11:28:45 pre podne »

Meni neki proteini zaista jesu poput slatkiša. Dok ih koristim, nemam želju ni za čim drugim slatkim. Potpuno mi zadovolje te prohteve. :)
Sačuvana
A. Kolocka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 337


« Odgovor #42 poslato: Mart 07, 2015, 02:16:02 pre podne »

danas sam probao scitec crveni od bele cok. i jagode  znaci jako ruzan ukus meni nije odgovarao uopste muka mi je bila od ukusa...sad ne znam sta da radim probao sam i ostale ukuse svi su ruzni....sad ne znam voleo bih da probam plavi scitec ali je problem sto nema jedna doza da probam ukus ...koja  je razlika izmedju crvenog i plavog scitec whey ?
Ako su ti ukusi Scitec-ovih proteina "svi ružni" teško ćeš se usrećiti s nekim drugim whey-om po pitanju ukusa, sve mi ovo zvuči malo razmaženo, protein nije slatkiš.
Sačuvana
Medalja se osvaja na treningu, na takmičenje samo odeš po nju.
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.074 sekundi sa 19 upita.