TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 06:40:47 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Molila bih pomoc oko ishrane i sagorevaca  (Pročitano 9701 puta)
MinyNS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #3 poslato: Septembar 15, 2015, 07:55:45 posle podne »

Trenutno sam na dijeti ujedinjenih nacija koja podrazumeva da svaki dan doruckujem voce, prvi dan je proteinski, drugi dan skrob, treci dan ugljeni hidrati, cetvrti dan vitamini. Sto se treninga tice, radimo kardio i radimo vezbe snage, sat vremena lije sa mene bukvalno.
« Poslednja izmena: Septembar 15, 2015, 08:00:21 posle podne od strane MinyNS » Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #2 poslato: Septembar 15, 2015, 07:45:40 posle podne »

Bez dobre ishrane nijedan sagorevac nece pomoci.
Napisi kako se trenutno hranis i opisi malo te treninge pa cemo da vidimo kako dalje  :)
Sačuvana
MinyNS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #1 poslato: Septembar 15, 2015, 07:15:30 posle podne »

Dobar dan,
Imam 21 godinu i redovno sam trenirala do pre godinu dana kada sam krenula na fakultet. Inace sam imala veoma dobru liniju i jela, odprilike, sta god mi je palo pod ruku. Od kako sam prestala da treniram nabacila sam par kila koje se dosta vide na meni.
Imam 62 kile, visoka sam 160. Najbolje sam izgledala sa 55, 56 kila.
Sada sam pocela ponovo da treniram, u pitanju su treninzi power fitnessa na koje idem tri puta nedeljno.
Generalno, moje pitanje je koji sagorevac da pocnem da koristim, s obzirom na to da su mi treninzi dosta intenzivni i kako da korigujem ishranu, tacnije sta da jedem i kada da uzimam sagorevace. Unapred hvala!
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.078 sekundi sa 17 upita.