TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 12:13:52 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Arnold danas  (Pročitano 24016 puta)
blazo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 92

« Odgovor #48 poslato: Avgust 20, 2007, 11:31:11 posle podne »

Moguce,on izgubi dosta na ledjima i opusti se.Treba pogledati njegov dokumentarac MMM
kako se zove da skinem negde?
Sačuvana
Lokk1
Gost
« Odgovor #47 poslato: Avgust 20, 2007, 11:16:08 posle podne »

pa i ja kontam da je pre to nego da oni leche komplexe .. :)
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #46 poslato: Avgust 20, 2007, 10:52:22 posle podne »

Ma to im je bilo da mu uniste kampanju sto vise....sta sve nisu izmisljali al on je opet GUVERNATOR :) a bice i presidente...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Lokk1
Gost
« Odgovor #45 poslato: Avgust 20, 2007, 10:50:18 posle podne »

Ovo mi pomalo lici na ono...

i dodjose njihovih 5 min. kad oni koji nikada nisu nista uradila sa sobom i sa svojim jadnim malim zivotima a da to vredi (prvenstveno mislim na ljude koji su radili ove slike u montazi) pljuju  i gaze coveka koji im nista nije skrivio lececi na taj nacin svoje unutarnje slabosti, strahove, komplekse I SVOJA NIKAKVA MRSAVA TELA, SRAFCIGERI JEDNI...


moze biti to ...
a moze biti da su to ljud ikoji su ustvari zadovljni svojim zivotom i rade to zbog para .. prodaje novinama ... siteovima itd ..
nemaju svi zelju da budu veliki ...
Sačuvana
roolee
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 211


« Odgovor #44 poslato: Avgust 04, 2007, 02:46:52 pre podne »

Bravo Miki na zadnja 2 posta, obrusio si ih!!!!
Sačuvana
Gavranac
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1915


www.familyfightteam.org

Serbian Translations
« Odgovor #43 poslato: Avgust 03, 2007, 02:34:16 posle podne »

Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #42 poslato: Avgust 03, 2007, 01:11:25 posle podne »

Po meni bolje biti mrsav nego napucan a nakljukan otrovima!

Slazem se sa tobom, ali poenta je u licemerju MRSAVIH koji potajno sanjaju da postanu VELIKI a nisu spremni na rizik i odricanja i veliki rad koji stoji iza toga.

Da bi kritikovao velike sampione moras biti deo njihove price, ako si uopste spreman na to-vecina nije, pri tome ne vidim cemu onda takav antagonizam i predrasude prema necemu sto nije deo tvog zivota i ponajmanje zivotnog i sportskog iskustva!!!?
« Poslednja izmena: Avgust 03, 2007, 01:13:04 posle podne od strane Miki VELIKI » Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #41 poslato: Jul 27, 2007, 12:16:56 pre podne »

Verovatno si ti mrsav pa tako pricas
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Amater
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #40 poslato: Jul 27, 2007, 12:11:47 pre podne »

Po meni bolje biti mrsav nego napucan a nakljukan otrovima!
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #39 poslato: Februar 18, 2007, 08:47:13 posle podne »

Ma da bre,pogledajte ostale mr olimpije danas,onaj serdjo oliva ima rucerdu ko slon,jest da ima masti al opet
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Viktor Becar
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 210

« Odgovor #38 poslato: Februar 16, 2007, 02:23:51 posle podne »

E to Miki, to majke mi ne kontam zar su svi ljudi tako zli i tako slabi, kao da su ljubomorni na neciji izgled i osecaju se bolje kada te blate i pricaju razna sranja o tebi, valjda su onda sigurniji u sebe. to mrzim.
Tako kada cujem neku budalu koja nema pojma o Zivotu a ne o treningu ishrani i suplementaciji da prica za druge na fazon dajte meni to da koristim pa cu i ja biti takav onda bi ga pojeo. Budale kontaju da iz te jedne bocice ili tablete moze da nastane odjednom 30 kila cistih misica bez rada. degeni. Ne treba obracati paznju na takve stvari i takve price treba obilaziti u srokom luku.
Sačuvana
Peraa84
Gost
« Odgovor #37 poslato: Februar 14, 2007, 08:05:48 posle podne »

Ovo mi pomalo lici na ono...

i dodjose njihovih 5 min. kad oni koji nikada nisu nista uradila sa sobom i sa svojim jadnim malim zivotima a da to vredi (prvenstveno mislim na ljude koji su radili ove slike u motazi) pljuju  i gaze coveka koji im nista nije skrivio lecuci na taj nacin svoje unutarnje lsabosti, strahove, komplekse...

tako je  ;D  :P
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #36 poslato: Februar 13, 2007, 11:08:19 posle podne »

Ovo mi pomalo lici na ono...

i dodjose njihovih 5 min. kad oni koji nikada nisu nista uradila sa sobom i sa svojim jadnim malim zivotima a da to vredi (prvenstveno mislim na ljude koji su radili ove slike u montazi) pljuju  i gaze coveka koji im nista nije skrivio lececi na taj nacin svoje unutarnje slabosti, strahove, komplekse I SVOJA NIKAKVA MRSAVA TELA, SRAFCIGERI JEDNI...
« Poslednja izmena: Avgust 04, 2007, 09:32:44 pre podne od strane Miki VELIKI » Sačuvana
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #35 poslato: Februar 13, 2007, 03:43:21 posle podne »

Heh mozhes se ti bockati koliko oces ali jednostavno to ne znaci ta ces biti takav ;D
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
Peraa84
Gost
« Odgovor #34 poslato: Februar 13, 2007, 03:37:58 posle podne »

dajte meni da se bockam 10 meseci ima da budem ko 2 trokrilna ormana i onda cu da kazem:"ma ja nista ne uzimam stvar je hraniii eeehe..." I'll be back! :P
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.059 sekundi sa 19 upita.