TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395114 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 24, 2024, 06:44:55 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Bol ispod pazuha  (Pročitano 10517 puta)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #52 poslato: April 18, 2016, 03:40:56 posle podne »

da li je bol u jednoj odredjenoj tački ili boli šire regija pazuha?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #51 poslato: April 18, 2016, 03:16:03 posle podne »

posle treninga - radi ova istezanja 5min...
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #50 poslato: April 18, 2016, 03:12:54 posle podne »

zdravo PeĂ°a druže, sad pravim pauzu, već sam na istoj 7 dana, planiram  još nedelju dana. Uglavnom taj bol mi se javlja povremeno kad treniram i kad se naprežem. Čak mi se desilo i posle trčanja, bez tegova... Ka god malo jače izložim telo nekom naporu... ne razumem što bi bolele limfne žlezde, a nikako ih nisam napipao ( da su otečene )

nije ništa ozbiljno po onome što navodiš...
30-45min nije veliko opterećenje... posledica je zamora treningom, ali mislim da je to trenutna reakcija tvog organizma...
- da li uzimaš dovoljno tečnosti?
- antioksidansi? (limun u vodi? cedevita? med?)
Sačuvana
Dekki b70
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #49 poslato: April 13, 2016, 11:40:27 posle podne »

...do pre 7 dana sam išao u teretanu i vežbao sam sve osim vežbi za leĂ°a ( zgibovi, lat mašina...) nekad me bole, nekad ne, to opet zavisi koliko je jak trening bio. Uglavnom ka odmorim 2 dana ništa ne boli...ajd ga znaj ??? ..pozdrav i izvini na kasnom odgovoru
Sačuvana
Dekki b70
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #48 poslato: April 13, 2016, 11:34:07 posle podne »

Vozim bicikl nekim umerenim tempom, to mi ne smeta mada ne volim kad ne treniram sa tegovima. Inace trenirao sam davno biciklizam u Partizanu...
Pozdrav !!
Sačuvana
Dekki b70
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #47 poslato: April 13, 2016, 11:31:33 posle podne »

zdravo PeĂ°a druže, sad pravim pauzu, već sam na istoj 7 dana, planiram  još nedelju dana. Uglavnom taj bol mi se javlja povremeno kad treniram i kad se naprežem. Čak mi se desilo i posle trčanja, bez tegova... Ka god malo jače izložim telo nekom naporu... ne razumem što bi bolele limfne žlezde, a nikako ih nisam napipao ( da su otečene )
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #46 poslato: Mart 12, 2016, 11:46:22 pre podne »

deki - da li ima promene/poboljšanja u medjuvremenu?
da li treniraš?
Sačuvana
Dekki b70
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #45 poslato: Mart 08, 2016, 06:51:36 posle podne »

Zdravo PeĂ°a..
Zgibove radim redovno i treniram već dugo bez pauze. Ne znam ni koliko je pametno to, samo preko leta 15ak dana ne treniam i to je sve od pauze. Inače imam 40 godina. Ne boli me ništa pri tim pokretima ruke dok se rade zgibovi. Evo sad sam probao baš jedan u kući. A osetio te blage tupe i kratke bolove i u grudima, samo reĂ°e me tu boli.  . Sumnjam da je tio bol od limfnih žlezdi. Sad da li one mogu da bole od naprezanja ili pada imuniteta. Prošle godine isto u ovo vreme imao sam iste simptome ali nije me bolelo ispod pazuha. Nego na vratu i malo u preponama. Radio sam  preglede, vadio krv, ultrazvuk , sve bilo ok. Možda sam malo i preterao sa sportom. Idem 4-5 puta nedeljno u teretanu ali radim samo jednu grupu mišića , ne radim duže od 30 minuta sa tegovima. Uz to idem i na trčanje 3-4 puta nedeljno po 20ak minuta...
Inače nema nikakvih bolova u položajima sa slike. Ovi bolovi su kratki i povremeni u tim pazušnim jamama. Pokušao sam da napipam limfne žlezde, ništa nisam uspeo pošto kažu da hoće da oteknu i da se onda lako napipaju. Danas je (utorak) četvrti dan kako nisam ništa trenirao, osećam i dalje da bolucka povremeno i sa leve i sa desne strane. Ne mogu da kažem da jako boli boli, nego kratko i dosadno.
 Da li sačekati još malo ili da idem kod lekara da snimam...
Da li da probam sa magnezijumom kao što ste naveli ili....?
Pozdrav i izvini za kasni odgovor.
Dejan NBG
« Poslednja izmena: Mart 09, 2016, 05:41:36 posle podne od strane Dekki b70 » Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #44 poslato: Mart 07, 2016, 03:27:49 posle podne »

uzmi da piješ magnezijum 300mg na dan, lokalo mesto bola izmasiraj ledom 5min, posle utrljaj lioton gel...
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #43 poslato: Mart 07, 2016, 03:24:47 posle podne »

- da li ima bola u ovim položajima?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #42 poslato: Mart 07, 2016, 03:20:01 posle podne »

Zdravo PeĂ°a !
Zamolio bih za jedan kratak savet i vaše mišljenje. Pojavio mi se bol ispod pazuha u levoj ruci posle treniranja u ponedeljak 29.02.
Bol nisam osetio pri treniranju nego tek nakon sat vremena kada sam došao kući. Radio sam zgibove sa dodatnim opterecenjem od 10kg...dve serije a pre toga normalne zgibove 3 serije po 10 ponavljanja. Da li je moguće da sam povredio neku tetivu ili limfne čvorove. Dan posle sam osetio  bol pri večernjim satima mnogo manjeg intenziteta. U sredu nisam ništa trenirao ali sam u opet uvečernjim satima osetio blagi bol i sa desne ruke. U četvrtak takoĂ°e nisam trenirao ,nisam osetio nikakav bol tokom celog dana. U petak sam radio samo čučnjeve i vežbe za kvadriceps i listove. Ruke nisam opterećivao. Jutros kad sam ustao boli isa leve i desne strane, blago i umereno.
Hvala unapred...
da li si zgibove radio i prethodnih edelja/meseci - ili si na prethodnom treningu krenuo sa zgibovima?
- da li je bol na pripoju mišića na ost ili boli u širem području?
- da li boli pri pokretu ruku kao kod zgiba?
Sačuvana
Nemanja Gušić
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 128

« Odgovor #41 poslato: Mart 05, 2016, 03:52:35 posle podne »

... ne mogu da povežem sada zašto me boli od vežbi za noge. Inače zagrevam se obavezno sa kardio spravama pre svakog treninga 10 ak minuta.
Pozdrav
Dejan NBG
Sačuvana
Nemanja Gušić
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 128

« Odgovor #40 poslato: Mart 05, 2016, 03:49:54 posle podne »

Zdravo PeĂ°a !
Zamolio bih za jedan kratak savet i vaše mišljenje. Pojavio mi se bol ispod pazuha u levoj ruci posle treniranja u ponedeljak 29.02.
Bol nisam osetio pri treniranju nego tek nakon sat vremena kada sam došao kući. Radio sam zgibove sa dodatnim opterecenjem od 10kg...dve serije a pre toga normalne zgibove 3 serije po 10 ponavljanja. Da li je moguće da sam povredio neku tetivu ili limfne čvorove. Dan posle sam osetio  bol pri večernjim satima mnogo manjeg intenziteta. U sredu nisam ništa trenirao ali sam u opet uvečernjim satima osetio blagi bol i sa desne ruke. U četvrtak takoĂ°e nisam trenirao ,nisam osetio nikakav bol tokom celog dana. U petak sam radio samo čučnjeve i vežbe za kvadriceps i listove. Ruke nisam opterećivao. Jutros kad sam ustao boli isa leve i desne strane, blago i umereno.
Hvala unapred...
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #39 poslato: Februar 25, 2016, 04:13:49 posle podne »

živ bio!
postepeno napreduj sa opterećenjem
istezanje obavezno na kraju treninga  :)
Sačuvana
SAJ
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 387


« Odgovor #38 poslato: Februar 23, 2016, 02:43:15 posle podne »


Samo da javim da sam pcoeo da treniram i da nemam nikakvih problema vise...
Nadam se da necu obnovit povredu, dobro se zagrijem i treniram oprezno i na kraju se obavezno istezem.
Pedja hvala na savjetima.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.061 sekundi sa 17 upita.