TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397350 Teme od strane 25048 Članovi Poslednji član: mickeymouse

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Oktobar 06, 2024, 05:23:41 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Saveti,pomoc oko kumbinacije suplemenata  (Pročitano 4227 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #6 poslato: Mart 30, 2015, 02:40:58 posle podne »

Ma, nema na čemu. :) Za koji protein i glutamin si se odlučio?
Sačuvana
Homeomerija
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #5 poslato: Mart 30, 2015, 02:36:55 posle podne »

Vazi,hvala :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Mart 30, 2015, 02:23:12 posle podne »

Ako nisi nikada koristio ovakvu vrstu suplemenata, možeš najpre probati pola doze, tj. pola kesice. Ne verujem da bi ti bila prejaka i cela kesica, ali ništa ne gubiš ako probaš i ovako, a sigurnije je. Javi nam utiske. :)
Sačuvana
Homeomerija
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #3 poslato: Mart 30, 2015, 02:07:50 posle podne »

Nista vise,za 3dana mi stizu protein I glutamin,a dok se neodlucim uzecu kreatin monohidrat jer je jeftiniji od NOa.
Inace upravo sam kupio HotBlood kesicu da probam (20g) jel se pije cela (neki drugari kazu da su pili pola) pa sad nzm (imam 83kg? :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Mart 30, 2015, 11:14:09 pre podne »

Pozdrav :)

da, možeš da napraviš i sam svoju kombinaciju, ali pitanje je da li ćeš pogoditi pravu dozu svih odvojenih suplemenata - tj. da li će ti odreĂ°ena doza odgovarati, plus je cimanje i nije ukusno :)   kako želiš...   ja bih se pre opredelila za neki NO reaktor, kao gotov proizvod.  Npr Xpand, Hot blood...

teško je reći da li je 15 g dosta, zavisi od tvojih treninga, težine, graĂ°e,  ja bih rekla da je to neki minimum.  Ako mene pitaš, puta dva :)  bar 15 g pre i 15 g posle.  Uz protein obavezno.

U toku treninga ne moraš, pretpostavljam da ti trening ne traje, a ni ne bi trebalo, duže od sat vremena.

Da li koristiš još nešto od suplementacije?
Sačuvana
Homeomerija
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #1 poslato: Mart 30, 2015, 11:01:51 pre podne »

Sportski pozdrav,

Pre mesec dana sam bas aktivno krenuo da idem u teretanu min. 3puta nedeljno (kako kad zbog primarnog treninga kickboxa).U teretani radim"kruzni" trening I treba mi vise snage I energije.Razmisljao sam o Azotnom reaktori ili ali sam posle razmisljao da sam pravim nesto nalik NOu,da mesam sam (Alanin,kreatin monohidrat,taurin I argini),sta mislite?Jos hocu posle treninga da pijem protein uz 15g glutamina ali me zanima da li je to okej doza,u slucaju da ne koristim NO da li je 15g glutamina dosta?Citao sam da pojedinci koriste glutamin u toku treninga pa me zanima sta je bolje?
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.045 sekundi sa 13 upita.