TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395000 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 10:42:36 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Treniranje posle pauze od 3 meseca  (Pročitano 6240 puta)
serbian
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27

« Odgovor #4 poslato: Novembar 26, 2015, 07:09:41 posle podne »

Pa ionako tek za 10-tak dana mogu kupiti neki suplement,koje je bolje da kupim bcaa ili protein,znam da je obe najbolje al za pocetak sta vi mislite?
Sto se tice treninga poslusacu Nenada :D
I da li kad kupim bcaa/protein mogu uz to i kreatin?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16676


« Odgovor #3 poslato: Novembar 26, 2015, 06:52:56 posle podne »

Ja bih ti predlozio da sacekas sa suplementima barem ovaj prvi mesec dok malo udjes u trening i ne sredis ishranu. Mozes sad kupiti omega3 i neki vitaminsko-mineralni kompleks.
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #2 poslato: Novembar 26, 2015, 06:36:08 posle podne »

Za pocetak ti treba osnova, protein, glutamin, kreatin, vitamini, minerali, a ako finansije dozvoljavaju bcaa, mozda neki kofein i to bi bilo to.
Nemoj odmah agresivno, prvih nekoliko treninga neka ti budu kruzni, za svaku partiju po dve vezbe, mozda bih ruke preskocio skroz.
Kasnije podeli po partijama lepo i probaj da izvuces iz ishrane maks, tj da jedes uprkos obavezama koje ti stvaraju muke :)
Sačuvana
serbian
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27

« Odgovor #1 poslato: Novembar 26, 2015, 06:29:53 posle podne »

cao drusto,pre 5 6 meseci sam vas pitao u vezi ishrane i to mi je mnogo pomoglo u daljem treningu i rezultati su bili fenomenalni.Sve je doslo na svoje mesto,pojava trbusnjaka,grudi se pumpaju,bio sam prezadovoljan svojim izgledom.Zatim je usledio faks i evo 3 meseca nisam otisao u teretanu,bukvalno sam ceo dan na faks,nemam vremena,ne hranim se kao nekada sto ste mi pisali,odmah je sve krenulo drugacije,nema vise trbusnjaka,polako se nagomilava masnoca na stomaku,nema vise onih grudi kao pre,obim ruke mi pada,imao sam 40,41 sad je tu negde 37,38,nema one definicije misica kao pre.Bukvalno vidim sebe kao nekog mekusca.Zato sam zatrazio vase misljenje.Posto ste mi napisali jos odavno ishranu vraticu se njoj,treba mi pomoc koje suplemente da krenem da koristim,kako bih se povratio na stari nivo sto brze i naravno da bi napredovao jos vise.Planiram da posvetim sto vise paznje treninzima,pogotovo ishrani jer nmg vise sebe da gledam kako propadam i sav prethodni trud odlazi.Da li treba trning treba da mi bude sto vise ponavljanja ili sa tezinama?Ako hocete mogu poslati sliku kako sam izgledao pa kako sada da se uverite? :D
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.069 sekundi sa 17 upita.