TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 02:29:44 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: xplode nutrition  (Pročitano 31676 puta)
igorrubezic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #23 poslato: Avgust 01, 2015, 01:24:59 pre podne »

Radek, smradu jedan. Evo da ti odgovorim ja kad nece oni. Creattack nije kreatin cist vec kreatin sa hidratima. Sto se tice Vaseg Dimatize creatina, kupljen je u vasoj prodavnici na novom beogradu. Ja sam ziveo u americi i pio sam dymatize creatin i on kada otvorite poklopac ima zastitu na kojoj pise Protected. I nije zalepljena super lepkom kao vasa. Moze svako da kupi i da proveri
Sačuvana
igorrubezic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #22 poslato: Jul 20, 2015, 03:36:03 pre podne »

Svako zna da ste ovde samo vi prevaranti, da u dymatizeov creatin stavljate maltodextrin i sl. Vas treba prijaviti jer ove teme otvarate vi i pisete komentare sami jer ovaj vas forum retko ko posecuje i prati. Pretpostavljam da cete ovaj komentar da mi obrisete jer je istinit i niste ga sami sebi napisali kao sto po obicaju pisete sve komentare na forumu i hvalite vase proizvode, ako se mogu nazavati proizvodima  :o :o :o :-\ :-\ :-\
Sačuvana
igorrubezic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #21 poslato: Jul 20, 2015, 03:34:41 pre podne »

Svako zna da ste ovde samo vi prevaranti, da u dymatizeov creatin stavljate maltodextrin i sl. Vas treba prijaviti jer ove teme otvarate vi i pisete komentare sami jer ovaj vas forum retko ko posecuje i prati. Pretpostavljam da cete ovaj komentar da mi obrisete jer je istinit i niste ga sami sebi napisali kao sto po obicaju pisete sve komentare na forumu i hvalite vase proizvode, ako se mogu nazavati proizvodima  :o :o :o :-\ :-\ :-\
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #20 poslato: Jun 08, 2015, 09:30:24 posle podne »

Ljudi se često zalete čak i sami sebe ubeĂ°uju kako je nešto kavlitetno ali je jeftino zbog ovakve ili onakve konkurencije samo zato što svi znamo kakvo je vreme i da se nema para. Ja sam za to da se kupuju provereni proizvodi od proverenih proizvoĂ°ača.
Sačuvana
Radek
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #19 poslato: Jun 08, 2015, 02:52:04 posle podne »

JA SAM KUPIO WHEY PROTEIN I CREATTACK OD OVOG PROIZVODJACA I NAPRAVIO STRASAN ZAJEB. BACIO 4500. WHEY IM JE OBICNI SECER A OVAJ KAO MIX CREATINA JE CEDEVITA JE**NA. NAPRAVIO SAM OVDE PROFIL SAMO DA KAZEM DA SU ODVRATNI PREVARANTI. ZABRANILI SU MI DA IM KOMENTARISEM SLIKE JER SAM PISAO LJUDIMA DA SU PREVARANTI KAO STO I JESU. LJUDI PRIJAVITE OVU STRANICU https://www.facebook.com/pages/Suplementi-Srbija/282606238572301?fref=ts I TOPLA PREPORUKA JE DA TREBA UZIMATI SUPLEMENTE SAMO U OVIM PRAVIM RADNJAMA. OVI PREKO NETA GLEDAJU SAMO KAKO CE KOGA ZA**BATI. GRR  https://www.facebook.com/pages/Suplementi-Srbija/282606238572301?fref=ts  >:( >:( >:(
Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #18 poslato: Mart 02, 2015, 10:03:10 pre podne »

Ma nisam to rekao zbog tvog posta vec zbog toga sto je Pecha rekao da imaju dosta lajkova. Pa sam se nadovezao da brisu poruke kad ih neko nesto pita.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #17 poslato: Mart 02, 2015, 09:46:09 pre podne »

Lajkovi nisu nikakav pokazatelj. Moze neko da lajkuje i samo kad vidi cenu. Ortak mi kaze da redovno brisu pitanja vezano za poreklo, sastav itd. Odgovore ali posle obrisu.
Nije poenta mog posta da mislim da je explode dobar jer su ga lajkovali već da sam tako saznao za njega. Pročitaj ponovo.
Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #16 poslato: Mart 02, 2015, 08:07:45 pre podne »

Lajkovi nisu nikakav pokazatelj. Moze neko da lajkuje i samo kad vidi cenu. Ortak mi kaze da redovno brisu pitanja vezano za poreklo, sastav itd. Odgovore ali posle obrisu.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #15 poslato: Mart 02, 2015, 07:46:33 pre podne »

I ja sam tek u petak video da je dosta njih lajkovalo njihovu stranicu. Meni je cena bila u najmanju ruku sumnjiva. Da li je neko koristio whey?
Sačuvana
Staja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 30


« Odgovor #14 poslato: Mart 01, 2015, 06:26:26 posle podne »

Na njihovoj stranici imas sliku sertifikata da naseg instituta za javno zdravlje gde se potvrdjuje bas taj sastav proteina, da je bezbedan za koriscenje i ostalo. Protein ima samo 30g EAA na 100g, a poredjenja radi PS power protein ima oko 35g. Razlika u ceni vise od 1500din, e sad jedan je 100% whey jedan je blend. Ali cena sasvim korektna, pa cini mi se da su dosta nas klepali sa cenama kao budale. Na stranici imaju preko 12.000 lajkova. Proceni sam.
Navikli smo da nam je cena bitnija od kvaliteta, ali sta je tu je.
Hvala svima na odgovorima i izvinite sto sam otvarao novu temu, nisam video da je vec neko pitao za ovaj brend.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #13 poslato: Mart 01, 2015, 05:24:23 posle podne »

Na njihovoj stranici imas sliku sertifikata da naseg instituta za javno zdravlje gde se potvrdjuje bas taj sastav proteina, da je bezbedan za koriscenje i ostalo. Protein ima samo 30g EAA na 100g, a poredjenja radi PS power protein ima oko 35g. Razlika u ceni vise od 1500din, e sad jedan je 100% whey jedan je blend. Ali cena sasvim korektna, pa cini mi se da su dosta nas klepali sa cenama kao budale. Na stranici imaju preko 12.000 lajkova. Proceni sam.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
boris davidovich
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #12 poslato: Mart 01, 2015, 02:49:59 posle podne »

Ok, hvala. Videh sada
Sačuvana
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #11 poslato: Mart 01, 2015, 02:44:11 posle podne »

http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=200715.msg3166585#msg3166585

Scroll-uj na dole imas sliku.
Sačuvana
boris davidovich
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #10 poslato: Mart 01, 2015, 02:38:25 posle podne »

Ja ovde ne vidim amino profil.Samo taksativno pobrojane aminokiseline.Zanima me naročito koliko prolina na 100 grama proizvoda. Da ne bude da kupujemo proizvod za jačanje kose ili besprekoran ten  ;D
« Poslednja izmena: Mart 01, 2015, 02:42:47 posle podne od strane boris davidovich » Sačuvana
Gym Hater
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 641


« Odgovor #9 poslato: Mart 01, 2015, 02:36:16 posle podne »

Jedina razlika sto je tamo jeftinije je zato sto su ti manji fikni troskovi jer se prodaje u velikim kolicinama u jednoj firmi, kao sto je Bodybuilding.com
Prvo da naucis kako se cene formiraju na trzistu generalno i ne vezano samo za suplemente, a ne "Tamo preko je sve jeftinije eto tako bez veze".
Imas Illpumpyoup.com tigerfitness.com i jos nekoliko tako poznatih i jos mali milion radnji za sebe pa sa sto vecom ponudom jedni drugima spustaju cene. Sto ovde nemas.

Dymatize ima proizvodnju i u evropi i u americi. I tamo se placa carina izmedju malih drzava u americi kao i ovde u evropi tako da tu nema nikakve razlike.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.092 sekundi sa 18 upita.