TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394941 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 16, 2024, 03:34:06 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: intermittent fasting.  (Pročitano 10463 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16665


« Odgovor #4 poslato: Jul 25, 2015, 09:34:07 pre podne »

Ti bukvalno nemaš dva najvažnija obroka( pre i posle trening) , ne treniraš noge + još mnogo toga. Moraćeš da napraviš velike promene.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16665


« Odgovor #3 poslato: Jul 25, 2015, 09:32:11 pre podne »

Ili sam ja ovo pogrešno razumeo ili ti sve ali baš sve radiš potpuno pogrešno.
Sačuvana
Пеђа
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 317

« Odgovor #2 poslato: Jul 25, 2015, 07:06:44 pre podne »

<10%

Kalorije se izračunavaju preko kalorijskih tablica, kao i ostale nutritivne vrednosti.

nutritiondata.self.com/
« Poslednja izmena: Jul 25, 2015, 07:10:00 pre podne od strane Pedja... » Sačuvana
Ulquiorrax
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 73

« Odgovor #1 poslato: Jul 25, 2015, 01:17:19 pre podne »

Dobro dan svima zelim :)
Gledao sam po internetu najefikasnije metode mrsavljenja i naisao sam na intermittent fasting sto je bio pun pogodak. Poceo sam da sve vise i vise gledam klipove po jutjubu o ovoj metodi mrsavljenja...Poceo sam da je praktikujem i osecaj je bio izvanredan trenirao sam na prazan stomak jedino sto popijem pre teretane jeste crnu kafu zbog kofeina da me razbudi.. cak sam imao vise snage nego pre dok sam jeo pre treninga(to mi je bilo najgore jer uvek ne stignem pa sve nabrzinu) Nisam video neki napredak jer uvek mi ponestane motivacije pa zeznem posle 4-5 dana jer ne znam kako da merim unos kalorija , kako da znam da sam u deficitu i koliko kalorija tokom dana i treninga sagorim?? To me uzasno zbunjuje npr pojedem jedan tanjir pasulja i kako ja sada da znam koliko sam uneo kaloria? Znaci ne znam da brojim kalorije , zato trazim pomoc od vas da mi kazete kako da pratim sve to ? Ne mogu da radim kardio sto mi je najveca mana zbog operisanog kolena i to me ja mislim i koci kod skidanja malog salcica na dnu stomaka koji me nervira nemate pojma.Zelim postici 8% BF.

19 godina imam , visok izmedju 175-177cm i tezak 75kg.
Znaci od 4 poslepodne do 9uvece jedem posle toga nista , budim se u 11ujutru pijem kafu do 11:50 i u teretani sam oko 12i10 tako svaki dan osim sto ponedeljkom,sredom i petkom idem u teretanu i radim po dve grupe misica. (ovim drugim danima isto od 4poslepodne do 9 jedem)
Pijem naravno oko 3-5litara vode na dan , izbacio sam hleb, ne jedem slatkise takodje i za secer vazi , so izbegavam jedino ne u jelu.
Ponedeljom radim grudi i biceps velike tezine sutradan obavezno upala.
Utorkom trbusnjake.
Sredom ledja i triceps dosta zgibova i tezine.(bez mrtvog dizanja)
Cetvrtak trbusnjake.
Petak ramena ne mogu da skinem majcu posle treninga.

Zavrsavam uglavnom treninge oko 1i30 i ne jedem nista do 4 sata (prekidam sa fastom) znaci pustim telo da odradi svoje ne unosim odma hranu!
Tim danima kada idem u teretanu obicno jedem malo manje nego onim danima kada radim trbusnjake jer tako dajem telu snage za sutradasnji trening.
Jedem obicno pasulj sa nekom salatom uz to (paradajz,krastavci,zelena salata),Ribe oslic (pecem na ulju pa stavljam maramice da upije masnocu), kuvana jaja samo belanca , belo meso (jednom do dvaput nedeljno) , lubenicu , dinje , banane , nektarine ( lubenice i dinje jedem skoro svaki dan a ovo ostalo retko) nemam para za bademe i ostale namernice, pijem mleko sa nesquick bez dodavanja secera,gulas ponekad , supu.   Lazanje,musaka,spagete(jednom nedeljno).
Eto to ja jedem skoro uvek od svega toga nabrojanog gore nista vise i nista manje.

Ja mislim da je kardio kljuc za skidanje tog malog sala kod donjih trbusnjaka , premda kazem nisam uspeo da izdrzim vise od 4-5 dana a da ne zeznem intermittent fasting zbog nedostatka motivacije :)
Motivaciju bi dobio kada bi znao kako da merim kalorije i ostalo sto sam naveo.
Sve ukupno se teretanom bavim godinu dana i dobio sam micnu masu i sve to ali mi rast misica vise ne treba nego zelim definiciju pa cak ako je moguce 8%.
Treniram uglavnom fudbal , bavim se tim sportom od 8 godine , trenutno radim na oporavku kolena :)
Uvece vozim biciklu ili se prosetam.

Da li mi moze neko reci koliko otprilike imam bf na ovoj slici?

http://postimg.org/image/5op01czxb/
« Poslednja izmena: Jul 25, 2015, 01:41:33 pre podne od strane Ulquiorrax » Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.092 sekundi sa 17 upita.