TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 09:41:17 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc u vezi izbora novog NO reaktora.  (Pročitano 21442 puta)
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #66 poslato: Jun 20, 2015, 10:10:34 pre podne »

Pa i nema razloga da povećavaš doze ako ti ovo već lepo radi.Doze se povećavaju samo ako se oseća zasićenost to jest da NO ne radi kao pre.
Naravno sa time treba biti pažljiv jer gde su dve doze doće i treća itd..
najbolje bi bilo odmoriti malo receptore nedelju dve i onda opet krenuti pa će stara početna doza sigurno raditi posao kako treba.
Svi oni koji žele samo fokus mogu da probaju samo u NO da stave za početak pola tablete kofeina to je 100mg i time će efekat pojačati.
Pa da, normalno... Sve jedno cu posle ovog pakovanja da napravim pauzu sigurno jer necu imati finansija za novo.
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #65 poslato: Jun 20, 2015, 09:49:26 pre podne »

Pa i nema razloga da povećavaš doze ako ti ovo već lepo radi.Doze se povećavaju samo ako se oseća zasićenost to jest da NO ne radi kao pre.
Naravno sa time treba biti pažljiv jer gde su dve doze doće i treća itd..
najbolje bi bilo odmoriti malo receptore nedelju dve i onda opet krenuti pa će stara početna doza sigurno raditi posao kako treba.
Svi oni koji žele samo fokus mogu da probaju samo u NO da stave za početak pola tablete kofeina to je 100mg i time će efekat pojačati.
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #64 poslato: Jun 20, 2015, 09:38:43 pre podne »

Da. Necu da povecavam dozu, nema potrebe, bilo mi je super, kakav sam smoren ranije bio i sada ovo, lepa promena, tako da niti zelim da menjam niti bih voleo da tako brzo potrosim pakovanje. Sve u svemu zadovoljan sam.
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #63 poslato: Jun 20, 2015, 12:04:44 pre podne »

Da, da...tako je Funta...ali polako sa doziranjem...ne žuri sa povećavanjem doza...što pre kreneš sa većim dozama, to će ti trebati još veće doze da bi odražao isti efekat sa vremenom( smanjena osetljivost na suplement)...i eto problema...neželjenih efekata... i sl.

Dakle, u celoj priči je bitno i strategijsko( "pametno") uzimanje suplementa...

U prilogu sam postavio "amount per serving" za ON Platinum PRE...pretpostavljam da je to to?  :)

Stavili su akcenat i na anti-oksidantnu zaštitu...

"A blend of Beet Juice Powder, Grape Seed Extract, Red Wine Grape Extract and Citrus Bioflavonoids"

A koliko vidim i na "kapasicine"( iz ljute papričice) -  "metabolik stimulator"  ;)
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #62 poslato: Jun 19, 2015, 08:15:59 posle podne »

Ok je, imao sam energije, osecao se bolje, nego na dosadasnjim treninzima.
Kakva je pumpa,fokus,snaga bila? Da li si osetio nagli pad energije nakon nekog vremena(~posle treninga)?
Pumpa, mozda malo bolja, nisam siguran, samim tim sto sam bio raspolozeniji, focus je bio malo bolji, snaga ista... Uzeo sam jednu mericu, koja sadrzi 2 l arginina, 1.6 beta alanina, 160mg kofeina, 100mg vita c i jos neke stvari, mozete da vidite sastav na google. A vidm da pise na nekim mestima, da je preporucena doza 2 scops.
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
spr1te
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 139


« Odgovor #61 poslato: Jun 19, 2015, 08:00:55 posle podne »

Ok je, imao sam energije, osecao se bolje, nego na dosadasnjim treninzima.
Kakva je pumpa,fokus,snaga bila? Da li si osetio nagli pad energije nakon nekog vremena(~posle treninga)?
Sačuvana
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #60 poslato: Jun 19, 2015, 07:20:45 posle podne »

Ok je, imao sam energije, osecao se bolje, nego na dosadasnjim treninzima.
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Funtunjerović Ivan
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1246


Say no to racism!

« Odgovor #59 poslato: Jun 19, 2015, 10:40:36 pre podne »

Dobio sam ga od druga koji ga ima od prosle godine dok je treniro, pa mu je stojao kuci i poklonio mi ga... Mislim da e njemu dao neki rodjak iz Amerike. Nisam koristio NO, pola doze cu da pipijem i videcu, hvala na savetu...
Sačuvana
-Some people are so poor, all they have is money.
-If you don't live for something, you'll die for nothing.
-Life is hard, but so beautiful.
-Sometimes the hardest thing and the right thing are the same.
-Believe in yourself.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #58 poslato: Jun 19, 2015, 08:58:57 pre podne »

Na našu veliku sreću u pansportu zaista ima poveći izbor NO reaktora a neke možete probati i u kesicama pa da vidite kako vam telo reaguje.
Na stranu sada samu činjenicu da su neki oslabljeni jer dodatkom raznih stvari tipa kofeina,taurina,arginina,kreatina vi možete podebljati te doze ili bolje rečeno čak i napraviti neki svoj NO reaktor koji vama lično daje dobre rezultate.

Meni recimo od svih ovih novih promena podosta dobro prija Xpand i na njega tipujem da ga probate ako niste.
daleko od toga da su drugi loši samo sam ja eto najmanju razliku tu primetio izmeĂ°u starog i novog.

Naravno nikako ne treba da se zaboravi činjenica da se vodi računa o unosu stimulansa i njihovim dozama pogotovu ako tek ulazie u celu ovu priču.
Samo umerenost sa dozama i biće sve ok.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #57 poslato: Jun 19, 2015, 03:06:16 pre podne »

Ja se ne žalim :)
Jako je važno da se odabere  kvalitetan NO da bi pumpa bila što veća i da duže taje a i ako popusti uvek možeš da otrčiš do teretane i da je vratiš nazad :D
Sačuvana
spr1te
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 139


« Odgovor #56 poslato: Jun 19, 2015, 03:01:37 pre podne »

Sajam, amgym to je kod onog balona i bazena.
Skroz kulturna teretana...imao sam prilika tamo da budem jer smo tokom srednje skole u bas tom balonu imali fizicku nastavu(+tu ti je jako blizu i bazen,sto je dosta fino za ove vrucine koje dolaze,a i pumpa posle treninga da se ne protraci hahaha ).
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #55 poslato: Jun 19, 2015, 02:55:58 pre podne »

Sajam, amgym to je kod onog balona i bazena.
Sačuvana
spr1te
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 139


« Odgovor #54 poslato: Jun 19, 2015, 02:48:34 pre podne »

Ja sam tamo planirao da treniram ali sam u međuvremenu pronašao teretanu sa olimpijskim šipkama i tegovima za 1500din mesecno.
Mislim da bi ti se svidela atmosfera u katona-gymu(barem u nekin terminima),ali razumem da trazis nesto pristupacnije pogotovo ako si i ti stundent,skroz te kapiram,u katoni je trenutno 2300 ako se ne varam,ali dobacivanja od gazda Ervina tokom treninga su neprocenjiva :D
Ako nije tajna,u gde se nalazi tvoja teretana(koji deo grada)?

@Slavisa,nikako te ne bih okarakterisao kao "zanovetalo",da je malo vise strucnih ljudi koji daju precizne savete i odgovore svima koji pitaju,bilo bi sve mnogo bolje :D U svakom slucaju,ponuda za ječmenim nektar stoji :D
« Poslednja izmena: Jun 19, 2015, 02:52:10 pre podne od strane spr1te » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #53 poslato: Jun 19, 2015, 02:41:54 pre podne »

Ja sam tamo planirao da treniram ali sam u meĂ°uvremenu pronašao teretanu sa olimpijskim šipkama i tegovima za 1500din mesecno.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #52 poslato: Jun 19, 2015, 02:34:25 pre podne »

@spr1te

Sa beta-alaninom nema greške...ali samo još jedna stvar...ne preterivati sa dozama...neki "korisnici" prijavljuju "gubitak efekta" posle odreĂ°enog vremena( negativni placebo), pa počnu da samoinicijativno povećavaju doze...nekada je više manjih doza u toku dana delotvornije od "mega doziranja"...ali, opet, ovo je moćan( i relativno bezbedan), ali ne svemoćan suplement( "aerobno-anaerobni kreatin")...zato "prizemljiti nerealna očekivanja"  ;)

Hvala na pozivu...

Bolje i da me okrakterišete kao "zanovetalo", nego da bude nekih neželjenih "ishoda"...najbolje je dobro se informisati o svakom suplementu koji koristimo...
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.121 sekundi sa 17 upita.