TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397350 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 05:13:07 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Saveti,pomoc oko kumbinacije suplemenata  (Pročitano 4226 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #21 poslato: April 06, 2015, 09:08:14 pre podne »

Ja sam od navedenih probao Assault i Hot Blood. Oba su mi osrednja. Moj savet za Xpand x2, jer ga imaš u ponudi PS-a i nije jako skup.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #20 poslato: April 04, 2015, 10:41:15 pre podne »

Assault Punch,HotBlood 3.0,Nitrox NO ili Attack 2.0 sta je po vasem misljenju bolje...cene su slucne s tim sto mi je Attack mlao sumnjiv jer mora posle 3nedelje da se pravi pauza...Sta je po vama najefikasnije i zbog cega? :D

Da li si probao hot blood? Imamo veoma pozitivna iskustva sa ovim NO reaktorom, a takoĂ°e ga možeš naći u kesicama, kao jednu dozu, pa možeš lako da testiraš na sebi.

Ljudi različito reaguju, treba probati više reaktora da bi znao.  Da li si do sada koristio nešto od reaktora?
Sačuvana
Homeomerija
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #19 poslato: April 04, 2015, 01:44:53 pre podne »

Assault Punch,HotBlood 3.0,Nitrox NO ili Attack 2.0 sta je po vasem misljenju bolje...cene su slucne s tim sto mi je Attack mlao sumnjiv jer mora posle 3nedelje da se pravi pauza...Sta je po vama najefikasnije i zbog cega? :D
« Poslednja izmena: April 04, 2015, 01:56:45 pre podne od strane Homeomerija » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #18 poslato: April 02, 2015, 11:51:16 posle podne »

Računaj 5-6 grama. :)
Sačuvana
Homeomerija
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #17 poslato: April 02, 2015, 11:46:26 posle podne »

Koliko jedna kafena kasicica otprilike ima gramazu,treba mi zbog glutamina.Nisam dobio dozer -.- ... Hvala :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #16 poslato: April 02, 2015, 04:22:53 posle podne »

To je to, odgovara ti reaktor.  Iskustva govore da svako različito reaguje ali tebi baš prija na treningu. Kao što Robert reče, kupovina većeg pakovanja je trenutno super opcija :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #15 poslato: April 01, 2015, 09:51:12 posle podne »

Eto, cela doza je odradila posao, baš kao što smo i mislili.  Inače, Hot Blood u kutiji je na akcijskoj ceni (3.670 dinara), tako da ti se sve fino poklopilo. :)
Sačuvana
Homeomerija
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #14 poslato: April 01, 2015, 09:43:06 posle podne »

Prabao sam celu kesicu (20g) I ooodlicno radi can su nam povecali kilazu na mrtvom dizanju I posle tri seta sam imao snage za jos jedan.Pomesao sam HotBlood sa 300ml i odvratan ukus ali ekstra deluje...sve preporuke,verovatno cu uzeti celu kutiju :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #13 poslato: Mart 31, 2015, 08:34:13 pre podne »

Mislio sam,znacemo da li cela kesica radi posao u serdu posle treninga.A kad sam rekao "pumpa" mislim sam na to da li NO moze da stvara depo vode u misicima kao kreatin?...Da li je moguce biti "non-responded" na NO ili Kreatin odn. Da to ne deluje na moj organizam? :) ...Jel okej da se samo posle treninga uzme 25g glutamina pomesano as proteinskim sejkom posle treninga?

NO reaktori šire krvne sudove i to je zapravo efekat "mišićne pumpe".  Iz iskustva, svakome odgovara različita kombinacija sastojaka u NO reaktorima, prema tome jedini način je da probaš nekoliko njih - naravno, daćemo ti preporuke.  Hot Blood je super opcija za početak. Znaćeš odmah na treningu, kakav ti je osećaj. Imaćeš malo više snage i energije, ali ne očekuj ništa spektakularnije od toga :)
Za glutamin i protein posle treninga - to je ok.
Sačuvana
Homeomerija
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #12 poslato: Mart 31, 2015, 07:47:47 pre podne »

Mislio sam,znacemo da li cela kesica radi posao u serdu posle treninga.A kad sam rekao "pumpa" mislim sam na to da li NO moze da stvara depo vode u misicima kao kreatin?...Da li je moguce biti "non-responded" na NO ili Kreatin odn. Da to ne deluje na moj organizam? :) ...Jel okej da se samo posle treninga uzme 25g glutamina pomesano as proteinskim sejkom posle treninga?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #11 poslato: Mart 31, 2015, 06:55:41 pre podne »

Šta posle treninga? Ne znam da li sam te dobro razumeo, ali NO se pije pre treninga. IzmeĂ°u ostalog, trebalo bi da osetiš i bolju pumpu, ali sve zavisi kakav je sastav tog proizvoda, tj. na kojim sastojcima je veći  akcenat. Može kreatin i bez faze punjenja. :)
Sačuvana
Homeomerija
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #10 poslato: Mart 30, 2015, 11:08:30 posle podne »

Znacemo u serdu poske treninga,reci mi jel moguce da se bude "non-responded" na NO odn.,na kreatin generalno? :D Zatim da li moze od NOa da se "pumpa" odn. stvara depo,i na kraju jel bolje piti keratin sa tzv. Fazom punjenja ili moze I bez I kakvu fazu punjenja preporucujes ako bas mora? :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #9 poslato: Mart 30, 2015, 10:41:17 posle podne »

Količina vode neće napraviti razliku, ali nije bilo potreba da pola doze ispijaš sa toliko tečnosti. :) Verovatno će ti cela kesica biti po meri.
Sačuvana
Homeomerija
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #8 poslato: Mart 30, 2015, 10:26:33 posle podne »

Evo ljudi popijo sam pola kesice (10g) I nista nisam osetio.Pomesao sam ga sa 500ml vode,sutra cu probati drugu polovinu ali sa 200ml,I ako to ne radi onda u sredu celu kesicu as 300ml...ako idalje ne radi prelazim na nesto drugo.Mozda probam onaj Nitox od BioTech-a.Sportski pozdrav!  :D
Sačuvana
Homeomerija
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #7 poslato: Mart 30, 2015, 03:48:51 posle podne »

Pa ne bih reklamirao proizvode koje vi ne ptodajete,mislim da nije lepo :)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.323 sekundi sa 17 upita.