TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395109 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 23, 2024, 01:52:33 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko ishrane i programa :)  (Pročitano 3617 puta)
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #6 poslato: Decembar 05, 2015, 09:06:50 posle podne »

Hvala na odgovoru :) Razdvojio sam biceps posto sam hteo da imam 2 dana omora, a ne 3. Ne znam da li je ovaj moj prvi plan mozda bolji? :D

Ponedeljak: Ramena/stomak
Utorak: Ledja/triceps
Sreda: Odmor
Cetvrtak: Noge/stomak
Petak: Odmor
Subota: Grudi/biceps
Nedelja: Mozda neki kardio/stomak

Imam 23 god. Dosta sam smrsao, ostao mi je stomak, pa sam eto hteo malo da se razvijem i izdefinisem. Inace sam ranije isao u teretanu, ali nisam vodio racuna o ishrani. Sad planiram ozbiljnije da krenem, ali mi je bas ishrana najveci problem, ne mogu sve da uklopim, a i po ovome sto kazes da treba da izbacim, vidim da ne znam bas puno o ishrani :)


Tu smo da pomognemo, imas jako malo kg, ali opet hoces da skines visak pa zato kazem da izbacis lose stvari.

Moze, korktan je program, ali obzirom da imas dva dana odmora mozes da probas nesto ovako, grudi, ledja, odmor, noge, ramena, ruke, odmor ili sredu i cetvrtak rotiras,kako ti odgovara, tj u zavisnosti od umora :)
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #5 poslato: Decembar 05, 2015, 09:03:50 posle podne »

Sta fali sardini?

Puno je bolja tunjevina u salamuri, eto to npr.  :)
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #4 poslato: Decembar 05, 2015, 08:29:19 posle podne »

Sta fali sardini?
Sačuvana
AleksMitar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #3 poslato: Decembar 05, 2015, 08:28:27 posle podne »

Hvala na odgovoru :) Razdvojio sam biceps posto sam hteo da imam 2 dana omora, a ne 3. Ne znam da li je ovaj moj prvi plan mozda bolji? :D

Ponedeljak: Ramena/stomak
Utorak: Ledja/triceps
Sreda: Odmor
Cetvrtak: Noge/stomak
Petak: Odmor
Subota: Grudi/biceps
Nedelja: Mozda neki kardio/stomak

Imam 23 god. Dosta sam smrsao, ostao mi je stomak, pa sam eto hteo malo da se razvijem i izdefinisem. Inace sam ranije isao u teretanu, ali nisam vodio racuna o ishrani. Sad planiram ozbiljnije da krenem, ali mi je bas ishrana najveci problem, ne mogu sve da uklopim, a i po ovome sto kazes da treba da izbacim, vidim da ne znam bas puno o ishrani :)
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #2 poslato: Decembar 05, 2015, 07:53:05 posle podne »

Pozdrav !!!

Kada smo kod saveta za trening da krenemo redom, trening samo za biceps nema nikakvog smisla jer je to premali misic da bi izdvajali citav trening samo za njega.

Dalje, uradio si biceps u cetvrtak i sutradan sa umornim rukama radis grudi. Zatim u petak uradis podlaktice, a u subotu radis ledja, pa puci ce podlaktice na tom treningu, jednostavno premor u njima ti nece dozvoliti da ledja uradis kako valja.

Hrana, premalo, premalo, preeeeeemalo proteina, potrebno ti je belo meso, riba, curetina, belanca, posni sir itd.
Potrebna ti je omega 3 kao izvor masti. Vocni jogurt, musli, sir, cokoladno mleko, sardinu i tako te stvari ces izbaciti iz svog jelovnika, razani hleb smanjiti na minimum.

Voce neces jesti izmedju obroka, potrudi se da od hidrata unosis pirinac, krompir, ovsene itd :)

Daj nam jos neki info o sebi kako bi jos bolje pomogli :)
« Poslednja izmena: Decembar 05, 2015, 07:55:15 posle podne od strane Kolev Nenad » Sačuvana
AleksMitar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #1 poslato: Decembar 05, 2015, 07:17:50 posle podne »

S obzirom da sam pocetnik, trebaju mi neki saveti oko plana treninga i ishrane. Hteo bih da masne naslage sa stomaka uklonim i nabacim misicnu masu. Tezak sam 70kg-a i visok sam 178cm-a. Ovako izgleda moj plan treninga i ishrana.
Ponedeljak: Ramena
Utorak: Noge
Sreda: Odmor
Cetvrtak: Biceps
Petak: Grudi/podlaktice
Subota: Ledja/triceps
Nedelja: Odmor

Vezbe radim u tri serije po deset ponavljanja. Ishrana:

1. Musli s vocnim jogurtom i banana ili neko drugo voce
2. Krompir, sir i razani hleb
3. (Posle treninga) Cokoladno mleko, dva brazilska oraha-uvek posle treninga i plus piletina ili 3, 4 belanca
4. Grasak ili pirinac ili krompir, sargarepa, nekad pasulj ili boranija, plus razani hleb
5. U medjuvremenu saka badema, nekad orah
6. Sardina ili piletina, sir i razani hleb, nekad casa mleka ili jogurta
U medjuvremenu jedem voce.

Ako neko ima vremena da mi pomogne da korigujem ovo i ukaze mi na greske, bio bih mu zahvalan :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.11 sekundi sa 17 upita.