TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395146 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 01:17:42 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 18 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: 2016 Arnold Classic  (Pročitano 27169 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #259 poslato: Mart 22, 2016, 11:45:33 posle podne »

Kako to izgleda kada je uslikano sa one strane bine.

Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #258 poslato: Mart 16, 2016, 09:52:58 posle podne »

A ovo bi mogao biti odgovor, tj. objašnjenje (autor: Bob Cicherillo)


Still much talk about the Arnold Columbus scoring

I actually wrote about it in detail for my next column in MD, which will be out shortly.

But, figured I would give you guys the breakdown here first.

First, the idea of "taking the posing round out of the scores" to get the end result is like removing the 3rd quarter of a football game and saying "see, if we just take that out, MY team would've won!"

Fact is, the posing round WAS scored in the SECOND ROUND...not the THIRD as has been mis-reported

The fact that is was the SECOND round scored is instrumental in the explanation, as it wasn't the LAST round, which is a confirmation round which ultimately dictated the winner.

For the Record...I didn't have Kai winning. I had Cedric in the A.M., and Kai possibly winning at the finals...but just preferred Cedrics physique.


The "posing round" is not based PURELY on POSING...theyre all basically comparison rounds with an emphasis on the namesake. I.E.- Symmetry, muscularity, posing

Removing the posing round from the scoring and adding up the other two round would've made for a Cedric win ( 14-16 ) BUT.......we can't do that and pretend it doesn't exist. It does.

The reason the Judges declared that kai won the contest based on PHYSIQUE, not posing is simple: Kai won the CONFIRMATION ROUND..which is the LAST round. This is where the judges made their decision. Kai won it by one point 7-8, which means the judges felt he had the better PHYSIQUE. the point are irrelevant as if they thought CEDRIC had the better physique, they could've scored it as such rendering the points from the posing round moot.

For example:

Round 1 Prejudge Cedric won 6-9

Round 2 Posing Kai won 5-10

Round 3 conf. rd kai won 7-8

TOTAL: Kai 21- Ced 24 Kai wins



Lets assume both guys come in the night show EXACTLY as they appeared at the prejudge...

Rd. 1 Cedric 6-9
Rd. 2 Kai 5-10
Rd. 3 Cedric 6-9

TOTAL: Ced 22- Kai 23 Cedric wins


Had the PHYSIQUES been the same, Cedric wins ...but they weren't, Kai came back better and the judges rewarded him with a win in the Conf. rd., which ultimately wins him the show....not the posing round.

The Round 2 Posing round is at the FINALS, where Kai's physique was better....not at the prejudge where he lost.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27351


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #257 poslato: Mart 16, 2016, 07:11:01 posle podne »

Jedan interesantan text koji vredi procitati.... ;)
http://www.ironmagazine.com/2016/the-truth-about-the-2016-arnold-classic-judging/
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27351


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #256 poslato: Mart 14, 2016, 06:21:22 posle podne »

I ovo se desilo na AC-u,nagrada za zivotni doprinos predsedniku IFBB-a Rafaelu Santonji....
https://www.youtube.com/watch?v=OQvON7u7sOg&feature=youtu.be
« Poslednja izmena: Mart 16, 2016, 07:10:15 posle podne od strane Miki Mihajlovic » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #255 poslato: Mart 11, 2016, 10:46:29 posle podne »

Selfie sa takmičenja dospeo i na sajt CNN-a.

http://edition.cnn.com/2016/03/09/living/gallery/look-at-me-selfies-0308/index.html


Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #254 poslato: Mart 11, 2016, 10:08:19 posle podne »

Branch: Moj tim i ja očekivali smo da ću postići najbolju formu do sada. Ljudi ne shvataju koliko brz metabolizam imam, da moram da jedem ogromne količine ugljenih hidrata kako bih ostao pun i držim visok unos natrijuma. MeĂ°utim, do nezgode je došlo kada je moj trener George Farah zaboravio da mi kaže da uzmem dodatne količine soli neposredno pred izlazak na binu. Zato sam počeo da "padam", tj. postajao sam sve prazniji i vodeniji. Na sreću, Trish (supruga) je uspela da mi da soli čim sam izašao sa bine, a pre uporedne runde, pa je forma počela da mi se popravlja. Hoću da kažem da, pre nego što krenete da pričate loše o meni, shvatite da je na ovom nivou bodibildinga svaki minut veoma bitan i direktno odreĂ°uje razvoj dogaĂ°aja.
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #253 poslato: Mart 11, 2016, 10:40:02 pre podne »

Pa sta ti nije jasno?Srbi smo.Jesi procitao od Dusana Kovacevica 20 srpskih podela.Srbi se dele po svim mogucim stvarima pa tako i po ovim.Postoje u nacelu dva tri tabora u srpskom BB a tako ti je i u PL . I jos brdo podela na nizim nivoima.E sad ljudi koji vode ovaj forum navijaju za jednu stranu tako da to ti je to.Znam da je bzvz ali tako ti je.Njihov forum njihoiva pravila.Sto se tice samog Bakica jeste bio dobar a da li je pokraden nzm.A to sto je iza nekih stao ruski ili poljski lobi govori o njihovoj snazi i nasoj slabosti drzave.I taj Bakic ima udela u stanju drzave  propagirajuci i reklamirajuci polusvet po medijima.Mene licno Bakic nije nisacim impresionirao da bi ga pominjao jer on sebe predstavlja u Stbiji kao najboljeg i najveceg bodybildera a on je realno od BB svetlosnu godinu.Covek je klasicar ;) Isto je i sa Savicem koji se predstavlja kao najjaci covek Srbije na bencu i svetski prvak a realno nije u top 20 bencera na svetu..Recimo Bakic je kao dokaz da je pokraden postavio svoje i slke prvog na svom fejsu . ali slike iz soba a ne sa bine...gledajuci one sa bine sem stomaka Bakic i nema neku prednost .A to sto kuka vredja i place govori o njemu ali ne kao sampionu jer se sampioni tako ne ponasaju... ;).
+1
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27351


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #252 poslato: Mart 11, 2016, 10:23:15 pre podne »

Vule-
Na 4.-oj strani nas drug Kalonji je napisao  sledece:
Lepomir Bakić uzeo drugo mesto, kaže da je oštećen.
A nas clan Nenad Kolev je napisao ostale rezultate za takmicare iz Srbije:
Toza treci, Branko peti u klasiku, super su izgledali, odlican plasman, mada verujem da oni nisu zadovoljni. Pomeraju nasi u inostranstvu polako granice.
A moja malenkost sam cak i postavio pozing Svetozara Milenkovica koja je na pocetku pete strane. ;)
http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=215436.45
« Poslednja izmena: Mart 11, 2016, 10:25:16 pre podne od strane Miki Mihajlovic » Sačuvana
eXe GYM - Novi Sad
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 911


eXe GYM - Novi Sad
« Odgovor #251 poslato: Mart 11, 2016, 01:39:57 pre podne »

niko ne voli toliko kukanja i plakanja na kameri xd to je nesto sto treba da zadrzi za sebe i ipak pokaze neku dozu dostojanstva... ako izlazi na takmicenje u bb treba da bude svestan da svaki sudija ima pravo da drugacije proceni situaciju... i samim izlaskom na binu pristaju na to... i iskreno po meni je drugo mesto zasluzeno...
Sačuvana
Vule~
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 341


« Odgovor #250 poslato: Mart 11, 2016, 01:19:07 pre podne »

To je skroz ok ali ovde nije spomenuto u jednoj  recenici da je osvojio 2. mesto
Sačuvana
Kalonji
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1294


« Odgovor #249 poslato: Mart 10, 2016, 11:19:39 posle podne »

Ja sam napisao da ne mogu da ga gledam kako plače isto kao što nisam mogao da gledam
Kai Green-a kad je plakao jer je namerno propustio Olimpiju prošle godine.
Meni kod Bakića smeta taj njegov karakter i ta njegova mantra" sam protiv svih,
u inat svima.." kako već ide.. Što kaže Terror, čovek je klasik bodybuilder, a sebe predstavlja
kao da je u top 10 na Olimpiji. Svaka čast naravno za titule i trud al kao ličnost mi je nikakav
i zato ga lično ne pratim.
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #248 poslato: Mart 09, 2016, 09:21:20 posle podne »

Pa sta ti nije jasno?Srbi smo.Jesi procitao od Dusana Kovacevica 20 srpskih podela.Srbi se dele po svim mogucim stvarima pa tako i po ovim.Postoje u nacelu dva tri tabora u srpskom BB a tako ti je i u PL . I jos brdo podela na nizim nivoima.E sad ljudi koji vode ovaj forum navijaju za jednu stranu tako da to ti je to.Znam da je bzvz ali tako ti je.Njihov forum njihoiva pravila.Sto se tice samog Bakica jeste bio dobar a da li je pokraden nzm.A to sto je iza nekih stao ruski ili poljski lobi govori o njihovoj snazi i nasoj slabosti drzave.I taj Bakic ima udela u stanju drzave  propagirajuci i reklamirajuci polusvet po medijima.Mene licno Bakic nije nisacim impresionirao da bi ga pominjao jer on sebe predstavlja u Stbiji kao najboljeg i najveceg bodybildera a on je realno od BB svetlosnu godinu.Covek je klasicar ;) Isto je i sa Savicem koji se predstavlja kao najjaci covek Srbije na bencu i svetski prvak a realno nije u top 20 bencera na svetu..Recimo Bakic je kao dokaz da je pokraden postavio svoje i slke prvog na svom fejsu . ali slike iz soba a ne sa bine...gledajuci one sa bine sem stomaka Bakic i nema neku prednost .A to sto kuka vredja i place govori o njemu ali ne kao sampionu jer se sampioni tako ne ponasaju... ;) I jos jedna stvar Arnold jeste veliko takmicenje i organizaciono i finansijski i jedna velika legenda stoji iza svega toga .Ali ako se od TOP 3 igraca ne pojave dva....
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Vule~
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 341


« Odgovor #247 poslato: Mart 09, 2016, 08:50:31 posle podne »

I ja sam se takodje zapitao isto ali odprilike znam da ga hejtuju od ranije jos...
Sačuvana
bokisa.84
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 45

« Odgovor #246 poslato: Mart 09, 2016, 07:00:31 posle podne »

Ma to sto ih je ispljuvao i rekao istinu to je njegova stvar, meni i dalje nije jasno kako to da niko ne pominje njegov uspeh. Evo i ovde na forumu, pitam jedno dobijam odgovor na nesto drugo sto je totalno i nebitno i sto me ne zanima. Sve u svemu i ovim pokazujemo kakav smo mi narod i kako cenimo vise tudje nego li svoje, sto je po meni strasno i zalosno. Od svega je najveca vest da je on plakao, da ih je ispljuvao (a i treba vala), a to sto je drugi na takvom takmicenju na drugom kontinentu, to nema veze! Nadam se da nikoga necu uvrediti, ali zalosno je to kako za Srbiju tako i za sve ovde na forumu. I ovim cu zavrsiti o njemu.
Sačuvana
o13_BJN
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1853


« Odgovor #245 poslato: Mart 09, 2016, 01:38:49 posle podne »

Za te prostakluke sto je uputio ja bih mu dao jedan kick+ban sa AC. On kao da nije znao da se X puta desavalo da bolji ne pobedi.
Cak i Kai koji je drugi na planeti nije uspeo cmizdranjem protiv organizatora, ali makar ih nije pljuvao kao Bakic amater, jer zna da se to odrazava na njegovu karijeru.
Cak i ako mu dozvole ponovo da se takmici ne verujem da ce mu ikada dati 1. mesto bez obzira da li ga zasluzuje.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 18 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.103 sekundi sa 17 upita.