TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 05:54:54 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Amino kiseline i masa?  (Pročitano 4126 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #14 poslato: Mart 20, 2015, 06:48:26 posle podne »

Definitivno probaj Power Protein. Mislim da se nećeš razočarati, a dosta ćeš i uštedeti. :)

http://www.pansport.rs/PS252-Power-protein.html
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #13 poslato: Mart 19, 2015, 02:44:30 posle podne »

Oba pomenuta su dobra, Scitec najukusniji (po mnogima) na tržištu, Pansport Power Protein najpovoljniji, Elite ima ok sastav ali malo slabije ukuse...
Sačuvana
SA1989
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


When nothing goes right GO LIFT!

« Odgovor #12 poslato: Mart 19, 2015, 02:06:36 posle podne »

Imam jos dosta ovog ISO 100, ali kad potrosim definitivno prelazim na neku jeftiniju varijantu.
Da li bi bilo dobro da uzmem Dymatize Elite ili mozda Scitec 100% Whey?
Ako ne onda vi preporucite neki :D
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #11 poslato: Mart 19, 2015, 01:54:36 posle podne »

Možda si mogao za početak vežbati bez suplemenata, ali dobro...preporučio bih ti ovo što i Robert, da preĂ°eš na neku malo jeftiniju varijantu, nećeš primetiti neku razliku, a uštedećeš para. Napravi pauzu mesec dana, pa možeš opet kreatin.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #10 poslato: Mart 19, 2015, 01:25:21 posle podne »

Iso 100 je sinonim za "najbolji protein", pa se zato vrlo često čuju preporuke ovog suplementa. Kao što je Animal Cuts sinonim za "najbolji sagorevač". Namerno stavljam ovo pod navodnike jer, iako jesu vrhunski proizvodi, ne znači da drugi proizvodi iz njihovih kategorija neće odraditi sjajan posao.

Kad si već probao Iso 100, naredni put se slobodno možeš prebaciti na neki "običan" whey i tako uštedeti dosta. Uštedu možeš usmeriti u ishranu ili da dodaš još koji bitan suplement, poput Omega 3 ili multivitamina. :)
Sačuvana
SA1989
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


When nothing goes right GO LIFT!

« Odgovor #9 poslato: Mart 19, 2015, 01:04:17 posle podne »

Prvi put sam krenuo u teretanu, pre toga sam nesto malo radio zgibove, sklekove i to, kucna varijanta. :D
Ne znam ni ja zbog cega, preporucili su mi ga u teretani, svidja mi se ukus valjda nisam pogresio sa izborom
Znaci kad potrosim ovih 500g pauza
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #8 poslato: Mart 19, 2015, 07:57:56 pre podne »

Krenuo sam sa teretanom pre nekih mesec i po dana, odmah na pocetku sam uzeo Biotechov 100% Creatine Monohidrat cisto da probam, e sad posto sam pri kraju kontao sam da uzmem Muscle Pharm Creatine Complex..Sto se tice wheya pijem Dymatize ISO-100 i za to vreme od kako sam krenuo u teretanu dobio sam nekih 6.5-7kg, masti ne primecujem  ;D
Je l' treba da pravim pauze sa koriscenjem kreatina sad kad potrosim ovaj prvi ili da odmah nastavim?  :D
Da li si pre mesec i po prvi put krenuo u teretanu ili si pravio pauzu pa nastavio?
Zbog čega baš ISO - 100??
Trebalo bi da praviš pauze sa uzimanjem kreatina...2-3 meseca ON, pa mesec dana OFF. Mnogi su uzimali kreatin i duže vreme bez problema. Ja radim ovako.
Sačuvana
SA1989
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


When nothing goes right GO LIFT!

« Odgovor #7 poslato: Mart 19, 2015, 12:29:27 pre podne »

Krenuo sam sa teretanom pre nekih mesec i po dana, odmah na pocetku sam uzeo Biotechov 100% Creatine Monohidrat cisto da probam, e sad posto sam pri kraju kontao sam da uzmem Muscle Pharm Creatine Complex..Sto se tice wheya pijem Dymatize ISO-100 i za to vreme od kako sam krenuo u teretanu dobio sam nekih 6.5-7kg, masti ne primecujem  ;D
Je l' treba da pravim pauze sa koriscenjem kreatina sad kad potrosim ovaj prvi ili da odmah nastavim?  :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #6 poslato: Mart 18, 2015, 06:08:57 posle podne »

Bice da se nisam dobro izrazio :D Napretkom svakako podrazumevam misicnu masu
Hvala na odgovorima :)

Koji kreatin i whey koristiš, i kakvi su utisci? :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Mart 18, 2015, 03:38:02 posle podne »

Bice da se nisam dobro izrazio :D Napretkom svakako podrazumevam misicnu masu
Hvala na odgovorima :)

samo nastavi sa kvalitetnom ishranom (to je 70% uspeha),  plus jak trening plus važni suplementi (protein, esencijalne amino kiseline, posebno BCAA, glutamin,  i naravno nezaobilazni vitamini, minerali, esencijalne masne kiseline poput omega 3)

i ako ima pitanja slobodno pitaj :)
Sačuvana
SA1989
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


When nothing goes right GO LIFT!

« Odgovor #4 poslato: Mart 17, 2015, 11:23:22 posle podne »

Bice da se nisam dobro izrazio :D Napretkom svakako podrazumevam misicnu masu
Hvala na odgovorima :)
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #3 poslato: Mart 17, 2015, 02:27:08 posle podne »

U poslednje vreme sam napredovao sto se tice mase. Koristim Kreatin pre treninga, posle treninga Whey, Dekstrozu i opet kreatin. Kupio sam i amino kiseline (tacnije Mega Amino 3200) i posto sam citao po forumu da smanjuju prisutnost masti u telu zanima me da li ce mi umanjiti napredak sto se tice mase, i da li ce mi sad biti teze da dobijem jos koji kg?

Smanjuje prisutnost masti u telu...hm...

Kao prvo, DA, amino kiseline mogu indikrektno doprineti smanjenu masnih naslaga...

A sta podrazumevas pod napretkom? "Prisutnost masti u telu"...  ;)

Sve u svemu, budi bez brige...manje masnih naslaga  i vise misica...meni dobro zvuci  ;D Osim ukoliko ti je zelja masna, a ne misicna masa?  :D

Samo rokaj amino i uzivaj!  ;)

Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Mart 17, 2015, 01:44:45 posle podne »

Ćao,
ne nikako.

Amino kiseline su gradivni blokovi proteina, pomažu u očuvanju mišićne mase (sprečavaju katabolizam) i podstiču anabolizam (povećanje mišićne mase) naravno uz preduslov da je ishrana kvalitetna i trening prilagoĂ°en.

Poznata rečenica sa foruma je "amino kiselina nikad dosta" :=)
Sačuvana
SA1989
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


When nothing goes right GO LIFT!

« Odgovor #1 poslato: Mart 17, 2015, 01:41:28 posle podne »

U poslednje vreme sam napredovao sto se tice mase. Koristim Kreatin pre treninga, posle treninga Whey, Dekstrozu i opet kreatin. Kupio sam i amino kiseline (tacnije Mega Amino 3200) i posto sam citao po forumu da smanjuju prisutnost masti u telu zanima me da li ce mi umanjiti napredak sto se tice mase, i da li ce mi sad biti teze da dobijem jos koji kg?
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 17 upita.