TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 24, 2024, 06:53:33 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 18 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: 2016 Arnold Classic  (Pročitano 27167 puta)
bokisa.84
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 45

« Odgovor #244 poslato: Mart 09, 2016, 11:45:32 pre podne »

Kolko vidim pomenut je par puta na nacin koji i nije adekvatan za ovo sto je uradio i tema nije zakljucana! Verujem da je i toj gluposti na Pinku ucestvovao i zbog novca i od tada ga i ne gotivim nesto, ali da niko nije ispratio i da niko ne pominje ovakav uspeh jednog coveka sa naseg podneblja prosto ne mogu da verujem. Osim za drzavu za koju svi znamo kakva je (citaj nikakva), na kraju se ispostavlja da smo i mi takvi kao narod. Glavna vest je bila da je plakao, da ne pominjem odvratne naslove u kvazi novinama, a izgleda da je i ovde tako sto je stvarno zalosno za sve nas u Srbiji. Ja se izvinjavam ako sam skrenuo sa vase teme, ali naslov je Arnold Classic, a za mene je to ove godine nas covek, Lepomir Bakic!
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #243 poslato: Mart 09, 2016, 07:31:35 pre podne »

Pansport Forum ima opciju koja automatski zaključava teme o licima koja su bila u rijalitima.
Sačuvana
bokisa.84
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 45

« Odgovor #242 poslato: Mart 09, 2016, 12:43:00 pre podne »

Interesuje me da li se na forumu bojkotuje Bakic ili o cemu je rec posto od desetak stranica u ovoj temi nigde cestitke nigde nista o njegovom uspehu, osim sto je pomenut da je drugi i da neko ne moze da gleda kako place? Toliko ispisanih strana i pomenutih takmicara, a o nasem coveku koji je postigao stvarno veliku stvar gotovo ni reci.
Sačuvana
o13_BJN
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1853


« Odgovor #241 poslato: Mart 07, 2016, 06:08:51 posle podne »

Prvo Brenc je mator, drugo sav je u povredama. Dokle god moze da uzima kes od bb on ce se takmiciti, nije bitno kako izgleda bitno je da moze da napravi formu kada oce...
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #240 poslato: Mart 06, 2016, 10:07:54 posle podne »

Na stranu sve, nikako mi Brenc nije jasan, ej pro bilder da ne moze da popravi partiju koja zaostaje i da je onako skrnav. Pozdravljam radnu etiku, ali druge stvari me uzasavaju.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #239 poslato: Mart 06, 2016, 09:06:12 posle podne »

Kako je sve izgledalo iza bine

https://www.youtube.com/watch?v=Tfwvv8TB66c
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27348


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #238 poslato: Mart 06, 2016, 08:59:58 posle podne »

Miki vidi se da ne volis Kaia...jbg ni ja nisam neki njegov veliki fan ali mora se priznati da je bio bolji i u polufinalu i finalu...i to mnogo bolji...daleko su oni od njega...Compton svetlosnu godinu od Phila ,Kaia i Dexa...Kai ima neke oblike koji mozda nisu lepi za oko...recimo ledja u kombinaciji gde mu fale trapezi...ali ono sto on nosi na ledjima nije sa planete Zemlje....Po meni Kai i Phil ce voditi duele bar jois 2 -3  godine...eventualmo Dex moze da se umesa mada i to ne verujem...Comptonu fali jos jedno 10 kila dobro odranih pa da stane na crtu...
U finalu jeste bio bolji ali u polufinalu nije.Pogledaj bodovnu listu.U polufinalu je Cedric pobedio Kaija.Sa ovakvom formom nece oni voditi nikakvu bitku,Phil ce opet lako pobediti.Kai ako misli da vodi bitku sa Philom mora jos da radi na formi.Mada ni Dexa ne volim,ali i on bi bio bolji od Kaija....
Sačuvana
o13_BJN
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1853


« Odgovor #237 poslato: Mart 06, 2016, 08:25:11 posle podne »

Ja sam navijao za Sedrika ali priznajem Kaijevu pobedu.
Kompton je svetlosnu godinu od top 3-4 na Olimpiji, kada vidim tu stomacinu u tim godinama znam da nema nazad, samo ce sve gore biti. Ima bolesne rucerde, grudi, ramena, kvadove... Ali je genetski ogranicen, i mislim da ce tesko uci u top 3 ikada
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #236 poslato: Mart 06, 2016, 07:05:30 posle podne »

Miki vidi se da ne volis Kaia...jbg ni ja nisam neki njegov veliki fan ali mora se priznati da je bio bolji i u polufinalu i finalu...i to mnogo bolji...daleko su oni od njega...Compton svetlosnu godinu od Phila ,Kaia i Dexa...Kai ima neke oblike koji mozda nisu lepi za oko...recimo ledja u kombinaciji gde mu fale trapezi...ali ono sto on nosi na ledjima nije sa planete Zemlje....Po meni Kai i Phil ce voditi duele bar jois 2 -3  godine...eventualmo Dex moze da se umesa mada i to ne verujem...Comptonu fali jos jedno 10 kila dobro odranih pa da stane na crtu...
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #235 poslato: Mart 06, 2016, 05:41:29 posle podne »

Compton je bio voden ili jednostavno nije bio odran do kraja.Daleko je najjaci takmicar ovde.Bice bolje.Kai jako dobar.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27348


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #234 poslato: Mart 06, 2016, 03:37:05 posle podne »

https://www.youtube.com/watch?v=_slXkqJJJg0
Kai Greene's Post-Win Interview with Bob Chick | Arnold Classic 2016
A i bodovna lista pokazuje da je Kai pobedio u posing roundu....
Nadam se da je ovo zadnja Kaijeva pobeda....nije zasluzio....mada u finalu je izgledao bolje,ostrije,ali zato u polufinalu Cedric puno bolji!Compton stvarno razocarao....steta.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #233 poslato: Mart 06, 2016, 02:23:51 posle podne »

Kaijev nastup

https://www.youtube.com/watch?v=sKLmLd2eqUY
Sačuvana
Kalonji
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1294


« Odgovor #232 poslato: Mart 06, 2016, 12:01:27 posle podne »

Kai ima jake noge i ruke mu dobro izgledaju u duploj biceps pozi. Compton kad gledam slike pojedinačno
i nije baš toliko loš al kad stane u liniju sa top 5 bildera onda ne dolazi do izražaja.
Branch što komentari kažu, izgleda kao krompir al ima tu ludačku zadnju ložu koju sam nahvalio
više nego kevin pasulj. Evan ako bi skinuo još par kila mogao bi da se prošeta do classic kategorije.
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #231 poslato: Mart 06, 2016, 10:14:58 pre podne »

Da ne ispadne da pametujem ali mislim da se stvarno vidi da je Kai za nove snage ipak prevelik zalogaj.Copton ni blizu  top 3 a kamoli da pobedi Kaia kako su neki pricali.Cedric odlican i generalno mi se svidju njegovi oblici ali covek mora da se odluci ili ce skinuti kilazu zarad bolje forme i licititi na bildere iz Arnijevog vremena ili ce dodavati kvalitetne krtine kako bi u buducnosti mogao da parira najboljoj trojci Philu ,Kaiu i Dexu .Proci ce jos dosta vremena dok Comton bude u formi koja ce ga uvesti u top 5 za pocetak plus da dobro popravi ledja..Brenc se raspada ali forma....pogotovo noge ....tesko ga je tu pobediti...
« Poslednja izmena: Mart 06, 2016, 12:42:14 posle podne od strane Terror » Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #230 poslato: Mart 06, 2016, 09:13:18 pre podne »

Top 2 - uporedni pozing



Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 18 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.142 sekundi sa 18 upita.